• Огляд

  Насіння канабісу auto Killer Kush feminised відносяться до індіка-домінантних сортів. Дане насіння конопель утворює дійсно енергійні у всіх сенсах рослини, які виробляють велику кількість потужних високоякісних суцвіть з великою кількістю смоли за дивно короткий час. Повний життєвий цикл становить 56 днів. Середні по висоті кущі дуже легкі у вирощуванні і не викликають проблем з моменту появи паростків. Створювані бруньки виділяють чудовий кушевий запах. Жоден любитель індіки не залишиться байдужим до такого смачного і сильнодіючого продукту.

  Походження конопель Killer Kush

  Створення дивного штаму потребувало від селекціонерів професійності і  немалих зусиль. Автоквітучий Killer Kush feminised був отриманий шляхом схрещування OG Kush з автоквітом третього покоління. Праця генетиків виправдалася високим попитом насіння цього гібриду.

  Вирощування конопель Killer Kush

  Стрейн елементарний в культивації як в приміщенні, так і в outdoor. Растішки повинні бути забезпечені стандартною дієтою, без будь-яких надлишків. Вибираючи грунт, слід знайти варіант, де показники фосфору, калію і азоту максимально наближені до одного значення, а рівень рН не перевищує 6. На стадії вегетації, для автоквітучої культури поживності такої землі більш ніж достатньо. Додаткову підгодівлю слід вносити на явній стадії цвітіння. Канабіс бажано поливати часто, але помірно. Для гібрида характерна досить розвинена коренева система, тому в indoor варто використовувати 15-літровий горщик. У домашньому гроубоксі площею 1 м2, конопляр зможе виростити 400-450 грам шикарних шишок, а растіха висаджена на вулиці порадує 60-200 грамами бутонів (залежить від природних факторів і уважності гровера).

  Аромат і ефект конопель Killer Kush

  Пахощі травички дуже інтенсивні, з нотами цитрусових і дизельним (Chemdawg-подібним) відтінком. Післясмак диму злегка кислуватий. Вплив розслабляючий і потужний, ідеально підходить для того, щоб заспокоїтися і зняти моральну напругу. Стафф стане бездоганним помічником в разі трудової перевтоми, дозволить благополучно відсторонитися від ділових думок і повноцінно відпочити.

  Медичне застосування конопель Killer Kush

  Лікарською марихуану цього сорту не визнають, але шанувальники помічають її тонізуючу дію, що сприяє зануренню в сон. Ефект завершується почуттям голоду, тому курцеві варто бути підготовленим (рекомендується закупитися улюбленими солодощами).

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:розслабляючий і потужний
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Killer Kush feminised Ganja Seeds Відгуки
  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • В
   • 19 вересня 2022 03:26
   Отличный сорт

   Спасибо магазину за хорошее обслуживания. Сорт отличный, всего одна затяжка и через минуту в накаут ))) В ауте от семки до харва понадобилось 67 дней. Практически не давал удобрения, результат в среднем 40 граммов с куста. Обязательно ещё закажу этот сорт, но обязательно буду подкармливать как следует.

  • М
   • 21 жовтня 2020 15:56
   Killer Kush

   Сорт просто приковал к дивану) При тон не столько стоуном, сколько лень было поднять руки и ноги. Расслабление на все 100%) ПРи этом, я мог ими шевелить, но заставить себя встать было не реально) Такая мощная лень) При том, сознание не мутное, вполне ясное. Спасибо магазу)

  Read all 2 reviews on Насіння конопель Auto Killer Kush feminised Ganja Seeds
Код товара: 7008
  Buy Насіння конопель Auto Killer Kush feminised Ganja Seeds
  Повний життєвий цикл становить 56 днів. Середні по висоті кущі дуже легкі в вирощуванні і не викликають проблем з моменту появи паростків.
   В наявності 
  119,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду