Ariocarpus fissuratus var. hintonii семена галюциногенного кактуса
- Огляд
Ariocarpus fissuratus var. hintonii - кактус, що самотньо зростає, форми викривленої розетки, що складається з колючих трикутних горбків темно-оливкового кольору. Рослина особливо шанується в племені індіанців Тараумара, має назву «híkuri sunami», що означає здатність «сковувати». Вживання викликає зміни сприйняття, але значення кактуса в медицині та магії набагато вагоміше. Найбільш містичний аспект Ariocarpus fissuratus у тому, що дух рослини надає заступництво людині, яка заручилася його підтримкою.
Походження кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii
Даний сукулент поширений у Техасі та Північно-східній частині Мексики, де взимку та на початку весни характерна посуха, а влітку – тропічні зливи. Рослина зустрічається переважно на пористих ґрунтах з високим вмістом кальцію, в тіні карликових чагарників.
Зовнішній вигляд кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii
Кактус складається з темно-зелених горбків із щільною і жорсткою шкіркою, на кінці кожного - частина ареоли з рудиментарною колючкою. У фазу цвітіння утворюються білі, жовті, червоно-рожеві квітки діаметром до 5 сантиметрів.
Характерною є масивна розгалужена коренева система з великими резервуарами для запасу вологи. Під час посухи корінь стискається, втягуючи верхівку рослини у ґрунт.
Вирощування кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii
Ariocarpus fissuratus var. hintonii виростає повільно, потребує особливих умов догляду.
Влітку потребує розсіяного сонячного освітлення та тепла, 20 - 22 °С. Взимку рослина добре почувається при температурі 12—14 °С.
Кактус любить пористий, глинисто-дерновий ґрунт із нейтральною кислотністю. Землісмісь повинна наполовину складатися з піску та дрібного гравію. У теплий час поливати рослину слід раз на 2-3 дні, з вересня до початку березня поливи припиняють.
Вживання та ефект кактусу Ariocarpus fissuratus var. hintonii
Ariocarpus fissuratus відомий сильним знеболюючим ефектом, використовується у вигляді мазей при лікуванні ран та укусів. Настоянку використовують при гарячкових станах.
Рослина можна вживати у сухому вигляді, готувати чаї та настоянки. Такі напої чинять стимулюючий вплив на нервову систему - підвищують концентрацію, пригнічують спрагу та почуття голоду. Сильна концентрація рослинних компонентів провокує змінені стани свідомості та викликає бачення.
- Характеристики
Виробник: Gribo4ek Вживання: чай, настоянка Рід: Ariocarpus / аріокарпус Основна діюча речовина: Hordeum Стебло: до 6 см в діаметрі Ареал: Північ Мексики (Сан-Луїс Потосі) Ефект: ейфорія, підвищують фізичну і розумову працездатність, пригнічують апетит, усувають втому і сонливість