Насіння конопель Насіння коноплель San Fernando Lemon Kush feminised Ganja Seeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Перед вами неодноразовий переможець міжнародних виставок, конкурсів з канатематики планетарного масштабу від Америки і Європи до Азії. Легендарний сорт канабісу користується особливою симпатією серед новачків та досвідчених коноплярів з цілої низки причин, про які розповімо нижче. Придбайте насіння цього фотофема у нашому інтернет-магазині на максимально вигідних умовах.

  Історія походження, особливості San Fernando Lemon Kush

  Елітні північноамериканські клони стали основою майбутнього шедевра селекціонерів GanjaSeeds. Дослівно, культура поєднала виражене каліфорнійське походження OG з тайським "лимоном", щоб на виході презентувати для нас San Fernando Lemon Kush feminised. Обидва похідні – "кушеві", що не завадило їм сформувати свій чітко окреслений стиль. Надійно утримуючи популярність у більшості рейтингів по всій планеті, фотофем продовжує зачаровувати своїми властивостями дедалі більше гроверів. Сатівне домінування виражене чіткіше, адже співвідношення Cannabis sativa/indica демонструє вдвічі більший вплив першої. Саме це відобразилося у зовнішніх характеристиках і якісних показниках.

  Особливості вирощування коноплі San Fernando Lemon Kush

  Гібрид надзвичайно потребує вільного простору, адже утворення "крони" є максимально розлогим і не терпить тисняви. Вразливість до цвілі долається внесенням захисних препаратів, а також періодичним проріджуванням пишної зелені. Фотофем однаково ефективно розвивається як в індорі, так і в ауті.

  Культивування марихуани на вулиці San Fernando Lemon Kush

  Пошук ідеальної локації передбачає можливість огляду ділянки, віддаленість від джерел вологи, потенційну небезпеку з боку тварин. Великогабаритні рослини вимагають дотримання режиму прихованості. Оскільки в іншому випадку, конопляр ризикує бути виявленим, що, вірогідно, призведе до втрати грову. Один кущ подарує етноботаніку стабільні півкіло стаффа за пікової висоти рослини близько трьох метрів.

  Вирощування канабісу вдома San Fernando Lemon Kush

  Знадобляться доволі просторі гроурум або гроубокс зі стабільним повітрообміном, оснащені датчиком вологості. Зрештою, закритий ґрунт потребуватиме певних інвестицій задля досягнення дійсно вражаючих результатів. Якісна та надійна система освітлення – додатковий стимул для рослин розвиватися на межі їх можливостей. Квадратний метр посівної площі приносить 450-600 грам сухого продукту. Верхівка вкрай рідко підноситься понад метрову вертикаль.

  Смакові якості та аромат San Fernando Lemon Kush

  Аромат цитрусових у рослин проявляється ще до повного дозрівання, на стадії формування суцвіть. Малюнок поступово доповнюється більшим спектром. Після сушіння/пролічки, ганджа, окрім цитрусового аромату, пахне хвоєю, легкими нотками прянощів та ледь відчутним натяком на розчинник. Смак яскравий, дим щільний та провокує кашель.

  Ефект коноплі San Fernando Lemon Kush

  Енергетичний "хай" накриває практично миттєво, згодом дієвий ефект змінюється розслабленістю, спокоєм.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  У медичних цілях цей сорт та його екстракти застосовують як засіб боротьби з депресією, апатією, нудотою, подолання нервового навантаження, підвищеної стомлюваності. Частка тетрагідроканабінолу у сухій речовині сягає доволі потужних 21%.

  Терміни цвітіння та рекомендації San Fernando Lemon Kush

  Етап цвітіння культури триває близько дев'яти тижнів, що за умови домінування сатіви є цілком прийнятним періодом. Вчасне висадження навесні потішить харвестом вже у середині жовтня. Будьте уважні до атак грибкових інфекцій та плісняви, аби завчасно убезпечити гров від біди.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
 • Насіння конопель Насіння коноплель San Fernando Lemon Kush feminised Ganja Seeds Відгуки
  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • Д
   • 23 травня 2023 11:28
   Добавили

   Минулого разу замовив 3 різні вида насінин, проросла тільки одна, відіслав фото і сказав як пророщував, сьогодні прийшли ще 3 , добавили одну за минуле замовлення, так що буду рекомендувати цей сайт знайомим.

  • Щ
   • 29 грудня 2022 15:31
   Керосин креш

   Пришло всё быстро. Менеджер перезвонил.
   Брал 4 штучки. проросли без проблем. Выросли быстро и здоровые. Запах лемона присутствует уже на стадии. Кусты сами по себе густые. Качество хорошее.

  Read all 2 reviews on Насіння конопель Насіння коноплель San Fernando Lemon Kush feminised Ganja Seeds
Код товара: 8731
  Buy Насіння конопель Насіння коноплель San Fernando Lemon Kush feminised Ganja Seeds
  Елітні північноамериканські клони стали основою майбутнього шедевра селекціонерів GanjaSeeds. Дослівно, культура поєднала виражене каліфорнійське походження OG з тайським "лимоном", щоб на виході презентувати для нас San Fernando Lemon Kush feminised.
   В наявності 
  199,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду