• Огляд

  Завдяки цьому гроубоксу добре буде як марихуані, так і коноплярам, тому що не доведеться створювати, підтримувати оптимальний мікроклімат і виконувати інші гроверські обов'язки. Все це візьме на себе бокс. Щоб максимально полегшити собі життя і поліпшити якість і кількість харвесту, можна докупити додаткове обладнання, яке не входить в комплект (фітолампи, клімат-контроль та інше).

  Легка збірна конструкція складається з алюмінієвих направляючих. Їх збирають за допомогою спеціальних кріплень, які йдуть в комплекті. Зібраний бокс стійкий, він не допускає хитання. Гроубокс Джин порівнюють з дитячим конструктором, натякаючи на простоту і швидкість збірки. На каркас кріпиться спеціальна тканина, яка називається гроутентом. Вона утримує повітря, вологу і світло всередині і не дозволяє нічому проникнути зовні. Завдяки щільності цієї тканини забезпечується стабільний мікроклімат. Світловідбиваючі панелі роблять освітлення ефективнішим, так як лампа не витрачає частину світла на стінки, а всю енергію спрямовує на коноплю.

  Купіть гроубокс, і гровінг принесе ще більше задоволення!

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Країна:Україна
  Модель:Джин
  Чохол:Гроутент
  Каркас:хромовані балки
  Місткість горщиків:48
  Вентиляційний рукав діаметр:150
  Вентиляційні рукави:12
  Габаритні розміри мм. (Ширина / Глибина / Висота):2900x2000x2000
  Генетика:12 місяців
Код товара: 8021
Buy Гроубокс Джин 2900x2000x2000
Завдяки цьому гроубоксу добре буде як марихуані, так і коноплярам, тому що не доведеться створювати, підтримувати оптимальний мікроклімат і виконувати інші гроверські обов'язки. Все це візьме на себе бокс.
Артикул:GS08021
 В наявності 
16 814 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду