• Огляд

  За допомогою цього боксу можна забути про труднощі, пов'язані з культивацією марихуани. Якщо купити гроубокс Джин разом з іншим гроверським обладнанням на зразок фітолампи, системи автоматичного управління та іншого, то вам практично нічого не доведеться робити. Канабіс сам виросте і принесе смолисті шишечки. На жаль, в комплекті йде тільки сам бокс, але завжди можна докупити інші «інгредієнти» окремо і встановити їх в ящик.

  Площа боксу становить 288 квадратних сантиметрів, так що всередину можна помістити безліч растішок. Сама конструкція складається з алюмінієвого каркаса і тканинного гроутента. Каркас просто збирається та розбирається, а в розібраному вигляді бокс займає зовсім мало місця, тому його можна зберігати де завгодно. Алюмінієва основа захищає гроубокс від впливу вологи і не допускає корозії. Цей метал відрізняється міцністю, надійністю і довговічністю: він прослужить довго. Спеціальна тканина не пропускає повітря, світло, пил і вологу, що робить гроубокс герметичним. Внутрішня поверхня тенту оснащена світловідбиваючими елементами, які покращують ефект від освітлення.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Країна:Україна
  Модель:Джин
  Чохол:Гроутент
  Каркас:хромовані балки
  Місткість горщиків:28
  Вентиляційний рукав діаметр:150
  Вентиляційні рукави:8
  Габаритні розміри мм. (Ширина / Глибина / Висота):2400x1200x2000
  Генетика:12 місяців
 • Гроубокс Джин 2400x1200x2000 Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8018
  Buy Гроубокс Джин 2400x1200x2000
  ​За допомогою цього боксу можна забути про труднощі, пов'язані з культивацією марихуани. Якщо купити гроубокс Джин разом з іншим гроверським обладнанням на зразок фітолампи, системи автоматичного управління та іншого, то вам практично нічого не доведеться робити.
  Артикул:GS08018
   В наявності 
  11 685,20 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду