• Огляд

  Pure Power Plant feminised - вкрай сильний психоактивний гібрид селекційної лінійки сид-банку Ganja seeds. Свою історію стрейн бере з 90-х років минулого століття. Саме тоді брідери з'єднали гени добірного фенотипу індіка родом з США і південноафриканської сатіви. Одержаний гібрид особливо порадував комерційних садівників своєю врожайністю і невибагливістю в культивації. Початківцям гроверам ми особливо рекомендуємо купити насіння конопель Pure Power Plant feminised в якості першого посівного матеріалу, і упевниться в тому, наскільки простим і не обтяжливим може бути вирощування канабісу.

  Висота рослин досягає 90-100 сантиметрів в умовах домашнього гроурума і до 150 сантиметрів на вулиці. Сильний і навіть ядерний аромат, що поєднує в собі нотки мускусу і вологої деревини, доведеться виводити за допомогою вентиляції або маскувати. Цвітіння триває 7-9 тижнів, як і належить індічному гібриду.

  Походження конопель Pure Power Plant

  Фемінізовані насіння конопель Pure Power Plant отримані шляхом схрещування усіма улюбленої Білої Вдови і Power Plant. Одержаний гібрид перейняв у батьків потужну психоактивну дію, стійкість до стресів, імунітет і чудові ароматичні якості. Рівень ТГК досягає 22%.

  Особливості вирощування конопель Pure Power Plant

  Сходи Pure Power Plant feminised за 4-5 тижнів перетворюються в чудовий пухнастий кущ з величною центральної колою і міцними вузлуватими бічними гілками. Сорт підходить для висадки в домашньому гроурумі, в умовах відкритого грунту і теплиці.

  Рослини стійко переносять підрізування, що не лякаються SCROG, а також піддаються техніці SOG. З одного квадратного метра методом клонування можна отримати до 800 грам важких і ароматних бутонів або до 400 грам з одного куща в аутдорі.

  Рекомендоване обладнання для гроубокса:

  • горщики, об'ємом від 8 літрів;
  • газорозрядна лампа високого тиску (Днат) 400-1000 Ватт;
  • вентилятор для обдування листя і шишок;
  • термометр і гігрометр;
  • контролер ph;
  • система вентиляції з вугільним фільтром.

  В якості поживного субстрату використовують ретельно перемішану суміш торфу, кокосового волокна, перліту і збагаченої землі.

  У відкритий грунт сорт висаджують вкоріненою розсадою при устаткованій нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.

  Смак і ефект конопель Pure Power Plant

  Ванільна композиція, що поєднує в собі тонкі мускусні пахощі з відтінками вологої деревини, полоскоче рецептори навіть розбещеного гурмана. Терпкий і густий дим може викликати легке першіння. Одна затяжка подарує відчуття повної гармонії, легкості і викличе відчуття невагомості. Штам підходить для релаксації, медитації і відпочинку після важкого дня.

  Медичні характеристики конопель Pure Power Plant

  Медичний потенціал дозволяє використовувати екстракти на основі сухих і пролікованих суцвіть для усунення дратівливості, зняття наслідків стресу, виведення з глибокої депресії, а також для відновлення сну.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:подарує відчуття повної гармонії, легкості і викличе відчуття невагомості
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Power Plant x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1659
  Buy Pure Power Plant feminised Ganja Seeds
  Одержаний гібрид особливо порадував комерційних садівників своєю врожайністю і невибагливістю в культивації. Початківцям гроверам ми особливо рекомендуємо купити насіння конопель Pure Power Plant feminised в якості першого посівного матеріалу.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Pure Power Plant feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 17:21
  Pure Power

  Мені дуже подобається ці насіння конопель.Замовила Pure Power Plant feminised.По якості дуже відмінне з менеджером, замовила зворотний дзвінок і мені дуже швидко передзвонили. Запах приємний не смердить))) Доставка швидка поштою, сплатив доставку приват банківської карточки Я довільний! Рекомендую!!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду