• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель чудового гібрида Violator Kush від селекціонерів Ganja Seeds здивує стрімким зростанням сходів, які формують пухнасті кущі з безліччю тугих і смолистих суцвіть. Рослини не вибагливі до підживлення і швидко засвоюють будь запропоноване добриво. Не стресують при підрізанні і володіють високим імунітетом до різних цвілевих захворювань.

  Домінуюча індіка в генетичному «коктейлі» стрейна дозволяє кущам нарощувати важкі і пишні бутони, які повністю облиті ароматної смолою. Листя широке і не численне, що полегшує манікюрінг на харвест. Щоб уникнути надлому гілок під вагою шишечної маси, рекомендується встановити підпірки або підв'язати найбільші гілки.

  Висота рослин рідко перевищує 90 сантиметрів, а період цвітіння триває всього 9-10 тижнів. Під час росту плантація буде виділяти приємний, але їдкий аромат індійських прянощів і дорогих ароматів.

  Походження конопель Violator Kush

  Фемінізоване насіння конопель Violator Kush отримане за допомогою кросу унікальних сортів канабісу: Hindu Kush і Malana. Кушева генетика наділила гібрид приголомшливими психоактивними і високими смакоароматичними якостями. Рівень ТГК досягає 20%.

  Особливості вирощування конопель Violator Kush

  Фемінізований сорт конопель Віолатор Куш оптимізований селекціонерами виключно під індорне вирощування, проте створивши сприятливі умови на вулиці, гровер також може отримати значний урожай. Рослини піддаються LST і техніці SCROG. З одного квадратного метра під сіткою знімають до 500 грам сухих шишок або до 200 грам з одного куща в аутдорі.

  Досвідчені садівники можуть клонувати рослину на вегетативній стадії і суттєво підвищити врожайність штаму, максимально задіявши всю наявну площу.

  Масивна коренева система найкраще розвивається в горщиках об'ємом від 10 літрів. Оптимальним субстратом для вирощування стрейна вважається суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі.

  Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 Ватт ЛЕД в умовах обмеженого простору невеликого гроубокса або системного блоку.

  Смак і ефект конопель Violator Kush

  Аромат запашних трав, спецій і прянощів наповнить весь простір кімнати, в якій гровер вирішить подрібнити суху і проліковану шишку. М'який і густий дим моментально посадить курця на диван і дозволить у всій красі відчути солодкість релаксу, спокою й умиротворення. Думки сповільнять метушливий хід і дозволять віддатися медитативному настрою і спогляданню навколишньої краси. Підходить для вживання виключно у вечірній час, так як викликає сонливість і може ненадовго знерухомити.

  Медичні характеристики конопель Violator Kush

  Медичний потенціал штаму дозволяє використовувати його суцвіття і приготовані екстракти як седативний і заспокійливий засіб. Шишки легко виводять з депресії, відновлюють сон і відмінно стимулюють апетит.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:довгограючий, розслабляючий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Malana x Hindu Kush
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 2502
  Buy Violator Kush feminised Ganja Seeds
  Фемінізований сорт конопель Віолатор Куш оптимізований селекціонерами виключно під індорне вирощування, проте створивши сприятливі умови на вулиці, гровер також може отримати значний урожай.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Violator Kush feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 06 червня 2019 21:04
  вк4іеак

  Все норм. замовив Violator Kush feminised асортимент 9 з 9 поросли.

  • 23 лютого 2018 18:18
  тема

  не похожая ни на что эта трава что мне раньше доводилось курить из травок.Такой у нее своеобразный колорит, при курении.Не большой лёгкий хич переходящий в каменый стоун, прям как по книжному описанию этого сорта один в один!Растил я от ганджа сида много сортов но вот этот как то запал в душу

  • 28 серпня 2017 15:13
  не я

  Самый козырный магазин, однозначно! Всегда все четко, если какие проблемы возникают - парни всегда готовы помочь покупателям! Хоть и не являюсь крупным клиентом, беру понемногу, но уже вырастил и скурил много растений из семян, купленных здесь, и ни разу не вырастал фуфел, пручесть всегда была на уровне! В общем, я доволен! Покупаю семена здесь, и дальше буду покупать их здесь! И всем советую! Cегодня мой заказ на осенне-зимний боксовый гров!

  • 10 листопада 2016 16:27
  Виолета

  Скажу я вам ребятки-что очень хорош,и даже для олдовых пойдет,и это без пролечки!Два фена разные,один примерно 3 метра,второй под полтора,но очень кустистый.С кустистого больше выход получился).Советую пробовать,на 48 вызрел в ауте нормально.

  • 17 квітня 2016 23:49
  Виолатор для аута

  Буду первый в коментах))

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду