Насіння конопель Kalashnikova feminised Green House Seeds

 • Огляд

  Гібрид, отриманий методом схрещування двох легендарних сортів AK-47 + White Widow, в якому 80% Indica вдало доповнюється 20% Sativa, успішно прийняв естафету іменитих "родичів" і відразу зайняв почесне місце в ніші конопляних культур з високими медико-рекреаційними властивостями. Злиття знаменитої генетики призвело до створення сорту з важкими просмоленими шишками, припорошеними розкішним інеєм з кристалів ТГК.

  Калашнікова відрізняє 16,44% насиченість ТГК, вдало доповнена 0,17% КБД. Канабіс легко адаптується до умов обмеженого простору, безболісно переносить обрізку гілок і проріджування, що дозволяє застосовувати сучасні ефективні техніки SOG і ScrOG.

  Загальні характеристики коноплі Kalashnikova

  Якщо рослині забезпечити рекомендований мінімум догляду (підгодівля, полив, освітлення), через 8 тижнів цвітіння можна сміливо розраховувати на 750 грамів суцвіть з квадратного метра посіву при вирощуванні в приміщенні. Не менш значна продуктивність на відкритому просторі - в регіонах з холодним кліматом до 1000 грамів з куща в кінці вересня. Шишки довгастої форми вражають значними розмірами з майже плоскою верхівкою. Через рясну насиченость білосніжних трихом часом важко розгледіти властивий суцвіттям основний лимонно-зелений колір.

  Рослина швидко пристосовується до змін температури і адекватно реагує на підвищену вологість.

  Вирощування коноплі Kalashnikova

  Невисока рослина впевнено культивується в закритому і відкритому грунті. Для досягнення максимальної врожайності рекомендується забезпечити 18-годинний режим освітленості при температурі не нижче + 10 °C.

  Невибагливість рослини і впевнене протистояння агресивному середовищу зробило насіння конопель популярними серед новачків-початківців  для пізнання гроверского мистецтва.

  Медичне застосування коноплі Kalashnikova

  Фемінізований стрейн не поступається кращим аналогам конопляних культур з медичними властивостями. Давно і успішно застосовується для нормалізації апетиту, локалізації больових проявів, в тому числі хронічних.

  Аромат, смак і ефект коноплі Kalashnikova

  Вживання психоактивної дози гібридної культури з фруктово-пряними відтінками викликає сильний, тривалий ефект приємної важкості тіла, фізичного і душевного розслаблення.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник:Green House Seeds
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Грейпфрутовий
  Ефект:сильний, тривалий ефект приємної важкості тіла, фізичний і душевний розслаблення
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:AK-47 x White Widow
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Kalashnikova feminised Green House Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • Д
   • 21 червня 2019 09:42
   Благодарность

   Khochu vyklykaty svoyu blahodareostʹ tsʹoho mahazina.Spasibo ohromoe tvortsyam i administratsiyi tsʹoho chudovoho saytu! Day Boh vam vsim zdorov'ya i shchastya! Yak zdorovo, shcho ye mozhlyvistʹ spilkuvatysya z odnodumtsyamy, hovoryty pro te, shcho vazhlyvo dlya tebe, za shcho khvoriyesh vsim serdtsem.Bravo druzi vse supersky ya mnohamu nauchilsa blahadarya vid usiyeyi dushy udachi vam vavsëm !!!

  Read all 1 review on Насіння конопель Kalashnikova feminised Green House Seeds
Код товара: 3570
  Buy Насіння конопель Kalashnikova feminised Green House Seeds
  Невибагливість рослини і впевнене протистояння агресивному середовищу зробило насіння конопель популярними серед новачків-початківців для пізнання гроверского мистецтва.
   Немає в наявності  Україна
  600 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду