• Огляд

  Насіння коноплі 8 Miles High regular - сатива, ароматне та енергійне. Виробляє життєздатні стійкі сходи як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Виробники доклали особливих зусиль, щоб зробити штам простим у культивації. Культура ідеальна для садівників-початківців. Вона вибачить багато помилок новачкам і порадує чудовим урожаєм смолистих шишок. З самого початку цвітіння кущі продукують величезну кількість смоли і до кінця життєвого циклу покриваються килимом витягнутих трихом.

  8 Miles High має особливість дуже добре адаптуватися до несприятливих факторів, таких як раптові перепади температури. Цей сорт дуже невибагливий і має імунітет до плісняви. Чудово росте на землі без додавання добрив, що робить його відмінним вибором для виробників-початківців або тих, хто бажає отримати чудовий результат у короткі терміни. Індичний фенотип стрейну формує мінімальну кількість, і ідеально підходять для невеликих приміщень або щільних рядових технік. Фенотип сативи має довгі гілки і добре культивується у відкритому ґрунті. Для застосування техніки SOG можна використовувати обидва фенотипи.

  Насіння коноплі "Вісім миль у висоту" формує сходи, які мають тонке листя та гармонійне співвідношення шишок до листя, що сприяє більш легкому та швидкому манікюрингу.

  Родовід 8 Miles High


  Елітне регулярне насіння коноплі 8 Miles High було отримане іспанськими селекціонерами в результаті схрещування Африканської сативи з канабіс родом з Північної Індії. Гібрид, що вийшов, ввібрав у себе кращі характеристики батьківських рослин і порадує садівників своєю невибагливістю і податливістю, а також естетичними зовнішніми даними.

  Особливості вирощування конопель 8 Miles High


  Насіння конопель 8 Miles High однаково добре сходить на вулиці та в домашньому гроубоксі. Харвест в аутдорі випадає на останній тиждень вересня (у південних регіонах). Цвітіння в індорі триває 62-66 днів. Виробник Mandala рекомендує для вирощування культури освітлення 400-600 Вт на м2.

  При культивації будинку технікою SCROG кущі обдарують садівника 400-450 г сухих суцвіть з одного метра квадратного, а "під небом" можна зібрати до 1000 гр. з кущика. THC: 23%. Стрейн віддає перевагу містким горщикам 10-15 літрів.

  Смак та ефект конопель 8 Miles High


  Кущі випромінюють солодкі запахи з відтінками деревини, а до кінця життєвого циклу суцвіття рясно продукують складну ароматичну композицію, що поєднує в собі м'ятну свіжість і сосну. Дим наповнений палітрою цитрусу та лимонаду, обрамлених персиковим та ментоловим післясмаком. Відмінною якістю деяких рослин є виразна присутність запаху дині, полуниці та благородного гашишу.

  Дим зі свіжим смаком м'яти вдихається м'яко і викликає кашлю. Ефект відрізняється стимулюючим впливом на мисленнєву діяльність, а також дарує спалахи ясновидіння та тривалі візуальні забарвлення справжнього польоту. Шишки підходять для вживання в денний та вечірній час доби. Енергійний, майже ейфоричний приплив сил дарує можливість продовжити веселитися, коли сили будуть закінчуватися. Після карколомного "хая" настає плавне зниження в гавань релаксації та умиротворення.

  Медичні характеристики конопель 8 Miles High


  Вісім миль демонструє високий потенціал у боротьбі з тривогою та депресією. Використовують як засіб, що піднімає "дух" та настрій. Стимулює апетит.

  У магазині Ви можете купити оригінальне насіння конопель в упаковках іспанського виробника Mandala.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Africa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:відрізняється стимулюючим впливом на розумову діяльність
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Africa х North India
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3283
  Buy 8 Miles High regular Mandala Seeds
  8 Miles High має особливість дуже добре адаптуватися до несприятливих факторів, таких як раптові перепади температури. Цей сорт дуже невибагливий і має імунітет до плісняви.
  Артикул:GS01278
   Out of stock 
  1 400 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 15 травня 2019 12:26
  интернет-магазин

  Брал мне очень понравилось,даже уже посадил. Кстате что мне понравелось что когда садил не нужно не каких удобрений.На запах очень преятный, качество хорошее,доставка была быстрая.Посадил на улице и в горшочке мне интересно где быстрее в зойдёт и где лучше будет,посмотрю что дальше будет.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду