Lophophora echinata насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Lophophora echinata - близький родич легендарної лофофори Вільямса. У хімічному складі готового відвару з цього кактуса немає мескаліна, але є багато інших алкалоїдів, що викликають змінений стан свідомості, домінуючим з яких виступає пеллотін.

  Походження кактусів Lophophora echinata

  Насіння кактуса Lophophora echinata було привезене з Техасу (США). У регіонах поширення цей вид кактусів надає перевагу розвиватися в півтіні невеликих чагарників і можливих годуючих рослин типу Larrea tridentata.

  Зовнішній вигляд кактусів Lophophora echinata

  Представлений суккулент має кулясту форму і розвиває кореневу систему великого розміру. З насіння формуються невеликі горбисті скупчення або змінні стеблеві групи. На дорослому кактусі налічується від 5 до 13 широких і плоских ребер.

  Стебло досягає 7 см у висоту і до 12 см в діаметрі. Квіти мають білувате або рожеве забарвлення. У діаметрі можуть досягати 3 сантиметрів. Насіння визрівають чорними і мають горбисту форму.

  Вирощування кактусів Lophophora echinata

  Lophophora echinata невибаглива рослина. Уповільнений ріст вимагає створення певних умов. У літню пору для цього виду кактусів підходить півтінь, а в інші пори року необхідно забезпечити сукулентам інтенсивне освітлення.

  Насіння кактусів необхідно попередньо замочувати у воді на 12-24 години, після чого їх висаджують в неглибокі і широкі лотки, покриті поліетиленовою плівкою. Через 21 день вже з'являться сходи. Коренева система представленого виду лофофори схильна до гниття, тому в якості поживного субстрату краще використовувати зернистий субстрат з хорошим дренажем, що складається з торфу, вермикуліту і річкового піску.

  Поливи повинні бути досить рідкими, щоб зберегти рослину компактною. При рясному поливі растішка може потріскатися або загнити. Не варто турбуватися, коли між поливами кактус втягується в землю і набуває сіро-зеленого забарвлення. Така властивість абсолютно природна.

  Як і інші представники посушливої зони, Lophophora echinata вимагає сухої прохолодної перезимівлі, інакше може загинути від гнилі. Діапазон температури повинен імітувати природне середовище зростання. У пустелі вдень жарко, а вночі холодно, тому гровер повинен створити такі умови.

  Вживання і ефект кактусів Lophophora echinata

  Алкалоїди, що містяться в цьому виді кактуса здатні збільшити швидкість розумових процесів, а також викликати яскраві і насичені галюцинації. Багато мандрівників по світу магічних одкровень, викликаних вживанням психоактивних рослин, фіксували піднесений ейфорійний стан, що плавно переходить в переживання містичного плану. Ефект настає через 30-60 хвилин після вживання відвару і триває до 6-8 годин.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:лофофора ежістая
  Рід:Lophophora / Лофофора
  Основна діюча речовина:Pellotine
  Стебло:не більше 12 см в діаметрі
  Ареал:США (Техас)
  Ефект:психоактивний, яскраві і насичені галюцинації
Код товара: 8134
Buy Lophophora echinata насіння галюциногенних кактусів
Lophophora echinata - близький родич легендарної лофофори Вільямса. У хімічному складі готового відвару з цього кактуса немає мескаліна, але є багато інших алкалоїдів.
Артикул:GS08134
 Out of stock 
519,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду