• Огляд

  Прабатьком цього фотоперіодного гібрида став відомий у всьому світі «американець» Diesel. Після кількох вдалих спроб схрещування, вийшов досить стійкий і високоврожайний гібрид, що користується попитом сьогодні в різних куточках світу. Регулярне насіння марихуани Acid від GanjaSeeds - предмет гордості бридерів цього сідбанка. Максимально адаптована культура до різних кліматичних умов, активно вирощується гроверами різного рівня, аж до тих, що тільки розпочинають свій шлях.

  Загальні характеристики конопель Acid

  Сорт Acid regular відрізняється лише незначним переважанням Sativa, але на підсумковому продукті це позначилося вище всяких похвал. Володіючи середніми показниками зростання, частка КБД і ТГК у цій марихуані на гідному рівні. Це робить сорт ефективним також і в медичних цілях.

  Вирощування конопель Acid

  Регулярні насіння сорту Acid показують відмінні паростки не тільки в закритому грунті, а й на відкритому повітрі. Природно, загальний обсяг врожаю в аутдорі виявиться трохи нижче, проте з одного квадратного метра зібрати від 350 до 600 грам сухої речовини буде досить легко. Крім дотримання рівня pH в межах 6-6,5 у воді під час вегетативного періоду, особливих вимог у гровінгу цей гібрид не пред'являє. З вирощуванням цілком під силу впоратися навіть самому недосвідченому новачкові. Період цвітіння у рослин сорту Acid рідко перевищує дев'ять тижнів. Що стосується збору врожаю, то його слід починати в останній тиждень вересня, аж до закінчення першої декади жовтня. Більш точний час визначає вже сам гровер.

  Медичне застосування конопель Acid

  Сорт Acid допоможе вам впоратися зі стресом і дозволить ефективно протистояти депресії. Крім того, для протистояння хронічній втоми і в ситуаціях, коли вам потрібно позбавити від болю різного походження. З урахуванням присутності в генетиці Indica, вам гарантований хороший апетит і максимально можливе розслаблення.

  Запах, аромат і ефект конопель Acid

  Завдяки інтенсивному росту, на кущах порівняно швидко формуються потужні шишки, вкриті кристалами особливого відтінку. Не менш цікавим виявився і запах вже готового продукту. Як і повинно бути у сорту, створеного від відомого Diesel, аромат виділяється легкими нотками машинного масла, з яскраво вираженим відтінком фруктів з приємною кислинкою. У димі присутній легкі тони цукристості.

  Всього кілька щільних затяжок і вас вкриє тепло ейфорії, яке поступово доповнить розслабляючий психоделічний ефект. Ця дивовижна комбінація припливу радості з максимальною розслабленням варто того, щоб звернути вашу увагу на сорт Acid від сідбанка GanjaSeeds.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :NYC Diesel
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1262
   Buy Acid regular Ganja Seeds
   З вирощуванням цілком під силу впоратися навіть самому недосвідченому новачкові. Період цвітіння у рослин сорту Acid рідко перевищує дев'ять тижнів.
    Немає в наявності  Україна
   599,60 грн.

   1 review for Acid regular Ganja Seeds

   1
   0
   0
   0
   0
   Середня оцінка покупців
   5 / 5
   5.00 із 5 зірок
   • 16 червня 2019 09:36
   пьрпо

   Я думаю що це найкращий магазин, читайте уважно що купуєте, і обов'язково вийде урожай

   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду