Lophophora echinata var. diffusa насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Lophophora echinata var. diffusa - один з небагатьох примітивних підвидів лофофори. Невибагливі рослини мають кулясту форму і довге кореневе стебло. Даний кактус не містить великої кількості мексаліна, але володіє дивовижним хімічним складом. У складі його соку містяться алкалоїди, здатні подарувати незабутню подорож.

  Походження кактусів Lophophora echinata var. diffusa

  Насіння кактуса Lophophora echinata var. diffusa було привезене з Мексики. Цей вид сукулентів поширений у високогірній пустелі на висоті до 1800 метрів над рівнем моря. В основному він росте поблизу низькорослих чагарників на вапняних грунтах. На плодовому тілі відсутні колючки, так як в природних умовах у рослин немає потенційних ворогів, тому необхідність колючого захисту відпала.

  Зовнішній вигляд кактусів Lophophora echinata var. diffusa

  Даний суккулент має міцний кулястий стовбур світло-жовтого забарвлення, що досягає у висоту 7 сантиметрів. На стеблі слабо помітні ребра і борозни. У центральній частині кактуса з віком з'являються нерівномірно розподілені волоски. Діаметр стовбура досягає 15 сантиметрів.

  Пелюстки можуть мати жовтувате або блідо-рожеве забарвлення. Кількість ребер варіюється від 5 до 12. Їх поділяють між собою тонкі борозни. Завершується цвітіння появою на сукуленті маленьких чорних насінин.

  Залежно від умов вирощування цей вид може формувати невеликі горбисті групи або скупчення стебел.

  Вирощування кактусів Lophophora echinata var. diffusa

  Культивувати Lophophora echinata var. diffusa зможе навіть початківець ботанік. Невибагливі рослини вимагають до себе особливої уваги тільки на початку життєвого циклу. Для правильного розвитку температура не повинна опускатися нижче +15 градусів за Цельсієм в зимовий та осінній період. Влітку підтримують температуру в районі + 20-25 градусів.

  Насіння кактуса Lophophora echinata var. diffusa обов'язково замочують перед висадкою на 12-24 години. В якості грунту слід віддати перевагу пухким субстратам або приготувати його самостійно. Для цього достатньо з'єднати перліт з торфом і садовим гравієм дрібної фракції. Замість гравію можна використовувати річковий пісок.

  Висаджують насіння в спеціальні садові теплички для розсади або в широкі, але неглибокі лотки, які згодом вкривають поліетиленовою плівкою. Сходи спостерігають вже на другий тиждень після посадки. Коли розсада зміцніє, то можна пересаджувати її в окремі великі горщики.

  Поливають декоративні растішки в міру висихання грунту.

  Вживання і ефект кактусів Lophophora echinata var. diffusa

  У традиціях мексиканських шаманів церемоніальний напій готується з висушеної шкірки кактуса. Саме в ній міститься найбільша концентрація алкалоїдів, що впливають на центральну нервову систему людини. Через 30-60 хвилин після прийому такого напою прискорюється розумовий процес, з'являється відчуття спокою і гармонії з навколишнім світом. Подорож супроводжується яскравими спалахами, зоровими і слуховими галюцинаціями.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Лофофора ежістая різн. розпливчаста, лже-пейот
  Рід:Lophophora / Лофофора
  Основна діюча речовина:Pellotine
  Стебло:не більше 15 см в діаметрі
  Ареал:США (Техас)
  Ефект:церебральний
Код товара: 8133
Buy Lophophora echinata var. diffusa насіння галюциногенних кактусів
Даний кактус не містить великої кількості мексаліна, але володіє дивовижним хімічним складом. В складі його соку містяться алкалоїди, здатні подарувати незабутню подорож.
Артикул:GS08133
 Out of stock 
519,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду