Hawaii спори галюциногенних грибів

 • Огляд

  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Hawaii - поширений і невибагливий штам. Він спокійно реагує на підвищені температури і дозволить мікологові виростити воістину чудовий урожай.

  Штам стійкий до різного роду цвілевих заражень і має високу швидкість захоплення субстрату. На субстратном блоці утворюється величезна кількість грибних тіл відмінних за розміром. Близько 20% хвилі так і не встигнуть розвинутися до кінця. Такі «початки» слід видаляти при зборі врожаю, не сподіваючись на продовження зростання.

  Опис зовнішнього вигляду Hawaii

  Hawaii утворює дуже красиві тіла. Ніжки дуже важкі і м'ясисті, а розмір капелюшків варіюються від 20 до 75 мм в діаметрі. Поверхня парасольки світло-коричнева. Стовбур змінює свій колір з білого, до світло-жовтого. Зябра світло сірі, а до харвесту набувають чорного забарвлення. Хороша продуктивність дає можливість етноботаніку виготовити власні спорові відбитки псилоцибінових грибів.

  Стрейн утворює цілий килим чарівних грибів, не залишаючи вільним жодного шматочка грунту. Перша і друга хвиля є найбільш врожайними.

  Походження стрейна Hawaii

  Вперше штам виявлений на Гавайських островах. Перший споровий відбиток проданий компанією «PES», яка протягом багатьох років селекціонувала різні види ентеогенов.

  Основа для міцелію Hawaii

  Hawaii дуже агресивно захоплює субстрат в широкому діапазоні показників температури. Він прекрасно себе почуває на пшениці, а також сіні, вівсі, житі і канарковому насінні. Щоб збільшити психоактивність, мікологи додають до поживної суміші гній.

  Вихід готового продукту Hawaii

  |Гаваї| средньоврожайний представник світу «чарівних грибів». З літра міцелію етноботанік зніме до 280 грам сирих плодових тіл. Такої кількості йому вистачить на 7-10 повноцінних подорожей. Якщо Гроверу захочеться отримати великий урожай, то можна скористатися технікою вирощування кубенсісів в монотубі. Один грибний блок вагою 3-4 кілограми може принести 600-800 грам сирих тіл тільки з однієї хвилі.

  Температура колонізації і плодоношення Hawaii

  Psilocybe Сubensis Hawaii колонізує субстрат в рекордні терміни. Температура захоплення зерна повинна бути + 25-30 градусів за Цельсієм в повній темряві. Міцелій повністю охопить поживну основу за 7-12 днів від інокуляції. Якщо заростання відбуватиметься частковими спалахами, то рекомендується гарненько перетрусити банки, щоб міцелій потрапив на незахоплену ділянку.

  Плодоносить до 5 разів при + 22-25 градусах за Цельсієм. Найбільш урожайними вважаються перші дві. Четверта і п'ята порадує початківця |Шрумера| декількома великими плодовими тілами.

  Ефект Hawaii

  |Гаваї| відноситься до «м'яких і добрих» грибів. Вживаючи їх, мандрівник не помітить, як відкриються двері в інші світи, а простір наповниться неймовірними візерунками, які ведуть за собою. Всі почуття загостряться: неповторний звук, а кольори наповняться глибокими відтінками. Час і простір перестануть існувати як змінні, необхідні для сприйняття дійсності. Відчуття нудоти швидко перетвориться в вогненний жар, який подібно дракону спопелить всю нерішучість і зітре в порошок емоційні нерозв'язності і протиріччя, дозволивши повністю віддатися почуттю повної Єдності з Всесвітом.

  Відповідально підійшовши до «церемонії», мандрівники отримають відповіді на хвилюючі людський розум питання, і переймуться знанням природи речей. Шамани і досвідчені мандрівники рекомендують вживати відвар натщесерце.

  Початкове дозування для знайомства становить 2 г. на людину. Якщо психонавт свідомо готовий до глибокого занурення, то починають з 3 г., а 5-6 грам подарують тривалу і незабутню подорож, яка повністю змінить життя.

  "

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psylocybe Cubensis Hawaii
  Вирощування:стійкий до різного роду цвілевих заражень і має високу швидкість захоплення субстрату
  Ефект:ейфорія, яскрава візуалізація
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 932
Buy Hawaii спори галюциногенних грибів
Стрейн утворює цілий килим чарівних грибів, не залишаючи вільного жодного шматочка грунту. Перша і друга хвиля є найбільш врожайними.
Артикул:GS0932
 В наявності  Україна
599,60 грн.

15 reviews for Hawaii спори галюциногенних грибів

15
0
0
0
0
1
без оцінки
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 10 лютого 2022 19:38
Hawaii

Cпасибо за шикарный стелс и быструю доставку, Вы номер 1. Заказывал споры грибочков и любимые семена Satori Feminised, которые не так то просто достать! Из 14ти семян одно не проросло, но ничего, такое бывает :) споры выглядят отлично, в качестве уверен. Еще раз спасибо всей команде!

 • 18 червня 2019 20:17
Hawaii

Заказал себе сегодня по акции.Спасибо вам большое.

 • 08 травня 2019 14:26
"Гавайи"

"Гавайи" относится к «мягким и добрым» грибам.

 • 06 вересня 2018 10:19
Доза

Сколько их нужно съесть, для эффекта?

 • 12 травня 2018 20:12
грибной, фруктовый микс

как их вообще растить? в чем? где я могу почитать

 • 25 листопада 2017 10:11
Хочу Hawaii =(

Так жалко что в Черную пятницу нет в наличие спор Hawaii =((((
Так хотел ими затариться. Пришлось брать пока другие. Не пропускать же такое мероприятие. Спасибо менеджеру, помог определиться с выбором =)
ГС, жду с нетерпением наличия Hawaii ну и новых плюшек и акций =)

 • 02 лютого 2015 17:44
nice

Очень хорошие споры, качество отличное выросло все с первого раза, рекомендую, мне сильно понравились)

 • 30 січня 2015 15:34
brow

Вообще шикарные споры, мне нереально понравились, все быстро пришло и с первого раза выросло, прост оклассно) всем советую магазин этот и эти крутые грибы)

 • 28 січня 2015 16:27
nice

хорошие споры, качество отличное просто очень все круто, пришло все быстро без всяких задержок, выросло все без лишних проблем) круто)

 • 26 січня 2015 18:15
www

Отличнейший гриб, меня нереальный удивил своим эффектом) советую

 • 22 січня 2015 16:49
czx

блин очень хороший гриб советую, для новичков без проблем подходит)

 • 21 січня 2015 15:10
nicee

вот это кайфовый гриб, уже пару раз брал, и он не перестает меня удевлять, спасибо за быструю доставку, все супер, всем советую!!

 • 20 січня 2015 16:30
cerry

Отличный гриб, мне очень понравился, всем советую!

 • 19 січня 2015 17:54
Хороший

Много грибов пробовал, но это треально меня удивил, и вас удивит, советую!!

 • 19 січня 2015 14:00
Классс

одним словом классный гриб, вставляет вообще шик)

 • 16 січня 2015 18:02
cxbv

Крутые споры буду еще братЬ, спасибо за быстрою доставку и не большую скидку)

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду