• Огляд

  Фемінізований сорт конопель White Widow x Jack Herer fem - приголомшливий гібрид від брідерів Ganja Seeds. Рослини вразять невибагливістю і піддатливістю в процесі вирощування. З висадженого насіння 100% формуються тільки жіночі кущі, що дозволяє гроверу виростити справжню сенсімілью.

  Сорт характеризується підвищеною продуктивністю смоли, важкими суцвіттями і міцною структурою куща, що дозволяє витримати величезну масу блискучих шишок. Повністю відцвітає за 10-12 тижнів. У висоту кущі рідко досягають 100 сантиметрів. Шляхетний родовід штаму наділив його стійким імунітетом до цвілі і гнилі.

  Походження конопель White Widow x Jack Herer

  Насіння конопель White Widow x Jack Herer feminised отримане при схрещуванні всесвітньо відомого Джека Херера, названого в честь дослідника і пропагандиста легалізації канабісу, і Білої Вдови, невибагливої власниці потужного психоактивного потенціалу, що дозволив їй здобути перемоги на всіх відомих конкурсах, присвячених канабіс культурі. Гібрид успадкував кращі характеристики своїх батьків. Рівень ТГК коливається в межах 22%.

  У генному «коктейлі» дивно гармонійно поєднується індіка і сатіва в рівних пропорціях.

  Особливості вирощування конопель White Widow x Jack Herer

  Культивація Білої Вдови х Джека Херера feminised не викличе труднощів і не забере багато часу навіть у не досвідченого садівника. Сорт був спеціально виведений для індорного способу, але на практиці добре себе показав і у відкритому грунті. Компактні розміри дозволяють заховати плантацію в густій траві або серед квітів на дачній ділянці.

  Стрейн спокійно переносить тренування, піддається технікам LST, SOG і SCROG. Найбільших результатів досягне гровер, який висадив "горіхи" в горщики об'ємом від 15 літрів. В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. Використовуючи хімічні добрива, необхідно постійно стежити за рівнем кислотності грунту і не допускати її перевищення.

  Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат, але в обмежених, маленьких боксах, можна застосовувати ЛЕД і ЕСЛ від 150 Ватт. Урожайність в індорі під сіткою становить 600-800 грам сухих бутонів з одного квадратного метра або до 450 грам з куща в аутдорі.

  Смак і ефект конопель White Widow x Jack Herer

  Класична композиція, наповнена відтінками землистості і благородного Skunk, чудовим чином поєднується з нотами польових квітів і цитрусових. Дим кислий, густий і м'який. Після першої затяжки дарує відчуття просвітлення і ясності думки. Приємна хвиля ейфорії поступово зміниться глибоким і цілком обволікаючим "Стоуном", який поведе свідомість в царство спокою та подарує тілу приємну розслабленість.

  Медичні характеристики конопель White Widow x Jack Herer

  В якості медичного засобу суцвіття і екстракти призначають пацієнтам, що страждають депресією, бронхіальною астмою, розсіяним склерозом і глаукомою. Також штам відмінно знімає больовий симптом різної природи і може використовуватися в якості м'язового релаксанта.

  У магазині можна купити насіння конопель White Widow x Jack Herer fem у фірмовій упаковці Ganja Seeds.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:сильний, церебральний
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :White Widow x Jack Herer
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1699
  Buy White Widow x Jack Herer feminised Ganja Seeds
  Культивація Білої Вдови х Джека Херера feminised не викличе труднощів і не забере багато часу навіть у не досвідченого садівника. Сорт був спеціально виведений для індорного способу, але на практиці добре себе показав і у відкритому грунті.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for White Widow x Jack Herer feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 10 червня 2019 10:50
  Ganja Seeds

  Купил неделю назад. Имено этот сорт конопли. Профессионально, вежливо, доброзичливо.Безкоштовна доставка в представительство в моем городе с оплатой после осмотра товару.Рекомендую.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду