Lophophora williamsii VZD 020 насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Lophophora williamsii VZD 020 - ще один унікальний різновид кактуса знаменитого своїми психоактивними властивостями. Різноманіття лофофори, як і назви цих сукулентів в основному залежать від місцевості, де вперше їх виявили. Відмінності проявляються лише в розмірі та забарвленні квітки, а також концентрації алкалоїдів, що забезпечують тривалий і барвистий тріп. Представлений кактус містить до 3% мескаліну від сухої речовини, що є гідним показником серед представників Lophophora. Максимальної концентрації в 6% складно домогтися в домашніх умовах.

  Походження кактусів Lophophora williamsii VZD 020

  Насіння кактуса Lophophora williamsii VZD 020 було доставлене з південних регіонів Мексики. Цей різновид також зустрічається в деяких пустельних регіонах штату Техас (США). Мандрівники знаходять ці сукуленти поруч з низько зростаючими чагарниками, що забезпечує рослинам півтінь.

  Зовнішній вигляд кактусів Lophophora williamsii VZD 020

  Надземна частина кактуса має насичено-зелене забарвлення, яке з віком набуває сірувато-сизого відтінку з легкою блакиттю. Висота стовбура рідко перевищує 5-6 сантиметрів, а діаметр плескатої сфери коливається в діапазоні 8-12 сантиметрів. Поверхня гладка з хаотично розташованими пучками волосся. Султан (квітка) має блідо-рожеве забарвлення з білим кольором по краях пелюсток. На одній рослині може сформуватися відразу кілька квіточок у вигляді дзвіночка до 2,5 сантиметрів в діаметрі.

  Коренева система ріпчаста і не поступається за розмірами надземній частині рослини. Ребра практично згладжені і добре помітні в зрілому віці. Їх форма округла. Іноді ребра можуть сформувати яскраво виражену горбисту спіраль.

  Насіння кактуса дрібні і чорні.

  Вирощування кактусів Lophophora williamsii VZD 020

  Лофофора надає перевагу грунту, який містить пісок, пухкий і бідний на гумус. Не зайвим буде додати до субстрату гіпс, висушену глину або гравій дрібної фракції. Деякі ботаніки використовують кокосове волокно, як частину поживної суміші.

  Представлений суккулент погано переносить надлишки вологи, тому поливають дорослу рослину тільки після двох днів повної посухи.

  Довідка! Щоб попередити загнивання коренів, в живильний субстрат можна додати трохи деревного вугілля.

  Цвісти доросла рослина починає тільки в жаркому сонячному стані. Сигналом до формування насіння є утворення на стовбурі лофофори рожевої ягідки. Як правило, вони з'являються через рік після цвітіння.

  Пересадку розсади здійснюють в глибокі глиняні горщики. Для освітлення підійде лампа від 35 Вт (ЕСЛ), розташована на відстані 45 сантиметрів від кактусового саду.

  Довідка! Під час зимівлі суккулент не поливають. Через нестачу вологи рослина може зморщуватися, але панікувати не варто, а ось втягування кактуса в землю в літній час служить тривожним дзвінком.

  Вживання і ефект кактусів Lophophora williamsii VZD 020

  Не існує єдиного правила вживання кактусів. Деякі шамани вживають їх в сирому вигляді або розжовують висушені шматочки. Гіркий присмак, що викликає блювотний рефлекс найкраще переноситься при прийомі відвару з сухої шкірки. Ефект настає неспішно і послідовно. Перші ознаки, такі як зміна сприйняття, чутливість, всеціле розслаблення проявляються через 30-40 хвилин і переходять в яскраві зорові галюцинації. Спіралеподібні візерунки зоряним розсипом встеляються перед поглядом мандрівника, закручуючи його у вир безтурботного польоту поза часом і простором. Гармонізуюча музика всесвіту не дозволяє відволіктися на позиви розуму, дозволяючи повністю розчинитися в нестримному шестигодинному танці чудового уроку, який проводить Лофофора - учитель, що століттями передавав вселенські таємниці всім, хто насмілювався її спробувати.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Лофофора Вільямса VZD 020, лже-Пайот
  Рід:Lophophora / Лофофора
  Основна діюча речовина:мескалін
  Стебло:не більше 12 см в діаметрі
  Ареал:США (Техас), Мексика (північні штати до Керетаро)
  Ефект:візуальні і слухові галюцинації
Код товара: 8129
Buy Lophophora williamsii VZD 020 насіння галюциногенних кактусів
Представлений кактус містить до 3% мескаліна від сухої речовини, що є гідним показником серед представників Lophophora. Максимальної концентрації в 6% складно домогтися в домашніх умовах.
Артикул:GS08129
 Out of stock 
519,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду