Jedi Mind Fuck спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Jedi Mind Fuck - штамп псилоцибінових грибів, який повністю виправдовує свою гучну назву, адже він забезпечує максимально яскравий і довготривалий ефект - до шести годин ейфорії та енергетичного підйому, що супроводжуються космічними галюцинаціями та барвистими видіннями.

  Спори Jedi Mind Fuck досить просто розмножуються і є ідеальним стартовим набором для шрумерів-початківців.

  Опис

  У дикій природі зрілі плоди мають товсті ніжки і досить великі капелюшки. Вони мають конічну форму і можуть набувати забарвлення у жовто-коричневій гамі: від кремового до насиченого кольору охри. У процесі дозрівання на поверхні утворюються вкраплення темно-синього та фіолетового кольорів, що свідчать про високу концентрацію псилоцибіну. Психоактивна речовина більшою мірою збирається саме у тілі гриба.

  Походження

  Незважаючи на те, що штамп було знайдено на початку нульових, до сьогодні так і не вдалося визначити точне місце його походження. Вперше гриб виявив відомий міколог на території Джорджії. Гриб Jedi Mind Fuck зростає за умов субтропічного клімату.

  Субстрат

  Складнощів у вирощуванні Jedi Mind Fuck із спорових відбитків не виникає. Якісні вихідні засоби та дотримання мінімальних умов кейсингу дозволять отримати соковиті плодові тіла.

  Для розмноження підійдуть субстрати, засновані на гною, кокосовій койрі або зерні. Хороші результати дає подрібнений коричневий рис у поєднанні з вермикулітом. У сприятливому середовищі штамп досить швидко колонізується. Jedi Mind Fuck порадує своїм розвитком і новачка і досвідченого шрумера.

  Температурні норми

  Для успішного утворення плодових тіл слід підтримувати стабільну температуру в діапазоні від 22 до 32 градусів. Важливо, щоб показники не опускалися нижче за 20 градусів тепла.

  Інкубація проводиться в теплому та вологому середовищі при температурі вище 29 градусів, яку плавно знижують до 25 градусів. Велику роль в плодоношенні грає стабільність теплових показників. Стійкість температури підтримують протягом 11 тижнів, аж до початку збирання врожаю.

  Зберігання та поради

  Тривалість збереження відбитків залежить від умов. Висушені спори Jedi Mind Fuck гарантовано збережуть усі свої якості протягом 12 місяців. Для утворення нових плодових тіл за достатнього рівня вологості їх досить накрити покривалом. Таким чином, можна створити циклічність відтворення грибниці.

  Ефект

  Після вживання Jedi Mind Fuck ефект настає через 60 хвилин та триває до 6 годин. Стан варіативний і відкриває двері в несвідоме, тому зміст і характер пригод залежить від особистого досвіду людини. Але зміна фаз переживань має схожі особливості.

  Насамперед з'являється почуття ейфорії та активізація всіх енергетичних ресурсів. Цей психоделік здатний прикрасити навіть найневдалішу вечірку так, що нудьгувати не доведеться.

  Тим не менш, продукт підійде і для усамітнених подорожей. Для отримання несподіваних інсайтів краще приймати Jedi Mind Fuck у комфортних умовах, серед добрих знайомих. Дискомфортні обставини при вживанні можуть викликати нездоровий страх і параною.

  Сплеск ейфорії виникає миттєво та проявляється досить інтенсивно. У такому стані час ніби завмирає і розум блукає, відвідуючи незвідані раніше світи та простори.

  Купити спори псилоцибінових грибів онлайн можна, здійснивши замовлення в інтернет-магазині. Залишіть заявку і з вами зв'яжеться наш консультант.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis Jedi Mind Fuck
  Вирощування:не привередлив, оптимальное сырье – овес
  Ефект:мощный, продолжительный
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 8496
Buy Jedi Mind Fuck спори галюциногенних грибів
Jedi Mind Fuck - штамп псилоцибінових грибів, який повністю виправдовує свою гучну назву, адже він забезпечує максимально яскравий і довготривалий ефект - до шести годин ейфорії та енергетичного підйому, що супроводжуються космічними галюцинаціями та барвистими видіннями.
Артикул:GS08496
 В наявності  Україна
599,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду