• Огляд

  Фемінізований автоквітучий гібрид Shalkar від генетиків сідбанка BangSeeds - справжній витвір брідерского мистецтва. У генотипі культури домінує індіка, що дозволяє рослинам формувати щільні і важкі суцвіття, прикрашені безліччю іскристих трихом. Сходи практично минуть вегетативну стадію і починають цвісти незалежно від тривалості світлового дня. Вони перетворюються в шикарні "кошлаті" кущі з безліччю суцвіть і гігантської центральної коли.

  У висоту рослини досягають 80 сантиметрів в умовах гроубокса, а на вулиці витягуються до 100-110 см. Життєвий цикл триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим ягідним ароматом, який доведеться приховувати, якщо гровер вирощує більше 1-2 кущів в гроурумі.

  Фемінізовані насіння конопель цього сорту гарантовано дадуть тільки жіночі сходи, що дозволить заздалегідь розпланувати наявну посівну площу. Відмінною особливістю цього автоквіта є висока врожайність. На вулиці гібрид цілком може перевищити позначку в 200 грам з одного куща, що досить багато для автофемінізованого сорту.

  Походження конопель Shalkar

  Елітне насіння конопель auto Shalkar feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Фахівці схрестили знаменитий солодкуватий штам Sweet Tooth з незворушним Рудералісом. Концентрація ТГК в смолі отриманого гібрида досягає 16%. У генетиці стрейна також присутній добірний фенотип рідкісної індіки, який генетики поки тримають в секреті.

  Особливості вирощування конопель Shalkar

  З вирощуванням представленого сорту канабісу впорається навіть початківець гровер. Рослини невибагливі до умов культивації і можуть рости на різних, навіть мізерних типах ґрунту. Культура ідеально адаптована для вирощування у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї і теплиці. Масивна коренева система вимагає місткий горщик від 5 літрів. Якщо простір гроурума дозволяє, то можна висаджувати пророщене насіння в ємності 20-30 літрів. В такому випадку садівник зможе виростити справжнього гіганта, яким перед харвестом потрібно підв'язка перспективних галузей і центральної коли.

  Рекомендоване освітлення для культивації цього штаму - від 250 ват Днат. В умовах обмеженого простору (маленьких боксах або системних блоках) можна застосовувати лампи ЕСЛ або ЛЕД від 100-150 ват. Урожайність з квадратного метра сягає 800 грам сухих бутонів.

  Аромат і ефект конопель Shalkar

  Проліковані сухі бутони цього стрейна, подрібнені в пил, виділяють дивовижний аромат стиглих ягід. М'який і густий дим залишить солодкий післясмак і подарує потужний приплив безтурботного спокою та розслабленості в супроводі легкої ейфорії і шаленої радості від безмовного творення буття.

  Медичне застосування конопель Shalkar

  Цей штам не відноситься до медичних, але може використовуватися як засіб дозволяє зняти напругу.

  У нашому магазині можна купити насіння конопель auto Shalkar feminised післяплатою.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:потужний приплив розслабленості в супроводі легкої ейфорії
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Sweet Tooth x Indica x Ruderalis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6045
  Buy Auto Shalkar feminised Bang Seeds
  Елітне насіння конопель auto Shalkar feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Фахівці схрестили знаменитий солодкуватий штам Sweet Tooth з незворушним Рудералісом. Концентрація ТГК в смолі отриманого гібрида досягає 16%.
  Артикул:GS06045
   В наявності 
  79,60 грн.

  4 reviews for Auto Shalkar feminised Bang Seeds

  4
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 05 липня 2019 14:14
  хорошо крепит

  Привет. повесил днат 400 и горшок на 20 л , Отличный сорт, растёт прямо огонь, расслабляет вообще чётко урожай порадовал, взял ещё 5 на следующий гров

  • 05 липня 2019 14:12
  от эт я понимаю

  Первый раз его брал, растёт ништяково, урожая собрал много, то что нужно начинающим, орехи большие и качественные , неоднократно его ещё закажу, спасибо за бонус

  • 05 липня 2019 14:11
  крутец

  заказал прислали всё ровно растил под днатом 6/18 свет на веге,убивает наповал приятно на вкус для новичков вообще супер будет, я не новичок, но и мне очень зашла.

  • 17 червня 2019 22:16
  прп

  Благодарю Вас за качественную, коноплю быструю доставку и доступные цены. У меня очень много приколов для конопли с вашиго магазина.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду