Ariocarpus lloydii 2.0 насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Зовні Ariocarpus lloydii 2.0 виглядає як Ariocarpus fissuratus. Аріокарпус Ллойда в цілому невибаглива рослина, що повільно зростає. Кактус містить наркотичні речовини, з переважною часткою хордеїну, його вживання викликає змінений стан свідомості.

  Головна відмінність культури в сильно сплюснутій формі стебла, що виростає лише на кілька сантиметрів і зовні нагадує шматки старої деревини. Верхня частина рослини складається з відростків трикутної форми без колючок.

  Походження кактусу Ariocarpus lloydii 2.0

  Ariocarpus lloydii 2.0 більшою мірою поширений у Мексиці, росте на скелях та пагорбах у тіні чагарників та трав. Компактний кактус розвивається повільно та не досягає в діаметрі більше 10 сантиметрів. Період цвітіння настає у 8 - 10 років. У центрі сукуленту утворюються квітки із короткою трубкою. Плоди вкриті пухнастим шаром, що нагадує шерсть.

  Зовнішній вигляд кактусу Ariocarpus lloydii 2.0

  Невисокий кактус здатний вирости шириною 10 сантиметрів, висотою – до 5 сантиметрів. Стебло складається з трикутних сіро-коричневих горбків із жорстким епідермісом, що утворюють невелику розетку.

  Товстий корінь зовні нагадує ріпу, досить потужний і здатний утримувати вологу. Фіолетові або рожеві квітки мають форму дзвіночка, що утворюються в центрі відростків.

  Вирощування кактусу Ariocarpus lloydii 2.0

  Важливо вибрати грунт з правильним складом, пухкий, з пористою структурою. Зазвичай землесуміші для кактусів містять пісок та гравій. У період вегетації землю слід зволожувати раз на тиждень. Поливи необхідно поєднувати із внесенням удобрювальної суміші. Умови висвітлення стандартні. Кактус любить тепло та м'яке освітлення.

  На етапі пророщування насіння важливо виключити утворення плісняви. Правильний догляд сприяє появі перших туберкул вже протягом 10 – 12 тижнів.

  Вживання та ефект кактусу Ariocarpus lloydii 2.0

  Традиційно готують чаї, настоянки, мазі, суміші для куріння. Ariocarpus lloydii 2.0 має знеболювальні та жарознижувальні властивості, його часто приймають при лихоманках, використовують як мазі для обробки ран і слідів укусів. Рослина використовують і у висушеному вигляді.

  Підвищена концентрація рослинної суміші впливає на свідомість та викликає галюцинації. Кактус стимулює нервову систему, дозволяє знизити почуття голоду та спраги, підвищити концентрацію та витривалість.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Аріокарпус Ллойда варіація 2.0
  Рід:Ariocarpus / аріокарпус
  Основна діюча речовина:Hordeum
  Стебло:не більше 10 см в діаметрі
  Ареал:Мексика (Коауїла, Дуранго, Сакатекас)
  Ефект:стимулюючий вплив на нервову систему: підвищує розумову працездатність, пригнічує апетит, покращує настрій, знижує потребу в сні
Код товара: 8182
Buy Ariocarpus lloydii 2.0 насіння галюциногенних кактусів
Кактус має потужні психостимулюючі властивості, обумовлені наявністю сильного алкалоїду хордеіна з класу фенілетиламін.
Артикул:GS08182
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду