Nepal спори галюциногенних грибів

 • Огляд
  "

  Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Nepal стануть ключем для початківця мікології в світ захоплюючого творення і дивовижних подорожей по світу абстрактних образів і бачень. Стрейн стійкий до бактеріальних атак, а також до цвілі і рекомендований початківцям для першого грова. Міцелій розвивається в широкому діапазоні температур і не вибагливий до поживної основи.

  Гриб має високий вміст псилоцибіна і надає приголомшливий вплив на мандрівника. На блоці формуються щільні і високі гриби сім'ями по 2-4 штуки. Його капелюшки повністю симетричні і нагадують розкриту парасольку.

  Псилоцибінові використовувалися жителями Непалу для церемоніальних цілей. Стрейн здатний зцілити як розум, так і тіло «психонавта».

  Опис зовнішнього вигляду Nepal

  Капелюшок має округлу форму і повністю розкривається тільки до кінця циклу. Розмір парасольки 4-10 см. В діаметрі, а ніжка до 15-20 см. у висоту. Колір ковпачка змінюється на протязі життя від ніжно-кремового до світло коричневого. Стовбур має біле забарвлення з легким жовтим відтінком.

  Грибні тіла швидко скидають велюму і випускають безліч спор, що робить штам придатним для виготовлення спорових відбитків. В кінці циклу біля основи ніжок починає з'являтися білий «пушок», який починає стрімко покривати стовбур до середини.

  Походження стрейна Nepal

  Відбиток Nepal спочатку був отриманий мікологом Бербеллом в селі Саураха близько Чітванскіх джунглів Непалу. Субтропічний клімат дозволяв стрейну формувати великі грибні тіла в тіні дерев.

  Субстрат для міцелію Nepal

  Крім гною штам показує високу активність захоплення пшениці, соломи, вівса, а також обсмаженої перловки. Деяким гроверам вдавалося виростити непальські гриби, використовуючи гречку.

  Вихід готового продукту Nepal

  Непальський псилоцибіновий відноситься до високоврожайних стрейнів кубенсісів. З літра міцелію можна отримати до 300 грам сирих плодових тіл, а застосувавши спосіб вирощування в монотубі можна підвищити врожайність.

  Довідка! Щоб збільшити врожайність грибного блоку гровери готують складні субстрати.

  Грибниця плодоносить 4-5 разів.

  Температура колонізації і плодоношення Nepal

  Стрейн агресивно захоплює субстрат за 8-15 днів при температурі + 25-30 градусів за Цельсієм. Плодоношення починається при температурі + 23-25 С°.

  Ефект Nepal

  Psilocybe Сubensis Nepal дуже сильний стрейн кубенсісів. Рекомендоване дозування для мандрівника становить 2 грами. Для більш досвідчених «психонавтів» рекомендована порція становить 3-4 грами.

  Після вживання відвару спостерігається легка нудота, яка швидко проходить. Навколишній світ починає наповнюватися більш яскравими відтінками, а також посилюється слухове сприйняття.

  Через одну годину мандрівника чекає яскравий феєрверк візерунків і мандал, які будуть оточувати його всюди. З глибини «Самого себе» будуть чутися шаманські наспіви, що чергуються з образами різних звірів неймовірних форм. Думки заспокояться, а розум припинить піддаватися звичної метушні. Момент споглядання буде проходити наодинці «Я і Я» - Підсвідомості і Свідомості.

  До середини тріпу ейфорія повністю розжене похмурі хмари невідання над головою мандрівника і занурить в чудовий танець Єдності Всесвіту. Звуки стануть видимі, а тіло наповниться приємним жаром життя. Голос безмовності відповість на всі хвилюючі питання, скине завісу невідомого і допоможе згадати те, ким є «мандрівник» «В Насправді».

  Вживання псилоцибінових грибів - це дуже тонка робота з власною Підсвідомістю і ставиться до неї халатно не рекомендується. Тріп триватиме близько 4-5 годин, після чого настане плавне повернення на Землю.

  "
 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe Cubensis Nepal
  Вирощування:крім гною штам показує високу активність захоплення пшениці, сіно-соломи, вівса, а також обсмаженої перловки
  Ефект:яскрава ейфорія веде до екстазу
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 935
Buy Nepal спори галюциногенних грибів
Крім гною штам показує високу активність захоплення пшениці, соломи, вівса, а також обсмаженої перловки. Деяким шрумерам вдавалося виростити непальські гриби, використовуючи гречку.
Артикул:GS0935
 В наявності  Україна
599,60 грн.

13 reviews for Nepal спори галюциногенних грибів

13
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 18 червня 2019 22:05
Nepal

Заказал жду когда прийдут мои грибочки

 • 08 травня 2019 14:39
Nepal

Стрейн способен исцелить как разум, так и тело «психонавта».Очень хорошые ребята

 • 02 лютого 2015 17:47
Советую

Очень сильный гриб, мне сильно понравился, буду еще брать, и всем советую взять на пробу, отличные споры)

 • 30 січня 2015 15:44
clek

сильно понравились эти споры, выращивать не тяжело, эффект убойный вообще, шикарно, для новичков подойдет без проб

 • 28 січня 2015 16:29
n1

очень классные грибы, меня сильно удивили, особенно своим эффектом) крутой очень, буду еще брать, всем советую

 • 26 січня 2015 18:25
dsds

Отличнейший грим всем советую он вас удивит))

 • 23 січня 2015 17:29
32sda

Грибы просто бомба, всем советую, эффетк не передающий)

 • 22 січня 2015 16:58
ew

Отличнейшие споры, качество вышка, пришло все быстреньк. выросло все также классно) всем советую, магазин бомба!!

 • 21 січня 2015 15:05
Советую классные споры!

Классные споры, заказывал пару раз все качественно, выросло все классно, отлично подойдет для новичков!! советую

 • 20 січня 2015 17:02
n1

Классынй такой гриб мне лично понравился очень()

 • 19 січня 2015 18:02
Класс

Очень понравились споры, качество на высоте!! все класнно и быстро пришло, спасибо!!

 • 19 січня 2015 14:03
niceeeeee

отличныйе споры мне понравились буду еще их брать, выросло все с первого раза, очень классный гриб!!

 • 01 жовтня 2014 10:49
способ выращивания

Добрый день! Направьте пожалуйста инструкцию для выращивания данного вида.

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду