• Огляд

  Auto Ungurtas feminised - відмінний гібрид, який вражає високою врожайністю і прекрасними смакоароматична якостями. Автоквіти, на відміну від фотоперіодних сортів, мають нетривалу вегетативну стадію і самостійно зацвітають незалежно від режиму освітлення. Дана культура славиться не тільки важкими шишками, а й чудовим зовнішнім виглядом. Сходи формують витончену центральну колу, прикрашену безліччю зав'язей суцвіть, а також міцними бічними гілками, на яких достигають шишки, нітрохи не поступаючись за розмірами верхівці. Листя має насичений оливковий колір і до кінця життєвого циклу покривається міріадами діамантових трихом. Така смолистість натякає кмітливому гроверу, що з них можна буде виготовити висококласний гашиш.

  Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується цитрусовим ароматом. Висота кущів досягає 150 сантиметрів, а концентрація ТГК в смолі - 20%.

  Походження конопель Ungurtas

  Насіння конопель автоквітучого штаму Ungurtas feminised - чудовий посадковий матеріал, отриманий брідерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування легендарного сорту Hindu Kush з Master Kush. Отриманий гібрид був додатково схрещений з Lowryder і стабілізований протягом декількох циклів.

  Особливості вирощування конопель Ungurtas

  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого штаму Ungurtas, перед висадкою в грунт, рекомендується проростити. Проклюнуті "горіхи" акуратно (пінцетом) кладуть в стаканчики, наповнені кокосовим волокном на глибину не більше 0,5-0,7 см. Коли сходи зміцніють і укореняться, то розсаду пересаджують у великі горщики.

  Рослини цього сорту не люблять переливи і різко негативно реагують на зайві підгодівлі. Досить забезпечити їх живильним субстратом, що складається з суміші перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. У такому грунті рослинам буде більш ніж достатньо мікроелементів на першу половину життєвого циклу. Підгодовувати бажано через 40 днів життя рослини.

  Оптимальне освітлення - від 150 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума. Можна також використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи. Врожайність з квадратного метра посівної площі досягає 500 грам ароматних суцвіть.

  Аромат і ефект конопель Ungurtas

  Чарівний запах цитрусових пошириться по всьому приміщенню, в якому растаман вирішить подрібнити висушені і правильно проліковані шишки цієї культури. Плавний, але наполегливий бриз релаксу неспішно відправити курця в пристань умиротворення і творчої тиші. Всі м'язи розслабляться, а увага перестане стрибати з минулого в майбутнє, дозволивши насолодитися чудовою миттю «Зараз».

  Медичне застосування конопель Ungurtas

  Даний сорт коноплі не відноситься до медичних, але володіє хорошими седативними і болезаспокійливими властивостями.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:бриз релаксу неспішно відправить курця в пристань умиротворення і творчої тиші
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Hindu Kush x Master Kush x Lowryder
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6052
  Buy Auto Ungurtas feminised Bang Seeds
  "Фемінізовані насіння конопель автоквітучого штаму Ungurtas, перед висадкою в грунт, рекомендується проростити. Проклюнуті "горіхи" акуратно (пінцетом) кладуть в стаканчики, наповнені кокосовим волокном на глибину не більше 0,5-0,7 см."
  Артикул:GS06052
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Auto Ungurtas feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 17:23
  чгевкна

  Схоже у всіх не поганий результат, як в принцепе і у мене. замовляв різні сорти але цей виявився одним з кращих, по пруха і урожай ЗБС! Магазин бомба! Я по початку переживав щоб не прийняли і не кинули, поки не зважився рескнуть, виявилося що все цілком безпечно !!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду