• Огляд

  Схрещування сортів канабісу Grape і OG Kush виявилося вельми вдалим, і народжений ними фемінізований гібрид справляє враження воістину королівської врожайності лише через через 9 тижнів цвітіння. Про силу стрейна каже рівень компонентів ТГК і КБД (20.29 і 0.32% відповідно), причому ефективність впливу спожитої дози тонізуючого диму зберігається тривалий час.

  Загальні характеристики конопель King's Kush

  До закінчення нетривалого періоду життя, канабіс підходить з високою насиченістю смолистих шишок, що досягають 800 грамів з одного квадратного метра посіву і до 1100 грамів з куща при культивації на відкритому повітрі. Рослина з потужними довгими міжвузлями і красивою розгалуженою структурою ідеально підходить для вирощування методом SCROG. Також можна застосувати раціональний спосіб LST, що дозволить створити для рослини ідеальні умови розвитку.

  Ближче до кульмінаційної порі дозрівання суцвіть листя набувають темний, майже чорний колір, а величезні лаймово-зелені шишки з помаранчевими закінченнями і шаром білих кристалів, виробляють дивовижне враження.

  Приємна пора збирання врожаю настає на початку жовтня.

  Вирощування конопель King's Kush

  Незважаючи на міць і стійкість, рослина не в змозі самостійно витримати вагу великої кількості суцвіть, тому ближче до завершальної фази цвітіння потребує додаткової підтримки підпорами або підв'язками.

  Використовуючи насіння канабісу даного штаму навіть початківець гровер зможе виростити міцний кущ психоделічної культури, яка потребує спеціальних умов культивації. Головна умова забезпечити рослину якісними добривами, своєчасним поливом і сприятливими кліматичними умовами.

  Медичне застосування конопель King's Kush

  Препарати з цієї рослини успішно нормалізують сон, виводять зі стану депресії, знижують больові відчуття.

  Аромат, смак і ефект конопель King's Kush

  Стрейн продовжує традиції кушської конопляної культури типовим хеш-смаком і наростаючим ефектом. Солодкуваті нотки з приємною кислинкою, спільно з ароматом винограду і ненав'язливим відтінком лаванди, нагадують про екзотичне походження фемінізованого штаму з елітного екзотичного сімейства.

  Ефект королівського сорту володіє потужністю і тривалістю впливу, він відмінно піднімає тонус і настрій, наповнює п'янким розслабленням.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:потужний і тривалий, піднімає тонус і настрій, наповнює п'янкої розслабленням
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :OG Kush x Grape
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3550
  Buy King's Kush feminised Green House Seeds
  Незважаючи на міць і стійкість, рослина не в змозі самостійно витримати вагу великої кількості суцвіть, тому ближче до завершальної фази цвітіння потребує додаткової підтримки підпорами або підв'язками.
   Немає в наявності 
  320 грн.

  1 review for King's Kush feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 23:54
  King's Kush

  Насіння конопель King's Kush feminised мають високу продуктивність. Ця рослина без будь-яких проблем можна вирощувати в домашніх умовах. Тому сорт ідеально підходить, як початківців, так і для гуру в цій справі. Сорт King's Kush feminised невибагливий, не вимагає додаткового догляду, крім регулярного поливу. Якщо купити насіння марихуани сорти високої якості в вашом інтернет-магазині, то можна швидко і легко отримати багато врожаю. У вас можна насіння конопель замовити навіть поштою. А це як для мене найкраще рішення

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду