• Огляд

  Havok feminised прекрасний гібрид ідеально поєднує в собі гени індіка і сатіва. Насіння конопель Havok повністю фемінізовані і гровер 100% отримає виключно жіночі рослини.

  Стрейн дуже слухняний, відсутність досвіду культивації канабісу ніяк не вплине на отримання прекрасного врожаю. Штам має хороший імунітет, тому він відмінно протистоїть безлічі інфекцій.

  Кущ Havok feminised виростає компактного розміру з насиченим зеленим листям. Фенотип насіння Havok впливає на висоту рослини, тому гровер може виростити канабіс висотою від 50 до 120 сантиметрів. У той момент, коли листя придбали фіолетові тони, гровер може починати підготовку до харвесту. Із фемінізованого низькорослого стрейну Havok можна зняти врожай масою до 400 грам з одного метра квадратного. Успіх коноплярів залежить від умов культивації канабісу.

  У стрейна переважає індіка, що дозволяє рослині формувати щільніші і важкі шишки із забійним рівнем ТКГ в 20-22%.

  Родовід конопель Havok

  Надзвичайний гібрид Havok вийшов шляхом схрещування Afghani Indica, Highland Thai і Purple Thai. Генетику, яку успадкував штам, дозволяє коноплярам без особливих зусиль отримати великий врожай з карликової фемінізованої рослини, насолодитися унікальним чорничним ароматом і потужним ефектом.

  Особливості вирощування конопель Havok

  Умови індора, як і аутдору чудово підійдуть для культивації сорту Havok. Конопляр може самостійно регулювати тривалість вегетативної стадії, яка може тривати від 45 до 50 днів. Цвітіння завершується на 60-65 добу. З одного куща при регулярному поливі і внесення добрив гровер отримає близько 100-200 грам сухих шишок.

  Індіка вимагає хорошого освітлення, оскільки листя формуються досить широкими. Лампи менше 250-300 ватів не зможуть виробити необхідну кількість світла і проникнути до найнижчих суцвітть, а це означає, що врожай буде значно менше, ніж заявлено в характеристиці стрейна.

  Штам Havok чудово переносить тренування. Техніка «SCROG» допоможе гроверу сформувати шишки однакового розміру і щільності, а застосувавши метод «SOG» дозволили отримати безліч копій даного стрейна і таким чином збільшити кількість врожаю.

  Не дивлячись на те, що Havok feminised виділяє приємний чорничний аромат під час цвітіння, гровер все ж повинен подбати про гарну вентиляцію і встановити вугільний фільтр.

  Добре сприймає різного роду грунт, а також гідропоніку і аеропонну системи. Віддаючи перевагу грунту, необхідно враховувати його показник рН, який не повинен перевищувати 6-6,5. Найбільш живильним і оптимальним грунтом є той, яка має наближений друг до друга показники калію, фосфору й азоту (20:20:20).

  Ємність для вирощування повинна мати дренажні отвори і обсяг не менше 10-15 літрів.

  Вирощування конопель Havok будинку

  Havok можна назвати карликовим фемінізованим стрейном канабісу. Висота, що не перевищує 120 сантиметрів, дозволяє вирощувати кущ в невеликих за розміром боксах.

  Перед висадкою Havok feminised в горщик, насіння рекомендується проростити.

  Довідка! Будь-який вид субстрату для канабісу необхідно змішати з великим перлитом або вермикуліту. Це допоможе надати грунту легкості.

  Для культивації Havok feminised в умовах індора необхідні Днат лампи від 400 і більше ват. Регулювати світловий спектр в боксі, гроверу допоможе встановлений в боксі "LED" світильник.

  У період вегетації Havok необхідний світловий день в режимі 18/6, а з переходом на цвітіння освітлення переводять в режим 12/12. Протягом всього процесу культивації температура повітря в боксі повинна триматися позначки в + 24-28 градусів за Цельсієм.

  Вирощування конопель Havok на вулиці

  Havok feminised - це ідеальний варіант для вирощування в "схованці". Кущ невеликого розміру важко помітити серед інших рослин, а генетично закладений імунітет штаму допомагає рослині перенести будь-які "примхи" природи.

  Фемінізований Havok висаджують під відкрите небо ближче до початку травня, коли температура повітря вночі буде стабільно триматися на + 8-10 градусах за Цельсієм. Лунка повинна мати обсяг від 10 до 30 літрів. Збір врожаю можна планувати на середину вересня або початок жовтня.

  Havok любить велику кількість світла, а також потребує регулярного поливу (1-2 рази на 7 днів) і внесення добрив.

  Довідка! Скоротити частоту поливів можна додавши в лунку невелика кількість гідрогелю, який вбираючи в себе вологу, і живить коріння в період посухи.

  Смакові якості і ефект конопель Havok

  Ефект від вживання стрейна з чорничним ароматом настає миттєво і триває протягом 2-2,5 годин.

  Havok feminised дозволить повною мірою розслабитися і відновити всі енергетичні втрати. Збиває з ніг "стоун" не дозволить затриматися підбадьорливому "хаю" більш ніж на 20-25 хвилин. Сорт здатний усунути тривогу і привести в порядок всі думки.

  Стрейн Havok feminised володіє відмінними медичними властивостями. Штам чудово бореться з безсонням і стресом, допомагає підвищити апетит, а також знімає будь-якого роду больові відчуття.

 • Характеристики
  Виробник: GanjaVIP
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Highland Thai x Purple Thai x Afghani Indica
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3217
  Buy Havok feminised GanjaVIP Seeds
  Кущ Havok feminised виростає компактного розміру з насиченим зеленим листям. У стрейна Havok переважає індіка, що дозволяє рослині формувати більш щільні і важкі шишки із забійним рівнем ТКГ в 20-22%. Фемінізовані насіння конопель.
   В наявності 
  478,80 грн.
  598,80 грн.

  6 reviews for Havok feminised GanjaVIP Seeds

  6
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 17 червня 2019 16:59
  Как-то так))))))

  Хорошие семена конопли, большой выбор. В восторге от семян. Все взойшло, Хотелось бы уже попробуватьсвой первый урожай.

  • 08 травня 2019 10:39
  интернет-магазин

  Мне понравелось были мысли, теперь точно нет! Спасибо!

  • 07 травня 2019 10:05
  благодарность магазину

  Очень довольный товаром

  • 12 квітня 2019 14:11
  тестирование

  Хрон228, а поскажите как получить для теста семена хавока?

  • 26 березеня 2019 16:33
  Хавок

  Леонид, хороший выбор! В прошлом году получил для тестирования его, урожайный сорт и пахнет очень круто! пакет когда открываешь чуешь аромат фрукто-трав)

  • 21 лютого 2019 16:46
  Havok

  Заказал пачку, половина пойдет в гроубокс половина позже на огород, интересно будет посмотреть насколько урожайным получится замаскированный аут

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду