• Огляд

  Фотофем "Критикал Куш" з'явився в асортименті насіннєвого банку Barney's Farm відносно нещодавно і є результатом складного кросу знаменитих стрейнів Critical Mass та O.G. Куш. Енергія та міць – так можна охарактеризувати отриманий гібрид, насіння конопель якого доступне до придбання в нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель Critical Kush


  Індична домінанта заклала основу в стрімке цвітіння культури протягом восьми-дев'яти тижнів, що при відносно компактних розмірах приносить шикарні врожаї. Квадратний метр використовуваної конопляром площі здатний давати 650 грам забійного стаффа з часткою ТГК до 25%. Такими показниками можуть похвалитися лише одиниці фотофемів.

  Вирощування конопель Critical Kush


  Шишки конопель по відношенню до листяної маси демонструють відмінні пропорції, здатні надихати і окрилювати гровера. Початківцям знадобиться певна частка терпіння та кропіткого догляду, щоб вразитись підсумковим результатом. Регулярний полив, внесення підгодівлі будуть доречною підмогою у культивації неординарних «дівчат». Рослини чудово почуваються у відкритому і закритому грунті, теплицях, парниках. До піку зрілості, бутони суцільно покриваються щільними блискучими кристалами, що викликають однозначне бажання випробувати ганджу якнайшвидше.

  Медичне застосування конопель Critical Kush


  Безумовне досягнення в сучасній селекції каннабісу, надасть необхідну допомогу пацієнтам, яким потрібно знизити болючі відчуття (мігрені, спазми), нівелювати нервову перенапругу або запобігти депресії.

  Смак та ефект коноплі Critical Kush


  Відомий аромат канабісу характеризується звичним землистим тоном, з вкрапленнями паливних та трав'яних ноток. Вплив на організм максимально розслаблюючий, утихомирюючий. Оптимальний час куріння – пізній вечір.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:вплив максимально розслаблюючу, заспокійливо
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Critical Mass x OG Kush
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6491
  Buy Critical Kush feminised Barneys Farm
  Шишки конопель по відношенню до листяної маси демонструють відмінні пропорції, здатні надихати і окрилювати гровера. Початківцям знадобиться певна частка терпіння та кропіткого догляду, щоб вразитись підсумковим результатом.
   Немає в наявності 
  420 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду