• Огляд

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель White Goblin - перлина колекції від сідбанка Ganja Seeds. Кропітка робота бридерів дозволила отримати унікальний гібрид, здатний до кінця цвітіння повністю покриватися щедрим килимом білосніжних тріхомок. Стрімкий ріст, короткий період цвітіння, компактність і високий потенціал врожайності дозволили штаму завоювати серця тисяч гроверів. Чудовий аромат в пік цвітіння доведеться маскувати. Мабуть, це єдиний недолік Білого Гобліна.

  Висота кущів не перевищує 60-70 сантиметрів, а життєвий цикл становить 60-65 днів. Такі параметри сприяють вирощуванню стрейна навіть в скромних системних блоках і невеликих гроубоксах. Ідеальний баланс листя і шишок дозволяє світлу досягати найнижчих бутонів, даючи їм налитися силою і набрати у вазі.

  Родовід конопель White Goblin

  Насіння конопель Аuto White Goblin fem були отримані завдяки схрещуванню трьох легендарних ліній: низькорослого автоквітучого Lowryder2, забійної White Moscow і не менш відомого чемпіона з виробництва смоли White Dwarf.

  Особливості вирощування конопель White Goblin

  Практично будь-який метод і техніка може бути застосована до вирощування "Білого Гобліна". Виняток становить лише клонування (SOG). Вегетативна стадія, на якій робляться клони, практично відсутня у автоквітучих штамів, що ускладнює живцювання.

  Насіння конопель однаково добре культивуються у відкритому і закритому грунті, а також в теплицях. Потужна коренева система зажадає об'ємний горщик від 7-10 літрів. Чим більше ємність для вирощування, тим більше врожаю можна зібрати. За оптимальних умов Гном порадує 400-500 грамами сухих суцвіть під сіткою з одного метра квадратного або до 120 грам з куща. Збільшити продуктивність можна за допомогою органічних добрив. Для автоквітів вносити підживлення краще після 40 дня.

  Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат, а в маленьких гроубоксах - 100-200 Ватт ЕСЛ.

  Смак і ефект конопель White Goblin

  Сухі кришені шишки виділяють чудовий цитрусовий аромат з інтонаціями абрикоса і прянощів. Ароматний густий дим залишить квітково-гашишний післясмак і подарує всепоглинаючий спокій і рівновагу між зовнішнім і внутрішнім світом. Приємна знемога наповнить м'язи лінню і дозволить невимушено розслабитися.

  Медичні властивості конопель White Goblin

  Штам позитивно зарекомендував себе при виведенні з депресії, знятті хронічних больових симптомів, а також в якості стимулюючого апетит засобу. Зменшує частоту судом, позбавляє від нудоти і панічних атак.

  У магазині можна купити автоквітуче насіння конопель в фірмових упаковках, що перешкоджають пошкодженню при транспортуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:всепоглинаючий спокій і рівновагу між зовнішнім і внутрішнім світом
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1926
  Buy Auto White Goblin feminised Ganja Seeds
  Практично будь-який метод і техніка може бути застосована до вирощування "Білого Гобліна". Виняток становить лише клонування (SOG). Вегетативна стадія, на якій робляться клони, практично відсутня у автоквітучих штамів, що ускладнює живцювання.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto White Goblin feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 11:32
  Ganja Seeds

  Хороший сайт отримав замовлення з бонусами рекомендую
  Khoroshyy sayt otrymav zamovlennya z bonusamy rekomenduyu.

  • 29 січня 2017 18:10
  днат 400 для конопли

  днат 400 для конопли-норм?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду