• Огляд

  Автоквітучих фемінізованих гібридів щорічно з'являється безліч. Але лише одиницям вдається привернути увагу канна-спільноти настільки, щоб надовго закріпитись у рейтингах популярності. Автофем "Супер Хеш" однозначно з цих "зірок". Його народженню передував складний крос кількох індійських штамів. Замовити насіння конопель auto Super Hash feminised пропонує інтернет-магазин GanjaSeeds, провідний постачальник товарів для коноплярства в Україні та країнах СНД.

  Загальні характеристики конопель Super Hash


  Лише вісім тижнів потрібно індичним розтишкам для завершення фази цвітіння. У той же час, між попаданням «горішків» у благодатний ґрунт та довгоочікуваним збиранням урожаю проходить близько двох місяців. Пікова висота дорослих рослин рідко долає півтораметрову позначку. Незначні габарити все одно дозволяють збирати більше півкілограма чудового стаффа з тетрагідроканнабінолом на рівні 17%.

  Вирощування конопель Super Hash


  Зовнішня особливість автоквітучих "дівчаток" полягає в утворенні суцвіть по всій "кроні". У міру дозрівання, шишки конопель часто покриваються кристалами тетрогідроканнабінолу, попутно виділяючи масу ароматних смол. Що стосується ступеня підготовки конопляра, вона тут непринципова. Достатньо прагнень та бажання вчитися, якщо досвід нульовий. Культивувати стрейн ефективно у закритому, відкритому ґрунті, парнику.

  Медичне застосування конопель Super Hash


  Марихуана з лікувальною метою використовується за необхідності позбавити пацієнта від депресії, апатії, меланхолії. Також ганджа стане в нагоді в ситуаціях, коли погіршується якість сну, знижується апетит, виникає нудота від вживання сильнодіючих препаратів.

  Смак та ефект конопель Super Hash


  Вкусоароматика ганджі характеризується поєднанням пряного та тропічного фруктового тонів, причому базу складає класичний хешовий запах. Курця швидко накриває максимум розслабленості та заспокоєння. Жорсткий stone надовго прикує розтаману до м'якого лежака, тому слід заздалегідь підготувати його.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:надовго прикує растамана до м'якого лежаку
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Domina x Northern Lights
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6221
  Buy Auto Super Hash feminised GanjaLiveSeeds
  Зовнішня особливість автоквітучих "дівчаток" полягає в утворенні суцвіть по всій "кроні". У міру дозрівання, шишки конопель часто покриваються кристалами тетрогідроканнабінолу, попутно виділяючи масу ароматних смол.
  Артикул:GS06221
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду