• Огляд

  Хочете глибини ефекту і дивовижного потенціалу фотоперіодних сортів, але не готові довго чекати? Робите перші кроки в грові або прагнете перейти на новий рівень майстерності? Усе це можливо з Auto Sweet Gelato! Пориньте у чарівний світ, що відкриває перед вами автоквітучий фемінізований індіка-домінантний Auto Sweet Gelato з високим вмістом ТГК (18-23%) і ви зрозумієте, що таке справжнє мистецтво канабісу.

  Генетика та особливості сорту Auto Sweet Gelato

  Auto Sweet Gelato є нащадком двох легендарних генетичних ліній – Gelato і Killer Kush Auto, що характеризуються багатством американського кушевого сімейства і ямайських лендрейсів із додаванням дикорослого рудералісу. Виразна комбінація успадкованих якостей наділяє стрейн бажаною потужністю впливу, незабутніми ароматом, смаком і вишуканим зовнішнім виглядом, що доповнює процес грову майже ритуальним змістом. Кущі сорту вирізняються компактною пишною структурою і в ідеальних умовах досягають скромних габаритів 60-100 см. Великі, пружні суцвіття насичено-зеленого кольору з вкрапленнями лаймового і пурпурного відтінків, вирізняються високою продуктивністю трихом, що просигналізують про свою готовність до харву набуттям молочного відтінку.

  Вирощування Auto Sweet Gelato

  Сорт вельми стійкий і підходить для вирощування як досвідченими агрономами, так і ентузіастами-початківцями. Однак, як і з будь-яким канабісом, є кілька важливих чинників, які слід врахувати, аби досягти оптимальних результатів. Оскільки автоквіти чутливі до пересадки і впливу стресів, висаджуйте пророщений у торф'яній таблетці горішок у кінцевий горщик об'ємом 12-15 літрів або у заздалегідь підготовлену лунку. В ауті Auto Sweet Gelato віддає перевагу сонячному, стабільному клімату й енергійно зростає у родючому, добре дренованому ґрунті, збагаченому мікоризою. Моніторинг рослини на предмет негативних змін або атак комах допоможе виявити можливі проблеми на ранній стадії й уникнути втрати врожаю. Приземистий профіль дає змогу вирощувати сорт в обмеженому просторі методом SOG, а грамотне застосування низькостресових тренувань розкриє потенціал стрейна на максимум. Регулюйте полив відповідно до потреб сорту і не перестарайтеся з підгодівлею. Під час використання мінеральних добрив суворо дотримуйтеся дозувань, а за 2 тижні до харва проведіть промивку, щоб позбутися «хімічного» присмаку й отримати чистий кінцевий продукт найвищої якості.

  В індорі використовуйте світлодіодне освітлення повного спектра в режимі не менше 18/6 протягом усього циклу. Дотримуйтесь оптимальних показників мікроклімату, а для додаткового регулювання їхньої стабільності встановіть надійну систему вентиляції та обдуву. Це знизить ризик виникнення плісняви, а у поєднанні з надійним фільтром усуне проблему характерного запаху в приміщенні.

  Терміни цвітіння та врожайність Auto Sweet Gelato

  В індорі стрейн демонструє чудову врожайність, що досягає 375-500 г/м². В аутдорі можна очікувати харв від 50 до 175 грамів з одного куща. Весь життєвий цикл рослини становить близько 8 тижнів, що робить Auto Sweet Gelato чудовим вибором для кліматичних зон з коротким літом.

  Смакові якості та аромат Auto Sweet Gelato

  Різноманітність органолептичної палітри стрейну створює гармонійне поєднання солодкості, витонченості та свіжості. Ноти стиглих фруктів, у поєднанні з пікантною гіркуватістю і землистістю, складають основу ароматичної композиції, оповитої тонким шлейфом вершкових акордів. При вдиханні, щільна текстура диму розкривається приємними карамельними та шоколадними півтонами, що обволікають ваші рецептори та залишають незабутній післясмак.

  Рекреаційний та медичний ефекти Auto Sweet Gelato

  Завдяки високому вмісту ТГК (18-23%) і незначній індічній домінанті (55/45), Auto Sweet Gelato ніби навмисно створений для приємного розслаблення зі збереженням ясності мислення і виразним сатівним хаєм, який настає майже після першої ж затяжки. Через деякий час після ейфорійного вступу, ваше тіло зануриться у глибокий тілесний релакс, а свідомість очиститься від напруженості та тривожних думок, що сприятиме здоровому та повноцінному сну на завершення тріпу. Сорт сприяє ментальній активності та буде чудовою знахідкою для людей, зайнятих у творчих професіях. Сукупність утворюваних сортом ефектів усувають безсоння, тривожність і депресію, больові, запальні процеси, м'язові спазми.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8899
  Buy Auto Sweet Gelato feminised Ganja Seeds
  Хочете глибини ефекту і дивовижного потенціалу фотоперіодних сортів, але не готові довго чекати? Робите перші кроки в грові або прагнете перейти на новий рівень майстерності?
   В наявності 
  215,70 грн.
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних