• Огляд

  Якщо мрієте про стабільний багатий врожай високої якості без зайвих зусиль і витрат часу, то відмінним рішенням буде купити гроубокс. Ця коробка бере на себе відповідальність за культивацію марихуани, звільняючи вас від будь-яких турбот. Наприклад, підтриманням оптимального мікроклімату займається сам бокс навіть без додаткового обладнання. Якщо гровер зовсім хоче заледачити, то в будь-який момент він зможе докупити це обладнання і спокійно чекати харвест.

  Розбірний каркас боксу складається з алюмінієвих планок, він дуже міцний і легкий. Його можна зібрати і розібрати за кілька хвилин, в обох станах конструкція не займає багато місця, тому її просто переміщати і зберігати. На каркас натягується гроутент - спеціальна тканина з дверцятами для входу і вікном для спостереження за стрейном. Вона не пропускає повітря, вологу, запах і пил, забезпечуючи повну герметичність. Усередині тент покритий світловідбивачами, які покращують освітлення, вибирають з нього більше користі завдяки тому, що світловий потік досягає навіть важкодоступних частин рослини.

  Купіть гроубокс і отримаєте в подарунок щедрий харвест конопель!

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Країна:Україна
  Модель:Джин
  Чохол:Гроутент
  Каркас:хромовані балки
  Місткість горщиків:32
  Вентиляційний рукав діаметр:150
  Вентиляційні рукави:12
  Габаритні розміри мм. (Ширина / Глибина / Висота):2900x1400x2000
  Генетика:12 місяців
Код товара: 8020
Buy Гроубокс Джин 2900x1400x2000
Якщо мрієте про стабільний багатий врожай високої якості без зайвих зусиль і витрат часу, то відмінним рішенням буде купити гроубокс. Ця коробка бере на себе відповідальність за культивацію марихуани, звільняючи коноплярів від будь-яких турбот.
Артикул:GS08020
 В наявності 
11 328 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду