Lophophora williamsii var. refugio семена галюциногенного кактуса
- Огляд
Lophophora williamsii var. refugio - привабливий різновид лофофори, знайдений в районі містечка Рефьюджіо Каунті в штаті Техас. Унікальний зовнішній вигляд і концентрація мескаліна до 2,2% виділяє цей суккулент на тлі побратимів. Крім основного алкалоїду сік кактуса містить ангалонін, лофофорін і пеллотін, що надає потужний вплив на центральну нервову систему людини і викликає галюцинації. Рослина добре адаптована для домашньої культивації і не викличе труднощів навіть у початківця етноботаніка.
Походження кактусів Lophophora williamsii var. refugio
Насіння кактуса Lophophora williamsii var. refugio були привезені все з тих же посушливих регіонів США (Техас), що і більшість представників виду лофофора.
Зовнішній вигляд кактусів Lophophora williamsii var. refugio
Зеленувато-бліда надземна частина суккулента має приємну на дотик поверхню, місцями вкриту білими волосками, що закручуються в клубки. Коренева система велика і йде в землю на глибину до 20 сантиметрів.
Кактус, знайдений в Рефьюджіо Каунті з віком починає нагадувати приплющену сферу, розділену 6-7 борозенками. У висоту надземна частина рідко перевищує 7 сантиметрів, а в діаметрі 10-11 см. Цвіте одним або декількома квітками, які мають забарвлення від білого з рожевим обідком пелюсток, до червонуватого.
Насіння починає визрівати в крихітних, схожих на ягоди плодах на наступний рік після цвітіння.
Вирощування кактусів Lophophora williamsii var. refugio
Насіння мескалінового кактуса Lophophora williamsii var. refugio висаджують в лотки, наповнені сумішшю гіпсу, річковим піском, вермикулітом, гравієм і торфом. Всі інгредієнти субстрату змішуються в рівних пропорціях. Лоток з висадженим насінням закривають поліетиленовою плівкою або прозорою кришкою і поміщають в тепле місце з постійною температурою + 25-28 градусів за Цельсієм. Періодичне зволоження поверхні грунту в міру засихання забезпечить схожість кактусів вже через 2-3 тижні від посадки. Коли розсада зміцніє, її пересаджують у великі глиняні горщики.
Полив здійснюють з березня по вересень, дозволяючи рослинам кілька днів перебувати в посухі. Зиму цей суккулент переносить добре і не боїться низьких температур до -6 градусів.
В якості освітлення для вирощування лофофори вибирають фітолампи або ЕСЛ світильники від 35 Ватт. Їх встановлюють над теплицею або кактусовим садком на відстані 35-45 сантиметрів.
Вживання і ефект кактусів Lophophora williamsii var. refugio
Вживають суккулент в сухому вигляді або в якості відвару, який краще переноситься людським організмом. Легкий нудотний ефект цілком терпимий і пропадає через 20-30 хвилин. Пік впливу характеризується барвистими видіннями, що зачаровують увагу мандрівника. Небачені відтінки кольорів, пульсуючі візерунки і мандали будуть супроводжувати мандрівника протягом 6 годин ейфоричного тріпу. Психонавти порівнюють вживання пейота з найяскравішим духовним досвідом життя. Подорож м'яка і не дозволяє зісковзнути в безодню низькочастотних емоцій і переживань. Після кожної мандрівки створюється відчуття відкриття чогось нового, позбавлення від вантажу невирішених проблем, яким більше немає місця в енергетичному тілі.
- Характеристики
Виробник: Gribo4ek Вживання: чай, настоянка Назва російською: Лофофора Вільямса вар. рефугіо, лже-Пайот Рід: Lophophora / Лофофора Основна діюча речовина: мескалін Стебло: до 11 см в діаметрі Ареал: США (Техас), в напівпустелях, нагорьях Мексики Ефект: візуальні і слухові галюцинації