Ariocarpus fissuratus var. hintonii насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Ariocarpus fissuratus var. hintonii - кактус, що самотньо зростає, форми викривленої розетки, що складається з колючих трикутних горбків темно-оливкового кольору. Рослина особливо шанується в племені індіанців Тараумара, має назву «híkuri sunami», що означає здатність «сковувати». Вживання викликає зміни сприйняття, але значення кактуса в медицині та магії набагато вагоміше. Найбільш містичний аспект Ariocarpus fissuratus у тому, що дух рослини надає заступництво людині, яка заручилася його підтримкою.

  Походження кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii

  Даний сукулент поширений у Техасі та Північно-східній частині Мексики, де взимку та на початку весни характерна посуха, а влітку – тропічні зливи. Рослина зустрічається переважно на пористих ґрунтах з високим вмістом кальцію, в тіні карликових чагарників.

  Зовнішній вигляд кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii

  Кактус складається з темно-зелених горбків із щільною і жорсткою шкіркою, на кінці кожного - частина ареоли з рудиментарною колючкою. У фазу цвітіння утворюються білі, жовті, червоно-рожеві квітки діаметром до 5 сантиметрів.

  Характерною є масивна розгалужена коренева система з великими резервуарами для запасу вологи. Під час посухи корінь стискається, втягуючи верхівку рослини у ґрунт.

  Вирощування кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii

  Ariocarpus fissuratus var. hintonii виростає повільно, потребує особливих умов догляду.

  Влітку потребує розсіяного сонячного освітлення та тепла, 20 - 22 °С. Взимку рослина добре почувається при температурі 12—14 °С.

  Кактус любить пористий, глинисто-дерновий ґрунт із нейтральною кислотністю. Землісмісь повинна наполовину складатися з піску та дрібного гравію. У теплий час поливати рослину слід раз на 2-3 дні, з вересня до початку березня поливи припиняють.

  Вживання та ефект кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii

  Ariocarpus fissuratus відомий сильним знеболюючим ефектом, використовується у вигляді мазей при лікуванні ран та укусів. Настоянку використовують при гарячкових станах.

  Рослина можна вживати у сухому вигляді, готувати чаї та настоянки. Такі напої чинять стимулюючий вплив на нервову систему - підвищують концентрацію, пригнічують спрагу та почуття голоду. Сильна концентрація рослинних компонентів провокує змінені стани свідомості та викликає бачення.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Ariocarpus / аріокарпус
  Основна діюча речовина:Hordeum
  Стебло:до 6 см в діаметрі
  Ареал:Північ Мексики (Сан-Луїс Потосі)
  Ефект:ейфорія, підвищують фізичну і розумову працездатність, пригнічують апетит, усувають втому і сонливість
 • Ariocarpus fissuratus var. hintonii насіння галюциногенних кактусів Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8184
  Buy Ariocarpus fissuratus var. hintonii насіння галюциногенних кактусів
  Ariocarpus fissuratus var. hintonii - варіація класичного аріокарпуса потрісканого з чітко окресленим ареалом проживання. Кактус має психоактивні властивості завдяки алкалоїду хордеіну.
  Артикул:GS08184
   В наявності 
  399,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду