Huatla спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Huatla - ще один діамант нашої скромної колекції. Стрейн поширений в регіоні Мексики, де відомий грибний шаман Марія Сабіна практикувала свої духовні церемонії, зцілювала людей і дарувала кожному стражденному частинку трансцендентного світу. Шаман загинула в 1985 році, але встигла передати свою майстерність учням, один з яких сьогодні практикує лікування грибними відварами і Духом в Мексиці.

  Паломники, які побували в селі, де жила Марія відзначали, що весь простір наповнений її силою, мудрістю і святістю. Під час своїх практик вона розповідала про те, що її сильно турбувало недбале ставлення європейців до священних грибів. Вона стверджувала, що тільки при прагненні до добрих справ і самовдосконаленню можна вживати «чарівні відвари», а будь-яке використання лише для задоволення ні до чого не приведе.

  Срейн простий в культивації та піддається навіть не досвідченому мікологові. Стрейн добре протистоїть патогенній флорі і має стрімкі цикли плодоношення. Зміст псилоцибіна досягає середньої позначки. Такий штам треба куштувати вперше. Він не зможе повністю захопити свідомість мандрівника і дозволить злегка контролювати і направляти процес.

  Опис зовнішнього вигляду Huatla

  Грибні тіла дуже красиві і доставлять естетичне задоволення навіть найдосвідченішому мікологові. Гриби мають струнку ніжку перлинно-білого кольору з легким відливом срібла, а капелюшки чимось нагадують «молодих моховиків». До кінця плодоношення субстратного блоку у підстав стебла формується невелика біла «мохнатість», яка додає теж ідеально семетрічному грибу шарм. Краса зберігається незалежно від умов вирощування. Вони «елітно» виглядають на «сінній сосисці» і в звичайних «кейсах».

  Капелюшок досягає 10-12 сантиметрів в діаметрі, а висота стовбурів рідко перевищує 15 сантиметрів. Плівка під капелюшком часто вимагає примусового відділення для зняття спорового відбитка.

  Походження стрейна Huatla

  Вперше спори прибули в Європу з Мексиканського містечка під назвою Huatla de Jimenez. Регіон зростання дав світові безліч штамів псилоцибінових кубенсісів. Більшість у своїй назві зберегли ім'я батьківщини.

  Субстрат для міцелію Huatla

  У рідних умовах зростання Psilocybe Сubensis Huatla не зустрічається на гнойових «коржиках», але чудово сприймає такий субстрат, а його психоактивність помітно зростає. Штам показує хороші результати на обсмаженій перловій крупі, гречці, вареній пшениці, вівсі, житі, канарковому насінні і соломі.

  Вихід готового продукту Huatla

  Якщо міколог забезпечить субстратний блок усіма необхідними умовами, то зможе зняти урожай 200-270 грам сирих плодових тіл з літра міцелію на першій хвилі. «Кейс» буде плодоносити 5 разів.

  Температура колонізації і плодоношення Huatla

  Міцелій повністю захоплює зерновий субстрат за 10-18 днів в залежності від умов. Ідеальна температура, при якій міцелярні нитки охоплюють зерно з великою швидкістю, становить + 26-30 градусів. Підтримувати t ° можна спорудивши спеціальну тепличку для банок або скористатися термо-килимком.

  Psilocybe Сubensis Huatla починає утворювати грибні тіла при температурі всередині контейнера + 22-25 за Цельсієм.

  Ефект Huatla

  Відвар занурить мандрівника в різнокольоровий вир переплітаючи візерунки незвичайної форми і проведе по самим глибинним куточкам Вселенської Душі. Ставлячись до грибів з повагою, мандрівник зможе перейнятися знаннями древніх цивілізацій, а також з подивом виявити свій нерозривний зв'язок з усіма живими істотами.

  Потрапивши в світ, де не діють закони матеріального, шукач духовного знайде Великих вчителів, а стражденний матеріального блага отримає ключі для їх досягнення. Грибочки вимагають шановливого ставлення до себе і самого акту «подорожі», тому не варто вживати їх для дозвільної розваги.

  Оптимальне дозування для початківця психонавта становить 2 г. для знайомства, 3 для хорошого занурення і 4-5 грам для повноцінної подорожі. Щоб прискорити ефект рекомендується приготувати чай.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis Huatla
  Вирощування:Стрейн добре протистоїть патогенної флори і має стрімкі цикли плодоносіння
  Ефект:легка ейфорія
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 933
Buy Huatla спори галюциногенних грибів
Грибні тіла дуже красиві і доставлять естетичне задоволення навіть найдосвідченішому мікологові. Гриби мають струнку ніжку перлинно-білого кольору з легким відливом срібла, а капелюшки чимось нагадують «молодих моховиків».
Артикул:GS0933
 В наявності  Україна
599,60 грн.

13 reviews for Huatla спори галюциногенних грибів

13
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 18 червня 2019 22:04
Huatla

Ваш магазин как магнит, постояно то акции то скидки то конкурси молодцы ребята так держать

 • 21 вересня 2016 12:04
srok

skolko dnei nado chtob poluchit urojai?

 • 02 лютого 2015 17:45
dscx

Нереальные споры, меня очень сильно удивили, всем рекомендую, эффект бомба, растить не тяжело) все остальное просто на высоте!

 • 30 січня 2015 15:36
flow

шикарные споры, мне очень сильно понравились и вам советую им есть чем удивить)

 • 28 січня 2015 16:25
Советую качество вышка

вот это оно, отлично подходит для новичков по себе знаю, я брал уже раза 3 это гриб, не тяжело выращивать) но гриб сам по себе нереально крутой, мне сильно понравился) советую

 • 26 січня 2015 18:18
ds

очень крутой гриб, мне очень сильно понравился, эффект это что-то) просто удивил) растить не тяжело подойдет новичкам) советую

 • 22 січня 2015 16:55
32

Шикарный гриб, вообще удивил, первый раз его брал, выросло все сразу, класс качество вышее, спасибо за быструю доставку)

 • 21 січня 2015 15:09
vusotka

Отличнийший гриб, вставляет просто бомбовоо!!)) всем советую, качество высотка!!

 • 20 січня 2015 20:32
sss

Найсец споры, выросло все отлично, спасибо вам за качество!!

 • 20 січня 2015 16:39
ww

Классный такой гриб мне поравился, эффеки это что-то)

 • 19 січня 2015 17:56
cool

Очень хороший гриб!! советую он вас удивит!

 • 19 січня 2015 14:01
daaaa

Отличнийший гриб, вырос с первого раза и за это вам спасибо, всем советую!!!

 • 28 червня 2014 16:09
crfpjxysq

Это просто сказочный по силе грибок!!! мне удалось-и я его смог выростить!! теперь закажу у вас Голден Тичерсов!!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду