Lophophora williamsii насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Lophophora williamsii - дивовижна і унікальна рослина, яка використовувалася шаманами Мексики протягом багатьох століть. Цей кактус застосовувався для різних магічних практик і церемоній. Місцеві жителі називають цей суккулент «пейотль». На відміну від кактусових побратимів, що містять в соку незначну кількість алкалоїдів, Лофофора Вільямса концентрує в шкірці мескалін - речовина впливає на центральну нервову систему і викликає яскраві видіння.

  Походження кактуса Lophophora williamsii

  Насіння кактуса Lophophora williamsii було привезене з Мексики. У природному середовищі існування цей суккулент містить значну кількість мескаліна, а ось вирощування його в домашніх умовах значно знижує концентрацію цього лікувального алкалоїду.

  Зростає Лофофора Вільямса на невеликих пагорбах, оточених мізерною рослинністю або чагарниками.

  Зовнішній вигляд кактуса Lophophora williamsii

  Кактус нагадує злегка розчавлену сферу. Шкірка має синювато-зелений колір. Вона гладка і приємна на дотик. Залежно від тривалості і умов культивації діаметр розплющеної кулі може досягати 15 см. На горбистій поверхні формується ареола по центру кожного відростка (сегмента). У фазу цвітіння на сукуленті формується прекрасного виду трубчастий бутон, колір якого може доходити до насичено-червоного. Рожеві плоди досягають в діаметрі 2 сантиметрів.

  Коренева система потужна і за розміром не поступається стовбуру. Це повільно зростаючий представник чарівних рослин. За рік життя він може збільшитися лише на 0,5 см.

  Вирощування кактуса Lophophora williamsii

  Для правильного і здорового зростання даного представнику Lophophora необхідно створити оптимальні умови існування, а саме:

  • Відповідне освітлення. Світло повинне бути розсіяним, але яскравим. Для цього використовують ЕСЛ світильники. Ставити рослину під прямі сонячні промені не слід, так як її зріст може сповільнитися, а забарвлення стане блідим.
  • Температура навколишнього середовища. Залежно від сезону вирощування налаштовується і температурний режим. Рослина комфортно себе почуває в теплу пору року при +20 градусах за Цельсієм, а в зимовий час садівники знижують температуру до + 10-13 градусів.
  • Полив. Залежно від якості і складу живильного середовища визначається і режим поливу. Досвідчені гровери рекомендують поливати кактусовий сад через 2-3 доби після повного пересихання. У вересні зволоження грунту припиняється до перших чисел березня.
  • Добрива. Підживлення вносять в грунт тільки на стадії вегетативного росту. Частота підгодівлі становить 1 раз в 4 тижні.

  Довідка! Насіння кактуса Lophophora williamsii перед висадкою в грунт обов'язково замочують у воді і пророщують в лотках, покритих поліетиленовою плівкою. В якості поживного субстрату підійде суміш перліту, гравію дрібної фракції і торфу. Замість гравію можна використовувати морський або річковий пісок.

  Вживання і ефект кактуса Lophophora williamsii

  У Мексиці лофофору Уільямс приймають в сухому вигляді або готують відвар. Ознаки зміни свідомості починають проявлятися через 30-40 хвилин і тривають протягом 4-6 годин. Першими симптомами впливу відвару є жар, що пропливає рідким вогнем по всьому тілу, зорові і слухові галюцинації, більш насичене сприйняття кольорів, приплив життєвої енергії і плавне занурення в ейфорійний екстаз. Мандрівники відзначали виникнення тривожності, а також втрату в часі і просторі. Такі ознаки характерні для ефекту після вживання ЛСД або магічних грибів, але інтенсивність відвару з кактуса слабкіша.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Лофофора Вільямса, лже-Пайот
  Рід:Lophophora / Лофофора
  Основна діюча речовина:мескалін
  Стебло:не більше 8 см в діаметрі
  Ареал:США (Техас)
  Ефект:візуальні і слухові галюцинації
Код товара: 8132
Buy Lophophora williamsii насіння галюциногенних кактусів
На відміну від кактусових побратимів, в соку яких міститься незначна кількість алкалоїдів, Лофофора Вільямса концентрує в шкірці мескалін.
Артикул:GS08132
 Out of stock 
519,60 грн.

1 review for Lophophora williamsii насіння галюциногенних кактусів

1
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 29 грудня 2022 15:16
Лопофория

Брал для эксперимента. Много мороки. По началу все получилось. Сделал субстрат.и всё такое. Посадил как написано. Долго ждал. Потом вместо семян начали появляться зелёные шарики. Поливал, смотрел. По итогу выжил один. Выращивать тяжело. Не мое

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду