• Огляд

  Багаторазовий призер міжнародних конкурсів і виставок з унікальною генетичною історією, справжній універсал, прекрасно росте в будь-яких умовах - все це оригінальний сорт канабісу Wappa feminised від сідбанка GanjaSeeds. Індічно-сатівний фотоперіодний гібрид ідеально підійде конопляра , які цікавляться якісним Стаффом і шикарною врожайністю. Купити насіння конопель даного стрейна пропонує наш інтернет-магазин.

  Загальні характеристики конопель Wappa

  Генний коктейль фотофема представлений в пропорції 60/40 (індіка / сатіва). У зовнішності явно проглядається домінування Cannabis indica - дорослі особини виходять міцними, з великими міжвузлями, що особливо порадує майстрів манікюрінга. Тривалість індорного цвітіння становить 55-60 днів, у відкритому грунті (за умови своєчасного посіву) пора харвесту настає до середини жовтня. Врожайність складає близько півкіло добірного стаффа з квадратного метра (в аутдорі така ж кількість з куща). Суха речовина містить стабільні 24% тетрагідроканнабінолу.

  Вирощування конопель Wappa

  Культура рівнозначно успішно показує себе в будь-якому робочому просторі, від гроурума до присадибної ділянки. Середній розмір дозволяє реалізовувати гров навіть в невеликих закритих просторах. У міру дорослішання, на растіхі утворюється центральна потужна кола з масою сильних бічних гілок. Для росту вкрай важливе сонячне світло, що визначає майбутній урожай. Тому головне правило успіху - велика кількість сонця.

  Медичне застосування конопель Wappa

  Для медицини марихуана корисна як засіб антистресу, зняття перенапруги, зміцнення апетиту, протистояння поганому сну.

  Смак і ефект конопель Wappa

  Аромат коноплі виражено фруктовий, доповнений солодкуватим димним присмаком. Курець відчуває тотальне розслаблення тіла, але без жорсткого стоуну. Мозок активує діяльність на максимум, обдаровуючи тривалим позитивним настроєм.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Critical
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 8240
  Buy Wappa feminised Ganja Seeds
  Багаторазовий призер міжнародних конкурсів і виставок з унікальною генетичною історією, справжній універсал, прекрасно росте в будь-яких умовах - все це оригінальний сорт канабісу Wappa.
   В наявності 
  159,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду