Насіння конопель Turpan feminised Bang Seeds

 • Огляд

  Фотоперіодний фемінізований сорт конопель Turpan - чудовий гібрид від генетиків сідбанка BangSeeds. Стрейн швидко завоював популярність у багатьох гроверів планети завдяки високому потенціалу врожайності, відмінному аромату і прекрасного впливу. Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим хвойним ароматом з відтінками пахощів. У висоту рослини досягають 160 сантиметрів в умовах гроурума, а на вулиці можуть дотягнутися до 200 см. Кущі таких розмірів буде складно замаскувати, тому цінителям аутдору рекомендується заздалегідь підшукати непривабливі галявинки далеко від можливих стежок грибників і ягідників.

  Фемінізовані насіння конопель цього стрейну гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин каннабісу. До кінця життєвого циклу майже весь кущ буде покритий щедрим килимом блискучих трихом, що дозволить садівникові виготовити висококласний гашиш. Концентрація ТГК в смолі досягає 21%. Такий показник дарує право культурі закрутити голову навіть толерантному цінителеві селекційної марихуани.

  Походження конопель Turpan

  Елітне насіння конопель фотоперіодного сорту Turpan feminised - прекрасний посадковий матеріал, який був отриманий селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування легендарного ароматного сорту Haze з не менш відомим чемпіоном всіх відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі - White Widow. Біла Вдова нагородила Турпан високою продуктивністю смоли, а також хорошим ефектом, а від Хейз гібриду дістався стійкий аромат і імунітет до цвілі і гнилі.

  Особливості вирощування конопель Turpan

  Насіння конопель цього стрейну рекомендується попередньо замочити в склянці з водою на 12-24 години, після чого проростити між вологими ватними дисками і дуже акуратно (пінцетом) посадити в торф'яні таблетки білим корінцем вниз. Після того як розсада зміцніє, її можна пересадити у великий горщик від 5-7 літрів. В умови відкритого грунту стрейн висаджують при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.

  Рослини цього сорту добре клонуються, що дозволить гроверу більш раціонально використовувати наявну площу для культивації та отримати чудовий врожай смолистих бутонів. Рекомендоване освітлення - від 400 ват Днат. З квадратного метра знімають до 800 грам сухих шишок.

  Кущі добре відгукуються на регулярний полив і помірне внесення добрив, особливо на стадії цвітіння.

  Аромат і ефект конопель Turpan

  Запах хвойного лісу з відтінком ладану заповнить все приміщення, в якому растаман вирішить згорнути косячок з шишки цього стрейну. М'який білосніжний дим подарує обволікаючий "стоун", що супроводжується повним релаксом і почуттям невагомості. Вплив закінчується плавним зануренням в царство Морфея, тому не рекомендується вживати штам в денний час.

  Медичне застосування конопель Turpan

  Терапевтичний потенціал цього канабісу дозволяє використовувати його для зняття нервової напруги.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:обволікає "стоун", що супроводжується повним релаксом і почуттям невагомості
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Haze X White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Turpan feminised Bang Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • М
   • 18 червня 2019 00:46
   Turpan feminised

   Этот сорт можно сказать что посадил и забыл, для лентяюг, главное почва и полив а там он сам растёт как башенный, урожайность просто замечательная, для начала стоит взять этот вид!!!

  Read all 1 review on Насіння конопель Turpan feminised Bang Seeds
Код товара: 6085
  Buy Насіння конопель Turpan feminised Bang Seeds
  Фемінізовані насіння конопель цього стрейну гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин каннабісу. До кінця життєвого циклу майже весь кущ буде покритий щедрим килимом блискучих трихом, що дозволить садівникові виготовити висококласний гашиш.
  Артикул:GS06085
   В наявності 
  79,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду