AK 47 і гібриди, виведені на його основі, є затребуваними як серед комерційних садівників, так і серед гроверів-аматорів. AK почав впевнений рух вперед починаючи з 1992 року та буквально одразу став неодноразовим чемпіоном відомих конкурсів. З того часу кожен банк насіння обзавівся унікальним фенотипом і вивів безліч нових сортів. Походження оригіналу зобов'язане хресту афганської, колумбійської, тайської та мексиканської конопель.

Сорти конопель з генетикою AK 47

Нагороди:

  • НТСС 1994 номінація «Gidro» – друге місце
  • 1996 – номінація «Гідро» – третє місце
  • 1999 - «Найкраща сатіва»
  • 2003 - «Найкраща індіка»
  • 2003 - «Найкращий сорт року»
  • 2005 - «Ідеальний гашиш»

Гібриди, отримані на основі AK, відрізняються невибагливістю, простотою в культивації та підходять для першого досвіду. Сходи радують стрімким розвитком, піддаються тренуванням та техніці SCROG. У разі вирощування у відкритому грунті рослини можуть досягати двометрової висоти, а в домашньому гроубоксі рідко перевищують 120-150 сантиметрів. Урожайність гібридів складає 400-550 грамів з одного квадратного метра. Шишки щільні, ароматні та виробляють багато липкої смоли. Рівень ТГК коливається на позначці 18-22 %. Період цвітіння становить 52-64 дні з переходу 12\12.

Сорти конопель з генетикою AK 47

Аромат і смак суцвіть AK також заслуговує на особливу увагу. Вимогливі та досвідчені естети-ботаніки можуть відчути легкий сосновий аромат з тонкими мускусними нотками та відтінками затхлості. Під час зростання можна розпізнати виняткові дизельні нотки з домішкою вологої деревини та відтінками ягід.

Незважаючи на свою консервативно-комуністичну назву, AK вважається одним із найсильніших сортів. Густий, насичений ароматами дим здатний занурити курця у глибокий ступор із поступовим поверненням у позитивне світовідчуття.

Медичний потенціал дозволяє використовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування величезного переліку захворювань. Найпоширенішими недугами, підвладними AK, є головний біль і безсоння. У деяких випадках стрейн призначають при глаукомі та бронхіальній астмі. Варто зазначити, що деякі захворювання, при яких призначається канабіс, вимагають 2-3 разового прийому протягом дня. Сорти з високим вмістом ТГК не завжди підходять для цих цілей, адже тоді пацієнт цілодобово перебуватиме в каннабіноїдному трансі.