Генетика африканських сортів і гібридів на їх основі поважається багатьма поціновувачами селекційного каннабісу. Чиста та розкішна сатіва родом зі спекотної Африки подарувала селекціонерам рідкісний генетичний матеріал для створення нових та вдосконалення класичних стрейнів марихуани. Африканське коріння можна виявити у більшості існуючих гібридів з переважанням сатіви.

Сорти конопель з генетикою Africa

Рівень врожайності представлених у лінійці штамів можна описати як середній. За ідеальних умов вирощування рослини здатні наростити до 300-450 г урожаю на один квадратний метр приміщення. Насіння підходить для культивації як у відкритому, так і в закритому грунті. В умовах вулиці гени сонячних сортів спекотної Африки виявляються якнайкраще, але затяжний період цвітіння не завжди підходить для країн з коротким літом. Сходи люблять просторі горщики і чудово почуваються під 400-600 ватними лампами високого тиску.

Високий рівень ТГК, що досягає 27% гарантує потужний і тривалий ефект, що супроводжується ейфоричним зльотом, творчою активністю та креативним мисленням. Яскравий, шалений і чарівний "хай" залишить приємні спогади і подарує почуття неймовірного щастя та радості. Високе кружляння стихає через 1-1,5 години, після чого настає гармонізуючий "стоун". Він заспокоїть тіло і розум растамана, дозволить неквапливо причалити в гавань умиротворення, спокою та солодкого сну.

Сорти конопель з генетикою Africa

Ароматична палітра сортів із домінантною Africa наповнена стійкими нотками землистості та чарівних прянощів, обрамлених інтонаціями тропічних фруктів. Післясмак наповнений мускусними відтінками та містичними тонами пахощів.

Медичні характеристики лендрейсів дозволяють використовувати сухі бутони та екстракти як знеболюючий та антидепресивний засіб.