• Огляд

  Гібрид, отриманий методом схрещування двох легендарних сортів AK-47 + White Widow, в якому 80% Indica вдало доповнюється 20% Sativa, успішно прийняв естафету іменитих "родичів" і відразу зайняв почесне місце в ніші конопляних культур з високими медико-рекреаційними властивостями. Злиття знаменитої генетики призвело до створення сорту з важкими просмоленими шишками, припорошеними розкішним інеєм з кристалів ТГК.

  Калашнікова відрізняє 16,44% насиченість ТГК, вдало доповнена 0,17% КБД. Канабіс легко адаптується до умов обмеженого простору, безболісно переносить обрізку гілок і проріджування, що дозволяє застосовувати сучасні ефективні техніки SOG і ScrOG.

  Загальні характеристики коноплі Kalashnikova

  Якщо рослині забезпечити рекомендований мінімум догляду (підгодівля, полив, освітлення), через 8 тижнів цвітіння можна сміливо розраховувати на 750 грамів суцвіть з квадратного метра посіву при вирощуванні в приміщенні. Не менш значна продуктивність на відкритому просторі - в регіонах з холодним кліматом до 1000 грамів з куща в кінці вересня. Шишки довгастої форми вражають значними розмірами з майже плоскою верхівкою. Через рясну насиченость білосніжних трихом часом важко розгледіти властивий суцвіттям основний лимонно-зелений колір.

  Рослина швидко пристосовується до змін температури і адекватно реагує на підвищену вологість.

  Вирощування коноплі Kalashnikova

  Невисока рослина впевнено культивується в закритому і відкритому грунті. Для досягнення максимальної врожайності рекомендується забезпечити 18-годинний режим освітленості при температурі не нижче + 10 °C.

  Невибагливість рослини і впевнене протистояння агресивному середовищу зробило насіння конопель популярними серед новачків-початківців  для пізнання гроверского мистецтва.

  Медичне застосування коноплі Kalashnikova

  Фемінізований стрейн не поступається кращим аналогам конопляних культур з медичними властивостями. Давно і успішно застосовується для нормалізації апетиту, локалізації больових проявів, в тому числі хронічних.

  Аромат, смак і ефект коноплі Kalashnikova

  Вживання психоактивної дози гібридної культури з фруктово-пряними відтінками викликає сильний, тривалий ефект приємної важкості тіла, фізичного і душевного розслаблення.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Грейпфрутовий
  Ефект:сильний, тривалий ефект приємної важкості тіла, фізичний і душевний розслаблення
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :AK-47 x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3570
  Buy Kalashnikova feminised Green House Seeds
  Невибагливість рослини і впевнене протистояння агресивному середовищу зробило насіння конопель популярними серед новачків-початківців для пізнання гроверского мистецтва.
   Немає в наявності  Україна
  600 грн.

  1 review for Kalashnikova feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 09:42
  Благодарность

  Khochu vyklykaty svoyu blahodareostʹ tsʹoho mahazina.Spasibo ohromoe tvortsyam i administratsiyi tsʹoho chudovoho saytu! Day Boh vam vsim zdorov'ya i shchastya! Yak zdorovo, shcho ye mozhlyvistʹ spilkuvatysya z odnodumtsyamy, hovoryty pro te, shcho vazhlyvo dlya tebe, za shcho khvoriyesh vsim serdtsem.Bravo druzi vse supersky ya mnohamu nauchilsa blahadarya vid usiyeyi dushy udachi vam vavsëm !!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду