• Огляд

  Для отримання нового автоквітучого регулярного сорту брідери сідбанка Ganja Seeds схрестили кращі лендрейси індіки і сатіви. Підсумок їх кропіткої праці припав до смаку величезній кількості гроверів, які кожен сезон прагнуть купити якісне насіння конопель.

  Загальні характеристики конопель Snow Ryder

  Канабіс повністю відцвітає за 8-9,5 тижнів, при цьому шокуючи масивним урожаєм. Одна рослина здатна порадувати 140-170 грамами висококласного продукту з високим рівнем ТГК в смолі. Іскристі трихоми буквально обліплюють шишки, нагадуючи білий сніг. Висота рослин варіюється від 90 до 125 сантиметрів, в залежності від умов.

  Вирощування конопель Snow Ryder

  Гібрид Аuto Snow Ryder regular чудово проявить себе під час дебютного грову. Невеликі помилки новачка, допущені в період догляду за кущем, не зможуть вплинути на результат. Штам однаково підходить для відкритого грунту, гроубокса і теплиці. Застосувавши техніку «Екран зелені» або «SCROG» конопляр в кілька разів збільшить продуктивність. Розкрити весь потенціал конопель допоможе горщик від 10 літрів, а також освітлення лампою ДНаТ потужністю від 200 ват.

  Медичне застосування конопель Snow Ryder

  Лікувальні властивості стрейна, не дивлячись на те, що не визнані медициною, широко використовуються людьми з різними недугами. Марихуана прекрасно усуває головний біль, безсоння, панічні атаки, стрес і депресію.

  Смак і ефект конопель Snow Ryder

  У ароматичному букеті гібрида простежуються цитрусово-пряні відтінки, які переплітаються з ледь вловимими землистими нотами. Після першої затяжки не варто поспішати повторювати напас. Кам'яніючий вплив на організм наступає поступово, дозволяючи спокійно дістатися до дивана.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Терпкий
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:рослина виробляє великі, вкриті кристалами шишки
  :середнє
  :Unknown Hybrid
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1366
  Buy Auto Snow Ryder regular Ganja Seeds
  Гібрид Аuto Snow Ryder regular чудово проявить себе під час дебютного грову. Невеликі помилки новачка, допущені в період догляду за кущем, не зможуть вплинути на результат.
   В наявності  Україна
  599,60 грн.

  2 reviews for Auto Snow Ryder regular Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 10:51
  Ganja Seeds

  Прекрасные семена конопли. Очень хорошо.Огромное поднимает настроение спасибо!

  • 30 квітня 2016 20:51
  Хорош Райдер!!!

  Итак , сорт весьма и весьма не плохой . Он и впрямь очень неприхотлив . У меня не было никаких особых проблем с тем чтобы прорастить , да и вырастить вообще. Что касается урожая , то мой вполне меня удовлетворил . Шишки у райдера плотные очень , и тяжелые , колы мясистые . Долгое время сахар не хотел покрывать шиши , все происходило буквально на последних неделях цвета. Запаха на цвете почти не было , разве что совсем чуть чуть , и то , когда трогаешь шишки.Эффект умиротворяюший и в то же время возвышающий. Бьет не сразу , после 1 мокрого чувствуешь как он тебя постепенно укутывает в теплое одеяло прихода. Много , чтобы раскуриться не надо . Не смотря на то, что мне достались регуляры этого сорта , они оказались женского пола , что говорит мне о чудной генетике этого сорта и семок в общем. Я думаю , что в ауте его можно не хило разогнать . Snow Ryder сорт для тех, кто курит плотно и для тех , кто только начинает свой путь. Брать или не брать дело за вами.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду