• Огляд

  Ефектний і результативний крос виконали селекціонери банку насіння GanjaSeeds, результатом якого стала поява штаму, названого творцями auto Northern Blue feminised. Для його створення використовувалися генетичні лінії одного з найбільш ароматних стрейнів Blueberry і потужного Північного Сяйва.

  Загальні характеристики конопель Northern Blue

  На даний момент, купити насіння конопель в Україні не складе особливих труднощів. Проблема тільки в правильному виборі відповідного саме вам сорту. Важливо відзначити, що Northern Blue рекомендується до вирощування досвідченими гроверами. Новачки можуть допускати помилки, які рослини не завжди прощають. При коректному догляді, на піку зрілості кущі подарують вам до 600 грам якісної марихуани з кожного квадратного метра посівної площі. Для рослин середньої висоти, така врожайність цілком нормальна і навіть трохи більше очікуваної. Цвітіння у дорослих рослин триває не менше п'ятдесяти днів.

  Момент настання харвесту вам доведеться визначати самим, через прямий зв'язок між датою посіву та обраного методу гровінга. По сезону якість отриманої марихуани приємно здивує.

  Вирощування конопель Northern Blue

  Так як перед вами фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту, на стадії прокльовування паростків і переходу з веги в цвітіння, від коноплярів не потрібно якихось складних маніпуляцій. Більш того, можна навіть не міняти в індорі освітлення. Рослини самостійно проходять цю саму фазу з вегетації в цвітіння. Єдине, що не слід забувати про підгодівлю. Її проводять регулярно, але вкрай дозовано. Кущі добре розвиваються і у відкритому грунті, і в закритих просторах.

  Медичне застосування конопель Northern Blue

  Середній рівень ТГК і низька частка КБД цілком могли зробити даний сорт марихуани лікувальним, але цього з якихось причин не відбулося. І дарма. Канабіс auto Northern Blue feminised допомагає при депресії і меланхолії. Дуже ефективний гібрид для зняття нудоти і зміцнення апетиту. Про анестетичні властивості більшості сортів марихуани вже ходять цілі легенди.

  Аромат і ефект конопель Northern Blue

  Blueberry вдалося передати свої ароматичні властивості новому стрейну. Тому смак конопель і її аромат насичені розкішним букетом з усього різноманіття лісових ягід. Експерти називають найбільш яскравими в загальному малюнку полуничні та журавлинні відтінки. Безпосередньо в димі також проявляється хвойний аромат і приємні на смак солодощі.

  Ефект від вживання марихуани класичний stone, з позитивними думками в голові і повним розслабленням тіла.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:класичний stone, з позитивними думками в голові і повним розслабленням тіла
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1891
  Buy Auto Northern Blue feminised Ganja Seeds
  При коректному догляді, на піку зрілості кущі подарують вам до 600 грам якісної марихуани з кожного квадратного метра посівної площі.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Northern Blue feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:51
  кер

  Очень доволен вашим магазином. Купил 3 семя опиума ,проросли все вот только все как один ростом до колена, ещё покамест за бонус спасибо. Опыт выращивания почти 10 лет ,никогда не было никаких проблем .Вывод за такую цену лучше купить 10 семян но не в проверенном магазине ,не советую никому не брать ... А советую этот магазин Ganja Seeds он уже давно проверенный.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду