• Огляд

  Для того, щоб схрестити генетичні лінії афганської індіки і мексиканської сатіви, селекціонерам банку насіння Ganja Seeds знадобилося чимало часу і командних зусиль. Поставлена мета була досягнута і на світовий ринок комерційних сортів канабісу був виведений новий унікальний фемінізований гібрид Авто Нью-Йорк Дизель. Автоквітуче насіння конопель даного штаму ідеально перейняло від батьків все, чим ті прославилися, проявивши при цьому абсолютну збалансованість не тільки в якості, але і кількості врожаю.

  Загальні характеристики конопель New York Diesel

  Для тих, хто зупинить свій вибір на даному гібриді і зробить замовлення насіння конопель, однозначним сюрпризом стане стовідсоткова схожість і швидкоплинність періоду вегетації. Квітнуть рослини протягом десяти-дванадцяти тижнів. Як такого графіка збору врожаю у сорту не існує, через взаємозв'язок з моментом висадки посівного матеріалу. Урожайність стрейна стабільна на рівні 300-500 грам сухої речовини з квадратного метра простору. Нехай вас не бентежить такий невисокий показник, адже висота куща незначна навіть для автоквіта. Все це прекрасно компенсується якістю марихуани з зашкалюючим відсотком ТГК і середньою часткою КБД.

  Вирощування конопель New York Diesel

  Під час формування суцвіть, зверніть увагу на їх незвичайну форму кілець. Ще на стадії вегетації фенотип sativa проявить себе оливково-зеленим кольором листя і стебел. Також інтерес викликає форма листя. Вона витягнута і неймовірно витончена. У міру дорослішання, між великим листям будуть з'являтися крихітні відростки фіолетового забарвлення. Виглядає це шикарно. Фіолетова конопля завжди привертала увагу гроверів. Але краса на цьому не закінчується, адже у суцвіть формуються ще й золотисті трихоми.

  Що стосується безпосередньо вирощування, то у гібрида немає якихось унікальних вимог по догляду. Все гранично просто і домогтися результату під силу навіть абсолютним новачкам. Рослину бажано вирощувати в індорі. Адже компактність для цього і призначена. А ще, з початком цвітіння, кущі виділяють стійкий аромат, який в аутдорі може привернути увагу сторонніх. У закритому ж просторі досить простої установки системи фільтрації повітря.

  Медичне застосування конопель New York Diesel

  Перелік недуг, при яких марихуана буде ефективна, значний. Тут і меланхолія, і дистимія, і депресія. В цілому, для узагальнення можна сказати, що сорт допомагає при багатьох захворюваннях, які називають афективними розладами. Не варто забувати і про такі властивості канабісу, як анестетика при будь-яких видах болю.

  Аромат і ефект конопель New York Diesel

  Наскільки вам складно уявити ароматичний букет з червоного винограду, солодкого цитруса і стиглої полуниці? Приблизно таким на перевірку виявляється аромат і смак марихуани Аuto New York Diesel feminised. Ефект від вживання виключно бадьорий і тонізуючий, який можна назвати творчою ейфорією, що переходить згодом в розслаблення.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1753
  Buy Auto New York Diesel feminised Ganja Seeds
  Під час формування суцвіть, зверніть увагу на їх незвичайну форму кілець. Ще на стадії вегетації фенотип Sativa проявить себе оливково-зеленим кольором листя і стебел. Автоквітуче насіння конопель даного штаму ідеально перейняло від батьків все, чим ті прославилися, проявивши при цьому абсолютну збалансованість не тільки в якості, але і кількості врожаю.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  7 reviews for Auto New York Diesel feminised Ganja Seeds

  7
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 27 березеня 2023 22:35
  Отзыв по New York diesel

  Заказал 4 семечки, всё проросло, отличный урожай, быстрая доставка, хорошо упаковано, вообщем все на уровне, спасибо ganjaseeds, буду обращаться к вам ещё. Ровных продаж и адекватных вам покупателей

  • 16 липня 2019 15:16
  спасибо за совет

  дизель это вышечка, спасибо паням из магазина за то что посоветовали его, очень доволен тем что выросло, возьму еще и на следующий гров

  • 16 липня 2019 15:11
  днат дал результат

  снял урожай просушил пролечил, и пожалел что целый джойнт вкурил с голодухи, так меня ещё не пёрло) мощевая выросла под днатом, спасибо за семена

  • 16 липня 2019 15:06
  длинные шишки

  забористая ганджа выросла, шишки прикольно по веткам расположены, получаются длинные как в сериале парни и трейлер парка, благодарю магазин за качественные семена

  • 04 червня 2019 16:23
  New York Diesel

  Это самый волшебный магазин!!! Огромный качественный выбор, семена конопли просто нежное ростения. В магазине ребята всегда приветливые, отзывчивые, и воспитанный персонал! Наслаждаюсь покупками! Не хватает слов, чтоб выразить свою благодарность!!!

  • 27 травня 2019 10:35
  Diesel

  Очень прикольная конопля, я даже посоветувал своим друзьям все довольные как слоны

  • 19 серпня 2015 20:44
  Шишка в Лоб

  Давно хотел оставить отзыв, все руки никак не доходили. Итак Дизель это отличный план, который вы ни с чем не перепутаете. Сразу скажу , что мне удалось в своё время поднять и фото период и автомат New York Diesel . После того, как вырастил фото Дизель, думал, что автомат меня мало чем удивит, но он удивил. Во первых сам куст, это не низкорослый карлик, но и не гигант, аккурат в средний бокс. Хотя как показывает опыт в большом боксе кусты тоже не хило набирают шишки. Цвет у них специфический , как и вкус. О вкусе отдельная история, правда мне сложно сказать, чем именно пахнет. Эффект убойный, главное не передержать, тогда эффект будет в точку. Стаф воодухотворяет и открывает дорогу позитиву , и положительным эмоциям. Курить не перекурить.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду