Ariocarpus fissuratus насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Ariocarpus fissuratus (аріокарпус розтрісканий) - поширений геофіт з роду аріокарпус, що володіє вираженими психоактивними властивостями. Невимогливий, підійде для початківців кактусівників. Містить алкалоїд хордеін з групи фенілетіламіна.

  Походження кактуса Ariocarpus fissuratus

  Кактус широко поширений в американському штаті Техас, мексиканських штатах Коауїла, Чіуауа, Дуранго, переважно росте на південний схід уздовж річки Ріо-Гранде. Зустрічається в діапазоні висот 500-1200 м над рівнем моря. Виростає на сухих вапнякових грунтах на рівнинах, пологих схилах, низьких скелястих пагорбах.

  Зовнішній вигляд кактуса Ariocarpus fissuratus

  Центральний корінь довгий, ріповидний. Стебла плоскі, розплющені, розташовані практично на одному рівні із землею і добре маскуються на грунті. Стебла мають діаметр 7-10 см, сіро-зелений колір, але можуть жовтіти з часом.

  Горбки м'ясисті, трикутні, розміром 2-3 см. Розташовані в формі розетки. Поверхня сосочків шорстка, покрита тріщинами, має глибоку центральну борозну з густою шерстю. Цим рослина відрізняється від інших варіацій виду Ariocarpus fissuratus.

  Квіти одноденні, великі, з'являються на верхівці розетки. Мають ніжно-рожевий відтінок з яскравою смугою уздовж краю, розміром 3-4 см. Плоди овальні, біло-зеленого кольору, розміром 0,5-1,5 см.

  Правила вирощування кактуса Ariocarpus fissuratus

  Насіння після холодної стратифікації висаджують на повітро-і водопроникних сумішах із слабкокислим рН, великою кількістю річкового піску, дрібних камінчиків.

  Рослина вимагає інтенсивного освітлення, не боїться прямих сонячних променів. Полив рясний в періоди зростання, різко припиняється в зимовий час. Аріокарпус зростає при кімнатній температурі, взимку вимагає температурного режиму 12-14 ° С.

  Кактус росте повільно, досягає зрілості через 8-10 років від посадки. Для прискорення зросту Ariocarpus fissuratus удобрюють мінеральними азотистими речовинами, вирощують на щепленні.

  Вживання і ефект кактуса Ariocarpus fissuratus

  Продукти переробки Ariocarpus fissuratus мають потужний психостимулюючий вплив на ЦНС. Алкалоїди підвищують настрій, тонізують, підсилюють працездатність, зменшують потребу в сні. При надлишку хордеїн викликає порушення серцевої діяльності, тривожність, запаморочення.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Аріокарпус розтрісканий, Живий кам'яний кактус, Помилковий пейот, шотл, Сухий віскі, Зоряний кактус
  Рід:Ariocarpus / аріокарпус
  Основна діюча речовина:Hordeum
  Стебло:не більше 10 см в діаметрі
  Ареал:США (Техас, Нью-Мексико), Мексика (Коауїла, Дуранго, Чіуауа)
  Ефект:потужне психостимулирующее вплив на ЦНС, підвищують настрій, тонізують, підсилюють працездатність, знижують поріг насичення, зменшують потребу в сні
Код товара: 8185
Buy Ariocarpus fissuratus насіння галюциногенних кактусів
Ariocarpus fissuratus (аріокарпус розтрісканий) - поширений геофіт з роду аріокарпус, що володіє вираженими психоактивними властивостями. Невимогливий, підійде для початківців кактусівників.
Артикул:GS08185
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду