• Огляд

  Оригінальний крос сортів OG Kush і Sour Diesel подарував світові цікавий фотоперіодний гібрид Amsterdam Flame regular від сідбанка GanjaSeeds. Домінування індіки зумовило високий урожай і стійкість до можливих помилок гроверів. Тому даний сорт рекомендується кожному конопляру, наскільки б він не був готовий до знайомства з одним з найбільш незвичайних індічних гібридів.

  Загальні характеристики конопель Amsterdam Flame

  Характерною рисою зовнішності у рослин сорту, є дуже широка форма куща. При зростанні в аутдорі майже до двох метрів, ширина може становити не менше півтора метри. Рясна гіллястість і густота листя - особлива ознака гібрида Amsterdam Flame regular. Цвітуть рослини не менше семи тижнів, а збір врожаю проводиться не пізніше другої половини жовтня. Середня врожайність для аутдору становить близько 500 грам і на 100-150 грамів менше в індорі. Марихуана виходить потужна, з високим вмістом ТГК (від 16 до 20%).

  Вирощування конопель Amsterdam Flame

  З урахуванням класичної ялинкової форми, сорт Amsterdam Flame regular дає дуже цікаві результати, якщо використовувати техніку SOG. Взагалі, гібрид відмінно росте в закритих установках з грунтом або гідропоніці. Рослини потребують великої кількості вільного простору, що може викликати труднощі в індорі. В процесі вирощування ви будете день за днем спостерігати, як з простого насіння формується потужна зелена рослина з центральної масивної колою, яка швидко покриється справжніми кристалами.

  Медичне застосування конопель Amsterdam Flame

  Сорт Amsterdam Flame regular володіє всіма звичними для індіки властивостями, які можуть принести користь в медицині. Вживання цієї марихуани допоможе людям, що страждають від хронічного недосипання. А ще, гібрид рекомендують застосовувати у випадках виникнення безпідставних тривожних станів і стресів. Потужний анестетик природного походження для будь-якої хронічної болі.

  Запах, аромат і ефект конопель Amsterdam Flame

  Що стосується запаху сорту, то він типовий індічний, без особливих відхилень. А ось в ароматі ви відчуєте всю гаму різних фруктово-ягідних ноток, від манго і персика, до суничної солодощі. У будь-якому випадку, кожен гурман знайде в смаку щось своє і надовго його запам'ятає.

  Всупереч традиційним індічним очікуванням важкого забійного ефекту, кілька затяжок Amsterdam Flame regular подарують вам прекрасну легкість ейфорії і відчутним стоун-ефектом, а без тяжкості. Для абсолютного розслаблення тіла - це ідеальний штам.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потужний
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :OG Kush x Sour Diesel
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5455
  Buy Amsterdam Flame regular Ganja Seeds
  Характерною рисою зовнішності у рослин сорту є дуже широка форма куща. При зростанні в аутдорі майже до двох метрів, ширина може становити не менше півтора метри. Рясна гіллястість і густота листя - особливий ознака гібрида Amsterdam Flame regular.
   Немає в наявності 
  599,60 грн.

  1 review for Amsterdam Flame regular Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 03 червня 2019 12:56
  Amsterdam

  Привет всем, пробивал как-то раз я коноплю. То что я хочу сказать,Мне она очень понравилась и парочку уже себе даже заказала. И хочу не много по пробивать еще если покурить вечером траву то утром нормально работать можно. Если забухать вечером, утром хреново. Трава помогает перестать бухать

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду