• Огляд

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Cubensis Thai користуються на ринку великим попитом. Висока стійкість до цвілі, прискорений процес колонізації субстрату і зростання грибних тіл підкупають всіх гроверів планети. Thai утворює безліч плодових тіл на довгих м'ясистих ніжках з капелюшками середнього діаметра. «Таї» можна назвати самим рідкісним стрейном на всіх тематичних торгових платформах. Величезний перелік шикарних характеристик сприяє його миттєвої реалізації.

  Штам вважається ідеальним варіантом для початківця мікології. Перший досвід вирощування грибів пройде безпроблемно і порадує гровера гідним урожаєм психоактивних ентеогенов.

  Опис зовнішнього вигляду Psilocybe Cubensis Thai

  Чарівні грибниці здатні сформувати численні масивні грибні тіла, щільно зростаючі в кластерах по 4-7 штук. Ніжки досягають 10-17 сантиметрів, а капелюшки до 9 см в діаметрі.

  Капелюшок має форму «парасольки» і характерний медовий колір з більш насиченим центром. Стебла переважно кремового відтінку.

  Походження стрейну Psilocybe Cubensis Thai

  Батьківщиною стрейна є один з теплих і сонячних куточків таїландського Королівства. Незвичайний острів Самуї рясно заселений сакральними грибними «істотами».

  Проходячи поблизу гірських джунглів або на низинних районах, ближче до узбережжя, далекозорий турист може зустріти на своєму шляху прекрасні гриби Thai.

  Субстрат для міцелію Psilocybe Cubensis Thai

  Стрейн воліє рослинний субстрат: ячмінь, пшеницю, жито, овес або сіно. Досвідчений міколог сміливо може вирощувати псилоцибінові гриби на компості або гною.

  Довідка! Початківцю не рекомендується використовувати гній, оскільки його обробка більш складна і вимагає особливих знань і зусиль.

  Вихід готового продукту Psilocybe Cubensis Thai

  Стрейн Thai - самий врожайний Кубенсіс. Вага сирих грибних тіл в загальній масі хвиль становить 380-480 грам з однієї літрової банки міцелію.

  Температура колонізації і плодоношення Psilocybe Cubensis Thai

  Створити ідеальні умови для колонізації дуже просто. Міцелій поспішно захопить зернову основу при постійній температурі + 27-30 градусів за Цельсієм.

  Весь процес колонізації тривати близько 7-14 днів в залежності від умов. Плодоношення починається при + 22-25 C °. Спостерігати появу грибних тіл можна на 4-8 день.

  На стації плодоношення субстратний блок потребує провітрювання. Здійснювати очищення контейнера від вуглекислого газу рекомендується 2 рази на день по 3-5 хвилин. Робити це найкраще спеціально відведеному для цього картоном або шматком сайдингу.

  Ефект Psilocybe Cubensis Thai

  Psilocybe Cubensis «Таї» дуже райдужний і велелюбний штам. Він з радістю прийме мандрівника в дружні обійми і розкриє таємниці Всесвіту.

  Ефект надасть подорожньому абсолютну свободу і відкриє всі дороги. Супутньої радості не буде меж і кордонів. Ейфорія настільки заповнить тіло психонавта, що стримати емоції і сльози буде просто неможливо.

  Перед вживанням відвару рекомендується зручно влаштуватися в тихому, спокійному місці, де ніхто не зможе завадити перебігу модерних візерунків, образів і мандал.

  Рекомендована порція сухих ентеогенів для бувалих мандрівників становить 3-4 грами. На компанію з 2-3 чоловік можна припасти 4-5 гр., з яких вийде шикарний чай, рівний за силою аналогічному дозуванні на кожного.

  Тріп Thai сприяє звільненню свідомості з рамок реальності і умовної дозволеності. Увійшовши в простір абстрактних видінь, подорожній зможе споглядати життя з точки зору Абсолюту.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psylocibe Cubensis Thai
  Вирощування:воліє рослинний субстрат: ячмінь, пшениця, жито, овес або сіно
  Ефект:яскрава ейфорія, потужна візуалізація
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 937
Buy Thai спори (відбиток)
Штам вважається ідеальним варіантом для початківця міколога. Чарівні грибниці здатні сформувати численні масивні грибні тіла, щільно зростаючі в кластерах по 4-7 штук.
Артикул:GS0937
 В наявності  Україна
599,60 грн.

28 reviews for Thai спори (відбиток)

28
0
0
0
0
1
без оцінки
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 27 січня 2024 13:33
Ростуть практично самі по собі, дуже невибагливі

Взяв рік тому один відбиток і без проблем знімаю вже 2 хвилю з третього заходу. Сам знімаю відбитки. Можна хоч 10 заходів було вже зробити за цей час, проте я культивую взимку, так легше контролювати температуру в приміщенні, де знаходяться шрумси. Взагалі не вибагливі, не просять танців з бубном навколо, головне все зробити правильно і чітко, а далі, якщо процес налаштований, тільки й знімай хвилі. Стрейн просто шикарний. Ейфорія, відділення его, візуали, лікування депресії, хронічного стресу....є все що потрібно, без занадто глибокого занурення. Доволі компанійські, але весело і на одинці. Сміх, сльози, щастя та ейфорія - ось, що вас чекає. якщо візьмете саме цей стрейн.

 • 30 жовтня 2023 21:56
Ідеальні перші гриби

Невибагливий сорт, гарно ростуть, приємно розважають. Рекомендую тим, хто весело хоче подивитися на ліс, посміятись, послухати музику і навіть їсти в компанії. У мене не було мети глибокого занурення у Космос — і тому грибочки Тай мене чудово розважали. Ми знайшли спільну мову.
Коротше дуже рекомендую додати цей сорт в свою бібліотеку. Він комунікабельний, веселий. Ідеальний на подарунок для кентів і подруг.

 • 13 червня 2021 18:17
?!

Когда будут в наличии?????

 • 08 лютого 2021 16:36
Супер-магаз

Заказ пришёл в течении 4-5 дней .Отпечаток жирный и чёткий. Спасибо !

 • 18 червня 2019 22:10
Thai

случае хронических болей или депрессии. Очень помагают грибочки

 • 08 травня 2019 14:45
Thai

Весной взял этих спор для пробы. Никогда не выращивал сам. Посылка пришла в течении 2-х дней.

 • 10 вересня 2018 11:32
грибочки

споры отличные, грибочки с них еще лучше, все на высоте. спасибооо!!

 • 21 травня 2018 06:00
Мицелий

Грибочки немного запоздалые. Не выкидывай только. Возможно еще пересушил основу - добавить водички не мешало бы. Вообще они через 15-20 дней начнут активно колонизировать основу - жди.

 • 28 квітня 2018 14:09
Грибоньки

Подскажите пожалуйста ,как выращивать грибы)

 • 11 березеня 2018 19:22
грибоченьки

Ребятки ! у меня получилось с этого принтика взгровить грибоченьки! радости нет предела.Спасибо вам магазинные камрады! с вашиего принта и получилось толко у меня взрастить грибыЭто такое счастье ! это грибы! еще раз спасибо вам за качественный принтик!

 • 29 січня 2018 18:08
вот это дело!

наконецто появился Тай! давно ждал этого штамма принтик купить у вас! все! делаю заказ!

 • 18 січня 2018 18:08
вот принты!

ОООО! yаконецто Тайцы у вас появились! это супер,уже заказываю!

 • 05 грудня 2017 16:12
про принтик

Купил я тоже споровый отпечаток на пробу с ганджа сидса ,гровлю и пишу о грове на Грибочеке инфо,там еще модераторы Джаффарчик и Арендатор,мне помогли подсказками и сейчас готовлюсь собирать урожай в течении 2-3 дней грибы просто поперли не реально пачками на покрове кв кейсе.

 • 25 листопада 2017 10:06
Споры

Весной взял этих спор для пробы. Никогда не выращивал сам. Посылка пришла в течении 2-х дней. Порадовала оперативность. Зарядил и как наседка сидел, постоянно заглядывая. Когда увидел как разрастается мой мини огород, глаза не могли нарадоваться. Как только увидел первые шапки, еле сдерживался, чтобы не собрать урожай раньше времени. Запах просто супер был от грибочков. Собрал урожай и понял, что барыги не умеют выращивать. Я смог сам вырастить и попробовал свое чадо. Это реально не сравнить. Теперь буду только свое употреблять. Тем более, что магазин радует качеством товара, ценами и акциями. Раньше брал только семена конопли, а теперь буду тарится и спорами =) Выращенное своими руками это и увлекательный процесс и уверенность в качестве урожая!
Спасибо ГС!

 • 23 жовтня 2017 15:59
Грибник

Материал предоставляется качественный.Принт -чистый ,жирненький ,аж спорки отсыпаются.Засеял на чп с агаром и наблюдаю очаги отличного белого мицелия ,ризоморфного кстати!
После заказа прошло всего 3 дня и принт уже мне был доставлен.Сейчас замахнулся на панелоусов.Хочу сделать заказ.
По активности именно ТАй скажу что кубенсисы отличные ,пахнет действительно чем то медовым.и трип поездка от них изумительного качества!

 • 21 вересня 2017 14:34
отзыв о принтах

Я немного займу у вас времени.Сам не люблю писанины, принты я покупал в магазине впервые еще 2 месяца назад, Приеслали принт в зиплоке,на белой бумаге кружечек из спор,он виден! это главное ! я как то купил на канабее у часного лица-так тот прислал кусоок завернутой фольги,но отпечатка там не оказалось(мошенник) просто куски фольги падла слал! А тут в магазине не так! тут все в открытую,ты видишь сколько спор есть на принте при получении заказа! Вот я и купил тут принтик,потом на сайте ганджаливе есть мануал в грибном отделе - чисто все расписано пошагово- повторил и через месяц и 20ть дней уже снимал свой урожай! грибы вырасли крупные и много! я уже потриповал 2 раза и еще на раз 20ть хватит грибов! Думаю еще панелоусов принт купить,пока пробиваю где навоза взять

 • 15 квітня 2016 01:09
r

подскажите как с доставкой в Украину грибов? семечки понятно не запрещены? оплата наперед? и через сколько приходит?

 • 17 лютого 2016 12:19
стремновато

мужики вот решил попробовать купить...сами понимаете ниразу не ел стремновато скоко их надо есть?чтоб кони недвинуть есть гденить какинить мерки доз?

 • 02 лютого 2015 17:50
good

Шикарные грибы, всем советую, особенно новичка, выращивать не тяжело, эффект бомба)

 • 30 січня 2015 15:46
cxzcxz

Силный гриБ, эффект вообще бомба,выросло вес без лишних проблем, даже новичек выростит) пришло все быстро, качество спор вообще отличное, спасибо все шикарно)

 • 28 січня 2015 16:32
nice

Шикарные споры, всем советую, они вас нереально удивлят, проблем в выращивание нету. мне очень сильно понравились, буду еще брать) уже раз 5тый)

 • 26 січня 2015 19:01
dsds

Очень классный сорт, мне очень понравился, всем советую не пожалеете, для новичков отлично подойдет, хотя эффект сильный)

 • 22 січня 2015 17:10
cool

вооо крутой гриб, как же он мне понравился, не много сложновато было выращивать для меня, а так вс просто супер))

 • 21 січня 2015 15:01
tema

Просто шикарный гриб, очень понравиться, всем советую, в выращивание отлично подойдет новичку)

 • 20 січня 2015 20:22
czx

Вообще восхищаюсь этими грибами, они офигены!!

 • 20 січня 2015 17:06
niceee

Шикарные споры, качество вышка просто, все быстро пришло!! спасибо

 • 19 січня 2015 18:22
se

Супер грибы, всем советую, качество на высоте, споры пришли быстро!!

 • 19 січня 2015 14:05
Найс

Офигительный гриб, пару раз его брал и все разы он пророс на ура!!! просто шик, спасибо за хорошое качество!!

 • 16 січня 2015 18:09
Класс

Просто офигеные грибы, качество на высоте, выросло все с первого раза, очень рад, буду еще брать)

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду
Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних