• Огляд

  Перед вами представниця «нової школи» автоквітучих сортів з генетикою Cali, яка посідає одне з поважних місць в історії становлення і розвитку каннакультури. Селекція фемінізованого Auto Dos-Si-Dos – еволюційний виток інбридингу, адже цей суперпородистий стрейн є неперевершеним у будь-якому аспекті оцінювання. Він стабільний, адаптивний до будь-яких кліматичних умов, якісно і кількісно продуктивний і неймовірно легкий у культивації.

  Генетика та особливості Auto Dos-Si-Dos

  Фемінізований індіка-домінантний Auto Dos-Si-Dos - наслідок ефективно реалізованого мультикросу убойної «тріади» OGKB Girl Scout Cookies, Face Off OG і BF Super Auto #1. Така гримуча суміш стала «причиною» високої врожайності: до 600 грамів потужного стаффа з квадратного метра в індорі або 350-400 грамів з куща в ауті за максимальної висоти зрілої рослини не більше 140 сантиметрів. В умовах індору кущ взагалі сягає метрової позначки лише у виняткових випадках. Весь життєвий цикл займає у рослини дев'ять-десять тижнів, незалежно від обраного способу культивації.

  Особливості вирощування Auto Dos-Si-Dos

  Гровінг автоквітучих гібридів вирізняється простотою та оптимізацією витрат. Приміром, рослини не потребують регулювання режиму «день/ніч» для переходу у фазу цвітіння. Цілком достатньо одразу виставити 18/6 або 20/4 і забути про регулювання освітлення аж до етапу збирання врожаю. Рослини самі, згідно зі своїм, запрограмованим календарем, почнуть цвісти, позбавляючи конопляра від зайвого клопоту. До речі, окрім здатності Auto Dos-Si-Dos feminised самостійно переходити на цвітіння, його насіння утворює виключно жіночі рослини. Уже цих двох чинників цілком достатньо, аби безумовно рекомендувати новачкам гровінгу почати своє знайомство саме з цього автофема.

  Особливо цікавою та привабливою стане зовнішність зрілого куща для естетів. Компактні кущі утворюють потужну центральну колу, гілки з короткими міжвузлями й щільні, пірамідальні, неймовірної краси суцвіття, всипані липкими й ароматними трихомами. Незначні амплітудні зниження температури на фінальній стадії цвітіння відобразяться на забарвленні листя, яке проявиться фіолетовими або бузковими відтінками.

  Смак і аромат Auto Dos-Si-Dos

  Присутність кушевої генетики та привабливих особливостей сімейства Cookies значною мірою сформували остаточний органолептичний букет стрейну. Якщо коротенько, хоч це і складно, аромат схожий на лимонний пиріг з ягодами, котрому повністю «відволіктися» від теми канабісу не дає наявність перцевої та, безсумнівно, привабливої кушевої пікантності. Солодкий дим більш різноплановий. Окрім озвученої вище ягідно-фруктової суміші з ароматною випічкою, до тонких ноток вишуканих спецій підмішується тон вологої землі. Неймовірна гама здатна легко збуджувати передчуття яскравої зустрічі, що запам'ятовується.

  Ефект Auto Dos-Si-Dos

  Частка ТГК у сухих і пролікованих суцвіттях сягає гідних 20%. Решта фітоканабіноїдів присутні меншою мірою, що може помилково призвести до хибної думки вважати сорт неприйнятним до вживання у терапевтичних цілях. Утім, Auto Dos-Si-Dos прекрасно вправляється зі стресами, тривожністю і депресивними розладами. Стрейн відмінно стимулює апетит і покращує якість сну.

  Рекреаційний аспект проявиться в ідеальному розслаблювальному впливі як наодинці зі своїми думками, улюбленим хобі або творчістю, так і в комунікативній соціалізації в компанії близьких за духом і захопленням друзів. Ефект впливу проявить свої найкращі якості у приголомшливому стоуні, зберігаючи при цьому піднесений настрій і ясність мислення, які триватимуть аж до кінця тріпу, а завершиться все нереальним апетитом і м'яким заколисливим передчуттям легкого і спокійного сну.

  Обираючи сідшоп GanjaSeeds, ви не тільки отримуєте якісний посівний матеріал, а й професійну консультацію, гарантію комфортного сервісу, безпеку покупок і постійно діючу програму лояльності для кожного клієнта! Успіх – наша спільна мета!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8920
  Buy Auto Dos-Si-Dos feminised Ganja Seeds
  Селекція фемінізованого Auto Dos-Si-Dos – еволюційний виток інбридингу, адже цей суперпородистий стрейн є неперевершеним у будь-якому аспекті оцінювання.
   В наявності 
  251,70 грн.
  279,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду