Ariocarpus lloydii насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Аріокарпус Ллойда часто порівнюють з аріокарпусом фісуратус. Фахівці стверджують, що перший – різновид другого. Рослини зовні схожі і вимагають приблизно однакових умов догляду.

  Лойда - невибагливий кактус, у його складі помірна кількість наркотичних речовин, з переважанням хордеїну. Вживання рослини здатне викликати зміни сприйняття, ейфорію.

  Походження кактусу Ariocarpus lloydii

  Сукулент поширений біля Мексики. Росте на скелях і стрімких пагорбах із мізерною рослинністю, що створює слабку тінь. Дорослі кактуси нагадують шматки сухої деревини через особливості епідермісу.

  Зовнішній вигляд кактусу Ariocarpus lloydii

  Кактус має сплюснуте кулясте стебло, висотою до п'яти сантиметрів, невеликого діаметру (5 - 10 сантиметрів). Стовбур складається з сірих ромбовидних горбків із щільною шкіркою.

  Характерна потужна коренева система. У період цвітіння у центрі кактуса з'являються фіолетові та рожеві квітки з короткою трубкою. Плоди утворюються з ворсистим покривом.

  Вирощування кактусу Ariocarpus lloydii

  У порівнянні з іншими видами роду Аріокарпусов, Ллойда невибагливий у догляді. Найважливіший фактор - правильно підібраний грунт, досить пухкий, що складається з піску та дрібного гравію. Рослина добре почувається в теплому місці з розсіяним сонячним світлом.

  Пророщування насіння та догляд за сіянцями - найскладніший етап, у цей час рослині необхідний полив із добривами. Важливо виключити появу плісняви. Правильне виконання всіх умов сприяє появі туберкулів протягом перших трьох місяців. Поливи здійснюють раз на тиждень.

  Вживання та ефект кактусу Ariocarpus lloydii

  Вживання Аріокарпуса Ллойда дає добрий знеболюючий ефект. Його використовують у вигляді мазей, настоянок, примочок у лікуванні ран та укусів комах. Чаї та напої на основі Аріокарпусу Ллойда вживають при лихоманках.

  Рослина приймають і сухому вигляді. Вживання стимулює психічні процеси, підвищує концентрацію, витривалість, притуплює почуття спраги та голоду, стан нагадує ейфорію. Концентровані напої з урахуванням кактуса дають психоделический ефект.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:аріокарпус Ллойда
  Рід:Ariocarpus / аріокарпус
  Основна діюча речовина:Hordeum
  Стебло:до 10 см в діаметрі
  Ареал:Мексика (Коауїла, Дуранго, Сакатекас)
  Ефект:сильне збудливу і ейфорізуючу дію, пригнічують апетит, провокують безсоння, різко підвищують працездатність
Код товара: 8183
Buy Ariocarpus lloydii насіння галюциногенних кактусів
Рослина містить алкалоїд хордеін (клас фенілетіламіна), що забезпечує виражені психоактивні властивості.
Артикул:GS08183
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду