• Огляд
  "

  Psilocybe Сubensis «В+» прекрасно росте в умовах індора і здатний порадувати міколога великим урожаєм міцних грибних тіл. Стрейн є лідером серед всіх кубенсісов за кількістю кластерів на субстратном блоці.

  Штам добре адаптується до різного виду субстрату і росте в широкому діапазоні температур. У Нідерландах стрейн шанується серед комерційних гроверів і при певних умовах здатний формувати склероції.

  Густо зростаючі гриби утворюють міцне і м'ясисте стебло. Якщо температура вирощування перевищить рекомендовану, то капелюшок змінить забарвлення з кремового на золотий.

  «В+» самий невибагливий з кубенсісів. Початківець гровер, поза всяким сумнівом, впорається з культивацією і про запас встигне заготовити спорові відбитки псилоцибінових грибів.

  Опис зовнішнього вигляду В+

  Капелюшок виростає від 25 до 80 мм в діаметрі і має форму від півсфери до опуклої «парасольки». На самому початку розвитку парасолька червонувата, а при визрівання знаходить світло-золотий відтінок. Вуаль спадає легко і утворює естетично красиву «Спідничку». М'якоть біла, але через кілька секунд синіє.

  Ніжка виростає до 200 мм. Деформація стебел може бути викликана великим скупченням вуглекислого газу, який необхідно «вивітрювати» з контейнера. Колір віддає жовтизною з відбиваючим блиском.

  «Зяброві» пластини сірі, а в більш зрілому віці фарбуються в чорний.

  Зовнішній вигляд Psilocybe Сubensis «В +» естетично прекрасний. Ідеальна симетрія в будові тіла, а також ніжне забарвлення будуть радувати мікологів на протязі всього грова.

  Походження стрейна В+

  Psilocybe Сubensis «В+» вперше був виявлений на території Північно-Західних Тихоокеанських регіонів США.

  Субстрат для міцелію В+

  Штам добре освоює різні види субстрату. Тим, хто вперше вирішив виростити штам рекомендується використовувати в якості основи зернові культури. Хороших результатів досягають на пшениці, житі, вівсі, а також сіні. Досвідчені гровери можуть спокійно експериментувати, вирощуючи на гної і навіть тирсі дерев листяних порід.

  Вихід готового продукту В+

  З літра міцелію отримують 250-300 г. сирих плодів з першої хвилі. Другий прилив буде менш врожайним і принесе в середньому від 100 до 180 грам. При культивації в монотубі і застосовуючи техніку «сінної сосиски», етноботанік зможе домогтися неймовірних показників врожайності. Грибниця плодоносить до 5 разів.

  Температура колонізації і плодоношення В+

  Psilocybe Сubensis «В+» виростає в широкому діапазоні температур. Міцелій швидше захопить зерновий субстрат при температурі 26-30 градусів за Цельсієм, і не припинить зростання, якщо температура знизиться до +22. Процес заростання зерна триває від 8 до 15 днів в залежності від умов і поживності основи. Формування примордіїв на покривному грунті потребують постійної температури + 23-25.

  Ефект В+

  Psilocybe Сubensis «В+» дуже сильний стрейн і дозування для «першопрохідника» становить 1,5 грама. Досвідчені мандрівники можуть починати з 2,5-3 г.. Для швидкого прояву ефектів можна заварити чай.

  Через 15-30 хвилин після вживання відвару відчувається легка нудота і |жар| в животі. Ці симптоми властиві кубенсісам і проходять протягом 15 хвилин. Тріп починається з загострення органів почуттів, а в особливості зору. Кольори починають посилювати свою насиченість, а рослини починають |дихати і повільно рухати листям». Таємничі різнокольорові візерунки, які нагадують мандали тибетських ченців, почнуть обертатися навколо психонавта, засліплюючи незліченними відтінками.

  У якийсь момент гриби наберуть повну силу і «мандрівник» з подивом виявить «двері», провідні в безмовну Бібліотеку Всесвіту, де зберігаються таємниці світобудови. «В+» дозволить відшукати відповідь на питання, що цікавить, а також допоможе мандрівникові відчути єдність з Всіма Галактиками безкрайнього Космосу.

  Тріп відрізняється барвистістю і дружелюбністю. Після кожного спалаху усвідомленості наступає невелика пауза, при якій постійно мінливі візерунки не дадуть віддатися низькочастотним емоціям і відправлять «Мандрівника» до нових воріт «невідомого». Слухові ефекти також характерні для даного штаму грибів. Можна почути пісні минулого, шаманські наспіви, а також ясно розпізнати «Свій Істинний Внутрішній голос».

  "
 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Стрейн:Psilocybe cubensis B +
  Вирощування:добре адаптується до різного виду субстратів і росте в широкому діапазоні температур
  Ефект:ейфорія, яскрава візуалізація
  Активність:висока
  Відбиток:стерильний, виразний, наданий на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одній папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Код товара: 927
Buy B+ спори галюциногенних грибів
«В+» самий невибагливий з кубенсісів. Початківець гровер, поза всяким сумнівом, впорається з культивацією і про запас заготовити спорові відбитки псилоцибінові грибів.
Артикул:GS0927
 Залишилося кілька штук  Україна
599,60 грн.

20 reviews for B+ спори галюциногенних грибів

18
2
0
0
0
Середня оцінка покупців
4.9 / 5
4.90 із 5 зірок
 • 18 червня 2019 20:24
B+

На самом деле я бы не стала покупать другие грибы эти самые лучшее. Лично я в восторге,если кому-то не понравилось, значит их не зацепило.))))) Магазину большое спасибо

 • 08 травня 2019 14:05
рекомендую

Если температура выращивания превысит рекомендованную, то шляпка сменит окрас с кремового на золотой.

 • 11 квітня 2018 01:22
B+

Заказал данный принт, растут уже грибочки , мой первый опыт, конечно много косяков допустил, но все таки грибы появились!

 • 16 червня 2017 13:31
Приехали

Кое-как ,через месяц приехали . Состояние принта поебанное. Будем проверять ... в целом не плохо

 • 26 квітня 2017 14:26
Споры из России

Когда из России споры начнут отправлять?

 • 13 лютого 2017 19:12
наложный платёж

Друзья помогите пожалуйста с доставкой я верю на ложнаму плотежу или иначе говоря я как и многие другие хотим наложный платёж можно осуществить мою просьбу очень уж надо бны мне эти грибочки,молодцы ребята молодцы пробую заказать наложным)

 • 02 лютого 2015 17:38
Хорошие

Суперские грибочки, мне нереально понравились, всем рекомендую, очень сильный гриб.

 • 30 січня 2015 15:25
draui

Просто шикарные грибы, брал уже раз 5 они восхитительные, приходит все быстро, качество вышка) советую)

 • 28 січня 2015 16:14
cool

Отличнейший гриб, эффект это вообще что-то не передаваемой, по поводу выращивания проблем не было) мне очень сильно понравился) буду еще брать, всем советую

 • 27 січня 2015 17:31
nice

крутые споры, качество вышка, мне очень сильно понравились, советую

 • 26 січня 2015 18:05
wds

Очень хорошие грибы, я как новичек вырастил с первого раза, мне понравились, всем советую.

 • 22 січня 2015 16:16
czx

очень классные споры, с первого раза выростил, класс)

 • 21 січня 2015 15:35
ww

Вот он гриб моей мечты, брал пару раз, и он просто нереально удивляет, в выращивание сложностей вообще нету, отлично подойдет для новичка, всем советую!

 • 20 січня 2015 17:09
gleb

Отличнийший грибб, вообще уберает нафиг))

 • 20 січня 2015 16:20
ss

Грибочки просто шикарны мне очень понравились!! всем советую

 • 19 січня 2015 17:40
n1

Вот это класс, афигеный гриб, пробовал первый раз и мне очень понравилось буду еще брать 100 пудов))

 • 19 січня 2015 13:42
kent

Хорошие такие споры качественые, все что заказал все выросло!! спасибо вам!!

 • 16 січня 2015 17:43
cxcx

Отличные споры все быстро пришло! спасибо))

 • 07 січня 2015 15:54
ds

просто бешаный гриб, очень понравился, спасибо вам за это буду еще брать)))))

 • 30 червня 2014 13:15
легкоростет

уже ростет мицелий в банках! пшеница грибу очень понравилась!! все банки заростают!! плесеней не видно!!! респект чуваки!! я вырощу грибное лсд!!!!!!!!!!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду