• Огляд

  "

  Споровий відбиток псилоцибінових грибів Cambodian - справжня перлина в нашій колекції. Висока врожайність і неймовірно сильний ефект, який надає грибові, відразу помітили любителі псходелічних подорожей. Щоб виростити камбоджійцев потрібно дотримуватися основних правил стерильності і температурного режиму. Колонізація субстрату в банках дуже швидка, як і саме заростання блоку.

  Зовнішній опис Cambodian

  За весь період життєвого циклу, капелюшки неодноразово змінюють колір. На початковій стадії розвитку, ковпачки мають насичено-бурий окрас, який поступово світлішає. Грибам-підліткам характерний пісочно-коричневий відтінок і форма капелюшка, що нагадує наперсток. У зрілості парасолька розкривається, утворюючи невелику півсферу янтарно-медового кольору. На поверхні грибного тіла, в більшій мірі на ковпачку, помітні білі вкраплення - залишки слідів первісної вуалі.

  Зовнішньою особливістю штаму є його велюма. У більшості випадків, вона дуже швидко від'єднується і зникає, або залишається на ніжці, утворюючи таку собі |спідничку|. Дозрівання спори триває довше, ніж у інших представників виду, тому опадання мембрани здійснюється пізніше, а іноді і зовсім не відбувається і вимагає примусового від'єднання. Діаметр капелюшків досягає 5-12 сантиметрів.

  Ніжки кольору слонової кістки з часткою позолоти. На гладкоструктурній поверхні стовбурів помітні залишки універсальної мембрани у вигляді невеликих білих точок. Висота варіюється від 3 до 10 сантиметрів, а плодові тіла другої хвилі, можуть виростати до 15 сантиметрів. М'якоть білосніжна, щільна і соковита.

  Продуктивність спори дозволить навіть недосвідченому |Шрумеру| про запас наготувати спорові відбитки псилоцибінових грибів.

  Походження стрейна Cambodian

  Psilocybe Cubensis Cambodian вперше був знайдений Джоном Алленом в Камбоджі. Податливість і невибагливість культури дозволила виводити на її основі нові гібриди. Одним з таких представників є |Золотий камбоджієць| - хрест Golden Teacher і Cambodian.

  Субстрат для міцелію Cambodian

  Культура добре освоює солому, пшеницю, жито, овес, ячмінь, гній і зерно. Початківцям етноботанікам рекомендується використовувати овес і пшеницю. Вони найлегше піддаються обробці і містять багато поживних речовин, необхідних для розвитку грибниці.

  Вихід готового продукту Cambodian

  З одного літра міцелію міколог зніме 280-360 грам сирих плодів з першої хвилі. Розрахувати приблизну врожайність можна за формулою: урожай = 20-25% від ваги субстратного блоку.

  Грибниці плодоносять до 5 разів. Найбільш урожайними вважаються перші дві хвилі. Комерційні гровери рідко чекають третього припливу і утилізують субстрат. Початківцям любителям |магічного царства гриба| рекомендується простежити весь цикл.

  Температура колонізації і плодоношення Cambodian

  Спори псилоцибінових грибів Cambodian активно розвиваються і захоплюють зернову основу протягом 7-16 днів з моменту інокуляції спорової суспензії. Рекомендована постійна температура: + 26-29 градусів за Цельсієм. При більш низьких показниках колонізація сповільнюється, а в деяких випадках припиняється. Підтримувати необхідний діапазон допоможе термо-килимок.

  Формування грибниці в субстратном блоці має проходити в наближених до природного середовища умовах. У природі вона розвивається під землею, де темно, волого, але при цьому тепло.

  Плодоношення відбувається в приміщенні з розсіяним світлом і постійною температурою повітря + 23-26.

  Ефект Cambodian

  Псилоцибінові гриби ніжно і трепетно |розкриють| очі мандрівникові і дадуть шанс побачити найтонші механізми Всесвіту. Спрямувавши увагу на хвилюючі мандрівника питання, гриби в дуеті з Космосом допоможуть знайти відповіді і піднесуть їх доступною і зрозумілою мовою. Завдання кожного хто жадає полягає в тому, щоб не намагатися відразу пояснити своєму |розуму| Вселенську відповідь.

  Танці чарівних візерунків і шаманських видінь заманять в свій вихор через 30 хвилин після вживання відвару і наповнять тріп яскравими картинами, що поглинають одну за іншу. Ейфорія відкриттів і високодуховного екстазу запам'ятається на все життя.

  Для ознайомлювального |походу| рекомендується дотримуватися дозування з 2-2,5 г. сухих грибних тіл. Досвідчені |туристи| можуть відправитися в дорогу з 3-4 г..

  "

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe сubensis Cambodian
  Вирощування:добре освоює сіно-солому, пшеницю, жито, овес, ячмінь, гній і зерно
  Ефект:ейфорія, барвиста візуалізація
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 929
Buy Cambodian спори (відбиток)
"Грибниця плодоносить до 5 разів. Найбільш урожайними вважаються перші дві хвилі. Комерційні гровери рідко чекають третього припливу і утилізують субстрат. Початківцям любителям |магічного царства гриба| рекомендується простежити весь цикл."
Артикул:GS0929
 В наявності  Україна
599,60 грн.

26 reviews for Cambodian спори (відбиток)

25
1
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
4.97 із 5 зірок
 • 08 лютого 2022 22:09
покупатель

Отлично, большой отпечаток и на глянцевой бумаге, ваще супер с неё соскребать, прям идеально, фольга или глянц бумага топ для отпечатков! Жду урожай, пока магазин мне нравится, спасибо..........................................

 • 11 січня 2022 12:17
Быстро доставили. Отпечаток качественный.

Заказывал этот стрейн. Перезвонили сходу и отправили в тот же день. Красавчики. Так держать. По качеству отпечатка вопросов нет - всё на высоте. Спасибо.

 • 18 червня 2019 21:25
Сambodian

пару раз брал мне понравилось, доставка приходит сразу наследующий день

 • 08 травня 2019 13:52
интересно

Будет интересно посмотреть на результат ! Проростут или нет ? Жду !!!

 • 25 травня 2018 00:18
А что тупить? Легко и просто!

Заценил цену в 800р, решил купить, мол, такой-то ценник за сделай сам и получи супервыгодную и собственноручную продукцию да еще и на самом достоверном снг-сайте, чому бы и нет? Да и вообще давно пора иметь свой стафф
Купил, до Москвы шли месяц((. Пришли, все сделал по инструкциям и прочим советам. Первый раз в грове вообще. Всё получилось, но немного медленнее выходило(вместо 15 дней 20), отчего садился на измену, но +4дня и всё шло по плану.
Первая волна отличная, вторая волна приличная(даже очень).
Всем доволен, всем рекомендую. Заботьтесь не беспокоясь!

 • 25 листопада 2017 18:56
Рискну

Накупил семян пока акции. решил попробовать сам вырастить грибы. Надуюсь все получится. на форуме уже получил консультацию. осталось дело за малым. дождаться посылки и сделать все правильно)

 • 24 листопада 2017 19:20
Дождалась акции!

Наконец-то пятница!!! Увидела поступление спор Сambodian и ждала пятницы, чтобы купить дешевле :) В прошлый раз отпечаток пришел отменный и урожай сняла норм. Надуюсь в этот раз ГС тоже не подведет!

 • 03 жовтня 2017 20:27
Гриб0ченьки

серьезный отзыв тисну ка я тут!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Получение и пересылка прошли нормально,после оплаты через 2 дня уже принт был у меня.До этого растил В+ и Зет стрейн.Все хотелось камбоджиков пробу дать.Так вот,отпечатки четкие,в зипах упаковки на бумаге- ты видишь что тебе прислали сразу,и это плюс! Делал взвесь на крышке духовке ну все по класике.Мицелий стартонул через 3 дня и банки заросли за 13 дней.Покейсил,инкубация как пологается 4 суток и потом в парник.В парнике пошли грибы через неделю.Это был самый перекрасный момент! аж жалко было рвать их.Трип репорт описывать не буду,скажу так улетно не было не с одним стрейном кубенсисов как с Камбоджей! реально мультяшный он тако что не описать! пробуйте,растите грибы с отпечатков из этого магазина! они и дешевле чем в других и тут не обманывают.Я с первого раза в этом убедился

 • 13 вересня 2017 10:48
ответ для Долматов Назар Максимович

очень просто растить грибы http://ganjalive.org/forum/47-kultivatciia-gribov-faq-teks/

 • 13 вересня 2017 10:45
Споры от Ганджасидса

мой первый гров был от отпечатка с Магазина ганджа сидсы.Отпечаток пришел довольно скоро,не помню на 3й день после оплаты кажеться.На сайте http://ganjalive.org/ нашел пошаговую инструкцию написанную как для детей)) ее создал Джафарчег,он же и консултировал по ходу грова меня.Я растил в первый раз и у меня все получилось! мицелий пах как конфеты с грибами! это были самые счастливые дни в моей жизни.Я не знал что могу такое воспроизвести да еще с первого раза.Теперь хоу еще попробовать других стрейнов повыращивать уж очень занятное дело - гровинг шрумов! всем советую покупать принты именно тут,невысокая цена по сравнению с другими магазинами и чистота принтов поможет вам не упасть духом и вырастить свои грибы с первого раза.Я рад что в свое время нашел ваш магазин.Действительно все нормально у вас и отношение и качество облуживания клиентов и приличный продаваемый товар.

 • 11 вересня 2017 14:24
выращивание

как выращивать?

 • 29 липня 2017 10:04
Вопрос

Каке узнать о поступлении на склад P. Cubensis Cambodian?

 • 13 травня 2017 20:42
Консультация

Здравствуйте!
Подскажите где мне найти подробности по выращиванию и т.д.

 • 30 квітня 2017 13:11
исправились)

отпечаток выслали новый, забрал, все четко) спасибо

 • 21 березеня 2017 21:33
Покупка

а гриби придаются уже готовим продуктом или ростить нада ???

 • 02 лютого 2015 17:40
Советую

Бобмовые грибы,очень при очень понравились, особено когда попробовал их) эффект это что-то просто улетаешь, такое состояние хорошое которое ни как не объяснить) просто советую!

 • 30 січня 2015 15:29
hello

Отличные споры, меня нереально удивили, хотя уже много грибов пробовал, всем советую, отлично подойдут для новичков)

 • 28 січня 2015 16:17
Крутой

офигеный гриб, какой-же от него эффект сильный я даже не ожидал, в выращивание проблем не возникло как споры очень хорошего качества, спасибо большое все супер, продолжайте в том же духе)

 • 27 січня 2015 17:34
ds

Очень крутые споры всем советую, они нереально хороши, и не тяжело выращивать) шикарные)

 • 26 січня 2015 18:09
ds

Хорошие грибы, я новичок в этом деле но у меня все отлично выросло вышел хороший урожай) всем советую)

 • 22 січня 2015 16:29
kris

Очень классный гриб, шикарен, все пришло качественно быстро, споры тоже выросли сразу же) класс) соверую

 • 20 січня 2015 20:34
nicee

Очень понравились, перед этим брал другие тоже не плохие, но этои меня удивили по больше)

 • 20 січня 2015 16:24
wwwwww

Отличные споры качесто на высоте, брал пару раз все выросло просто на ура!!

 • 19 січня 2015 17:47
вауу

Отличный гриб, мне очень понравился!!)

 • 19 січня 2015 13:57
cool

Классный гриб, все выросло отлично качество на высоте!! найс)

 • 16 січня 2015 17:49
wew

Классные спроры, все пришло быстро и организовано!! спасибо!!)

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду