• Огляд

  Легендарний Mazar feminised завоював величезну аудиторію коноплярів у різних куточках планети. Не дивно, з урахуванням генетики «батька». Селекціонери сидбанку GanjaLiveSeeds схрестили сорти канабісу Afghani x Mazari-Sharif x Skunk#1, отримавши справжню «цукерку», під яким ракурсом не оцінюй фінал своєї роботи. Придбати це потужне насіння конопель пропонує інтернет-магазин GanjaSeeds, як офіційний представник вказаного виробника в Україні.

  Загальні характеристики конопель Mazar


  Тотальне переважання індики в генотипі знайшло свій відбиток у багатьох аспектах культивації фотофема. Почати слід із стрімкого цвітіння, тривалістю сім-вісім тижнів. У відкритому ґрунті пік зрілості починається в останніх числах жовтня за умови своєчасної висадки саджанців. Якщо в індорі висота «дівчат» середня, то в аутдорі ялинки вимахують до чотириметрової позначки. Вміст тетрагідроканнабінолу в стафі не нижче 19%.

  Вирощування конопель Mazar


  Для гроверів, які шукають насіння конопель гідропонних, фотофем «Мазар» буде чудовим рішенням. Взагалі, сімки відмінно розкриваються в будь-якому типі ґрунту. Важливо лише регулярно підгодовувати розтишок. Це стосується методу культивації, від присадибної ділянки до гроуруму, гроубокса. Число гілок у дозрілих рослин невелике, але шишки виростають потужні по всій кроні, володіючи підвищеною щільністю і рясним вмістом смол. Культура на генетичному рівні безперечно захищена від грибкових захворювань, плісняви, комах-шкідників. Подібні переваги залучають новачків гровінгу цілком заслужено.

  Медичне застосування конопель Mazar


  Індичне початок зумовило успіх ганджі, здатної швидко позбавляти пацієнта від больових відчуттів, перенапруги м'язів, нервової системи, стресу. Нерідко використання трави при лікуванні розсіяного склерозу, аутизму, глаукоми, бронхіальної астми.

  Смак та ефект коноплі Mazar


  На кольорі ароматика не така інтенсивна, як після пролікування, сушіння. Ганджа пахне прянощами, доповнюючись у післясмаку диму гармонійною насолодою. Навіть зв'язок з афганкою дозволяє говорити про м'якість куріння, чого не сказати про дію. Свідомість серйозно затьмарюється з перших секунд, поступово зводячи туман до всеосяжної ясності розуму та чіткого розуміння подальших дій. Творчим особам вдасться розкрити невідомі можливості.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:свідомість серйозно затуманюється з перших секунд
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :високе
  :Afghani x Mazari-Sharif x Skunk # 1
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5894
  Buy Mazar feminised GanjaLiveSeeds
  Для гроверів, які шукають насіння конопель гідропонних, фотофем «Мазар» буде чудовим рішенням. Взагалі, сімки відмінно розкриваються в будь-якому типі ґрунту. Важливо лише регулярно підгодовувати розтишок.
  Артикул:GS05894
   В наявності  Україна
  596 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних