Psilocybe Galindoi Atlantis спори галюциногенних грибів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Psilocybe Galindoi Atlantis нерідко порівнюють із легендарним Cubensis. Обізнані грибники вважають це не досить коректним. Однак, враховуючи схожість у культивуванні та інші непрямі аспекти, можна впевнено заявляти, що підвид за багатьма характеристиками перевершує свого більш відомого «брата».

  Опис

  Перед вами типовий психоделік, що має унікальну особливість давати надземний і підземний (склероції) врожаї. Візуально останні схожі на малогабаритну картопляну бульбу. Для великих фантазерів – наче золоті самородки, і, напевно, ця ідея не позбавлена сенсу. За таку особливість грибна культура отримала ще назву пси-трюфель. Вирощування лише склерів дозволяє займатися улюбленою справою максимально у правовому полі. Суто технічно, це не грибна тема.

  Діаметр капелюшка «Атлантіса» рідко перевищує пару сантиметрів, форма варіюється від конічної до форми дзвоника. Забарвлення з переважанням коричневого, жовтого відтінків, що місцями переходить у блідо-охровий, солом'яний. Жаброва частина відносно щільна, зрощена, коричневата з білими, пурпуровими вкрапленнями. Ніжка гладка, без шорсткості, нерівностей. «Трюфельна» частина продукту містить психоактиву дещо менше.

  Походження гриба Psilocybe Galindoi Atlantis

  Подібно до безлічі «чарівних» дарів природи, Psilocybe Galindoi Atlantis має американське коріння - південний регіон Сполучених Штатів. Генетична спорідненість із мексиканським видом очевидно, логічна. Видова історія бере початок у племен Мексики, які проживали на південь від сучасної Гвадалахари. Назву присвоєно на честь Карлоса Галіндо Аріаса, першовідкривачем Гастоном Гусманом Уертою, видатним мікологом та антропологом.

  Субстрат

  Якісне виконання кейсингу нерідко дарує шрумеру можливість отримати гриби та склери. Подібні можливості не можна упускати. Якщо виникло бажання гарантовано отримати обидва подарунки долі без використання гобтіровки, уколіть зерно і залиште банку в інкубаторі приблизно на два місяці. Після вибору склер, залишиться покейсити міцелій і дочекатися грибів.

  Оптимальна сировина – овес. Готується за базовими вимогами для всіх псилоцибінових грибочків, тому з поставленим завданням без особливих проблем має впоратися навіть новачок. Важливо! Настійно рекомендується застосування антибіотиків, хоча, за певних навичок, реального досвіду, можна обійтися і без них. Відсутність потреби у застосуванні гною – ще одна непохитна перевага!

  Температурні норми

  Зважаючи на здатність давати психоделічні «плоди» у двох формах, продуктивність не втрачається навіть при зниженні температури до +12 градусів Цельсія, проте, тоді йдеться про неймовірно повільний процес утворення виключно склероцій. Що стосується плодоношення безпосередньо грибної частини, тут проміжок набагато вищий (20-32 зі знаком плюс). Такий розліт дозволяє вважати підвид максимальним універсалом, здатним охоплювати гровінг літа/зими. Найкраще "вікно" плодоношення приблизно посередині зазначеної "вилки". Інкубацію слід проводити на позначці 29, поступово знижуючи на чотири поділки і далі утримуючи стабільну температуру до харвесту протягом півтора місяця.

  Зберігання та поради

  Зберігається досить довго, незалежно від вибраного способу (міцелій, склер). Для склерів допускається висушування, щоб продовжити термін зберігання. Згодом, достатньо буде вкрити їх покривом, щоб знову почати отримувати гриби. Далі, утворюючи міцелій, шрумер зможе зациклити відтворення грибниці, виключаючи її виродження.

  Ефект гриба Psilocybe Galindoi Atlantis

  Дозування для культури вкрай важливе, навіть більше, ніж для решти magic mushrooms. Повертаючись до кубенсису, «Атлантісу» вам потрібно буде точно менше. Поганий тріп практично неможливий. В ідеалі вживати за схемою мікродозингу, доки не визначите чітко необхідну кількість препарату. Вплив на організм легкий, без важкості в ногах, супроводжується яскравою візуальною картинкою з повним спектром кольорів, об'ємними зображеннями та практично повною відсутністю неприємних наслідків (побочки).

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Galindoi Atlantis
  Вирощування:не привередлив, оптимальное сырье – овес
  Ефект:Воздействие на организм легкое
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 8479
Buy Psilocybe Galindoi Atlantis спори галюциногенних грибів
Однак, враховуючи схожість у культивуванні та інші непрямі аспекти, можна впевнено заявляти, що підвид за багатьма характеристиками перевершує свого більш відомого «брата».
Артикул:GS08479
 Out of stock 
1 199,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду