• Огляд

  Один із безлічі штамів, народжених у «Великому Яблуку», став його справжньою візитною карткою. Фотофем «Нью-Йорк Дизель» – результат схрещування Hindu Kush та Skunk Hybrid. Місто-космополіт народив міжнародне диво, яке стало надбанням світової канна-спільноти. Купити зерна конопель від насіннєвого банку GanjaLiveSeeds тепер легко в інтернет-магазині GanjaSeeds, що реалізує цю продукцію по всій території України.

  Загальні характеристики коноплі New York Diesel


  Сативно-індійський гібрид New York Diesel feminised високо котирується не лише серед растаманів, лікувальна марихуана також викликає непідробний інтерес у медиків. Частка канабідіолу в стаффі становить не менше 0,1%, тетрагідроканнабінолу до 20%. Тривалість цвітіння розтишок вписується у проміжок від десяти до дванадцяти тижнів. За цей час "дівчата" виростають до півтораметрової висоти, приносячи врожайність в межах 300-550 грам шишок з квадратного метра експлуатованої площі.

  Вирощування конопель New York Diesel


  Схожість насіння практично ідеальна, що дозволяє гроверу сконцентруватися на кожному розтині ретельніше. Винятково жіночі особини спрощують культивацію, а невибагливість у процесі розвитку взагалі робить її доступною навіть найвідвертішим дебютантам коноплярства. Зовнішність у кущів типово сативна, що яскраво виражено у гострій формі листя. Культура ефективна в індорі, аутдорі чи оранжереї. Ближче на момент харвеста перед садівником проявляється фіолетова коноплі у всій красі. Саме такі відтінки набувають листя, а суцвіття прикрашаються помаранчевими трихомами.

  Медичне застосування конопель New York Diesel


  Хороший відсоток каннабіноїдів у ганджі робить її прийнятною для лікування апатії, депресивних, меланхолійних станів. Рідше траву використовують для зняття болю, ослаблення м'язових спазмів. Позбавити нудоти, покращити апетит, зміцнити сон, зняти нервову перенапругу – все можливо.

  Смак та ефект коноплі New York Diesel


  Запах каннабісу насичено хвойний, з відтінками сандалового дерева в післясмаку, тонами прянощів. Вживання призводить до утворення сильного енергетичного пориву зробити щось значуще, неординарне. Доречний час для творчості. Лише через кілька годин запал загасатиме, змінюючись розслабленістю і спокоєм.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:енергетичний порив згодом змінюється розслабленням і спокоєм
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Hindu Kush x Skunk Hybrid
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5895
  Buy New York Diesel feminised GanjaLiveSeeds
  Культура ефективна в індорі, аутдорі чи оранжереї. Ближче на момент харвеста перед садівником проявляється фіолетова коноплі у всій красі. Саме такі відтінки набувають листя, а суцвіття прикрашаються помаранчевими трихомами.
  Артикул:GS05895
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду