Насіння конопель Super Cali Haze feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Super Cali Haze - чудовий гібрид, виведений селекціонерами Ganja Seeds. Протягом п'яти років стрейн входить до двадцятки найбільш невибагливих і піддатливих сортів канабісу, рекомендованих починаючому садівникові для першого грову. Сходи стрімко перетворюються в статні кущі з вузьким нечисленним листям, величезною центральною колою і довгими бічними гілками. Ялинкова структура куща легко змінюється на "пишного монстра", шляхом підрізання верхівки на вегетативній стадії. Домінуюча сатіва в «крові» штаму дозволяє рослинам формувати довгасті і легкі суцвіття, які щедро продукують ароматну смолу.

  Висота зросту не перевищує 120 сантиметрів в індорі, а цвітіння триває більше 14 тижнів. Запах сильний, з натяком на фрукти і землистий. У аутдорі висота кущів може досягати 200 сантиметрів.

  Походження конопель Super Cali Haze

  Щоб отримати фемінізоване насіння конопель Super Cali Haze брідери Ganja Seeds задіяли оригінальну генетику Haze Special, схрестивши клон з добірною Колумбійською сатіва. Успадкована невибагливість, стійкість до захворювань і перепадів температур робить гібрид кращим вибором для початківця гровера. Довгий період цвітіння з лишком окупиться високим урожаєм смолистих бутонів з неймовірною психоактивністю. Рівень ТГК досягає 22%.

  Особливості вирощування конопель Super Cali Haze

  Вирощування Haze Special feminised не викличе труднощів. Сорт конопель оптимізований під культивацію в індорі, аутдорі і теплиці. Перед висадкою насіння в грунт, його попередньо замочують на ніч у воді і пророщують між двома вологими ватними дисками. Використовуючи такий метод підготовки насіннєвого матеріалу, "горіхи" проклюнуться в 99% випадках.

  Піддатливість і гнучка структура куща дозволять застосувати техніку SCROG, а також LST. Клонуючи кущ на стадії вегетативного росту, гровер зможе максимально задіяти використовувану площу і значно підвищить врожайність штаму.

  В якості поживного грунту використовують суміш зі збагаченої землі, крупного перліту і кокосового волокна. Рекомендований обсяг горщиків - від 8 літрів. Освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 ЕСЛ в скромних тумбочках і системних блоках.

  З одного квадратного метра знімають до 800 грам сухих ароматних бутонів або до 1000 грам з одного куща в умовах аутдору на початку листопада.

  Смак і ефект конопель Super Cali Haze

  Пряні нотки індійських спецій і вологої лісової землі - ось основна композиція, відразу розпізнана рецепторами досвідчених цінителів канабісу. М'який і густий дим подарує вражаючі миті, пов'язані з трансцендентними переживаннями і потоком творчих ідей. Розум зберігає ясність, а тіло наповнюється відчуттям польоту в невагомості. Підходить для денного і вечірнього вживання, як в компанії однодумців, так і в гордій самотності.

  Медичні характеристики конопель Super Cali Haze

  Цілющий потенціал стрейну дозволяє застосовувати його для лікування цукрового діабету, на початковій стадії ракових захворювань, глаукоми, розсіяного склерозу, а також безсоння і цілого ряду психічних недуг. Добре знімає втому, стимулює апетит і виводить з пригнічених станів.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник: Ganja Seeds
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:8 - 10 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Colombia
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:подарує вражаючі миті, пов'язані з трансцендентними переживаннями і потоком творчих ідей
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:Haze Special x Colombian
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Super Cali Haze feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 2176
   Buy Насіння конопель Super Cali Haze feminised Ganja Seeds
   Вирощування Super Cali Haze feminised не викличе труднощів. Сорт конопель оптимізований під культивацію в індорі, аутдорі і теплиці.
    В наявності  Україна
   119,60 грн.
   Контакти
   Location
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Time
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду