• Огляд

  Для виведення автоквітучої фемінізованої модифікації популярного штаму "Ог Куш" використовувався оригінал названого сорту канабісу, схрещений з найчистішим рудералісом. Стабілізувати стрейн селекціонерам насіннєвого банку Ganja LiveSeeds вдалося не відразу. Але одержаний продукт швидко знайшов свого споживача. Інтернет-магазин насіння конопель пропонує придбати продукт безпосередньо від виробника за найкращою в Україні ціною.

  Загальні характеристики коноплі OG Kush


  Порівняно стрімке дозрівання розтишок auto OG Kush feminised – ключова перевага. Між попаданням сімки в ґрунт і харвестом проходить близько десяти-одинадцяти тижнів, з яких на проростання та вегетаційну фазу припадає не більше двох. Одна доросла рослина приносить 40-130 г забійного стаффа з вмістом тетрагідроканнабінолу на рівні 20%. І це при висоті дорослих особин не перевищує 180 сантиметрів у відкритому ґрунті.

  Вирощування конопель OG Kush


  Індично-сативна генетика чудово проглядається у зовнішності «дівчат». Шишки конопель, що рясно формуються, доповнюються чудовою гіллястістю і граничною освітлюваністю кожної частини куща. Пік зрілості супроводжується стриманим виділенням ароматики та переповненням суцвіть смолами. Культивувати марихуану зручно у замкнутих приміщеннях, за наявності достатньо простору та на присадибних ділянках. З культивацією добре впорається навіть малодосвідчений новачок.

  Медичне застосування конопель OG Kush


  Цілющий потенціал даної ганджі широко застосовується у медицині. Її ефективно використовують для зниження болю, від мігрені до передменструального синдрому, позбавлення спазмів у м'язах, приведення пацієнта в спокійний стан і усунення симптомів захворювань, що складно протікають.

  Смак та ефект коноплі OG Kush


  Аромат марихуани виражений хвойний, доповнений звичними дизельними відтінками, післясмаком цитрусу, приємної перчинки. Дим щільний, густий із солодким присмаком, на видиху може викликати кашель, посилюючи та прискорюючи вплив ТГК на організм. Тіло охоплює жорстке скам'янення, що супроводжується граничним розслабленням, медитативним умиротворенням. Неодмінно підготуйте заздалегідь м'який затишний лежак і трохи улюблених смакот.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:потужний, церебральний, розслабляючий
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :OG Kush x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5876
  Buy Auto OG Kush feminised GanjaLiveSeeds
  Індично-сативна генетика чудово проглядається у зовнішності «дівчат». Шишки конопель, що рясно формуються, доповнюються чудовою гіллястістю і граничною освітлюваністю кожної частини куща.
  Артикул:GS05876
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду